Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2014, 12:41:38
13-szoros forgatással adják sportfogadásra...
Láttunk már alacsonyabbat is.  :)

A feltételekben is az szerepel, hogy holnap 20:30-ig kell befizetni, valószínűleg utána eltűnik az ajánlat.

13x forgatás? :D "Bolondnak" is megéri :D  :noway:

Sokallom a 13-szoros forgatást,amíg végeznék addig lehet jobb ajánlatok jönnek.Vagy lehet nem a teljes 10000-et használom ki hanem csak a felét?  :-\

A 13-szoros forgatás soknak tűnhet, de csak a bónuszra vonatkozik, azaz 130000-ért kell fogadni és ugye mindössze 1,4 a minimumszorzó.
Ha úgy írom, hogy forgassa meg a befizetés+bónusz összegét 2,6-szor, már nem is tűnik soknak. hehe
(40,000 + 10,000) x 2,6 = 130,000
Aki negyvenezret befizet egy ilyen akció miatt, annak azért nem olyan nagy probléma 30 nap alatt játszani 130,000-ért.

Arra tippelek, hogy valamikor két hét múlva még beleférhet egy feltöltési bónusz jó esetben (mondjuk a kézi EB helyosztói "alkalmából"), de azon kívül csak egy-egy 1500 vagy 3000 ft-os fogadásbiztosításra számítok az elmúlt hét alapján.
Szóval jobb ajánlatra én nem nagyon várnék...

#1728 december 06, 2014, 20:11:07, benedek185
Azért ne "keseredjen" el senki, az Unibetes adventi naptárból még 18 nap hátra van, bőven lesznek még szerintem jó kis akciók.  :)

Így, hogy nincs Skrill érdekelne különösen, hogy milyen gyorsak a kifizetésekkel mostanában?
Leginkább a sima banki utalás érdekel, de gondolom a skrilles kártyát befizetésnél nem fogadják el itt sem :)

Nálam 1-2 óra max Skrillre. Átjátszásra használom az irodát. Így a sima banki utalásról nincs friss tapasztalatom.

Nekem a tegnapi kifizetés Skrillre 8, ma 6 óra volt.

Na várjatok, akkor kifizetni továbbra is enged Skrillről, csal befizetni nem? :o

Idézetet írta: stdavid Dátum december 06, 2014, 20:46:17
Na várjatok, akkor kifizetni továbbra is enged Skrillről, csal befizetni nem? :o
Jó estét kívánok! Igen!  ;)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 06, 2014, 21:29:22
Jó estét kívánok! Igen!  ;)
A logikát nem látom ebben az Unibet részéről, de akkor lassan befizetek újra. :D Főleg a Kézi Eb+Kalendár, lesz itt kockázatmentes fogadás, bónusz bőven :)

Tegnap befizettem, majd aktiváltam a 25%-os befizetési bónuszt.
Estig nem volt semmi probléma, fogadás után rögtön látszott a bónusz számlálón a fejlődés, éjfél után azonban beragadt, az utolsó 3 tétemet már nem számolta bele a forgatásba, az egyiket még lezárást követően sem. Manuálisan követhető, de azért a számlálóval mégiscsak kényelmesebb lenne.
Másnál is előjött ez a probléma?

A tegnapi adventi ajándékról, az ingyen pörgetésekről küldenek értesítést?

Idézetet írta: Salvio Dátum december 07, 2014, 12:41:06
Tegnap befizettem, majd aktiváltam a 25%-os befizetési bónuszt.
Estig nem volt semmi probléma, fogadás után rögtön látszott a bónusz számlálón a fejlődés, éjfél után azonban beragadt, az utolsó 3 tétemet már nem számolta bele a forgatásba, az egyiket még lezárást követően sem. Manuálisan követhető, de azért a számlálóval mégiscsak kényelmesebb lenne.
Másnál is előjött ez a probléma?

A ma délelőtt megtett fogadásokat már nekem sem számolta bele a forgatásokba a számláló.

Idézetet írta: kjeno Dátum december 07, 2014, 12:55:53
A tegnapi adventi ajándékról, az ingyen pörgetésekről küldenek értesítést?

Jó kérdés, még sehol semmi....

Idézetet írta: Salvio Dátum december 07, 2014, 12:41:06
Tegnap befizettem, majd aktiváltam a 25%-os befizetési bónuszt.
Estig nem volt semmi probléma, fogadás után rögtön látszott a bónusz számlálón a fejlődés, éjfél után azonban beragadt, az utolsó 3 tétemet már nem számolta bele a forgatásba, az egyiket még lezárást követően sem. Manuálisan követhető, de azért a számlálóval mégiscsak kényelmesebb lenne.
Másnál is előjött ez a probléma?

Már számolja.