Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


az ingyen pörgetést a reel chaosra megkaptátok már mert a drága unibetnek ezt a komoly feladatot  nem sikerült teljesítenie.(legalábbis nekem)

#1741 december 08, 2014, 17:34:33, RedMunchen2013
Idézetet írta: Powell Dátum december 08, 2014, 15:44:22
az ingyen pörgetést a reel chaosra megkaptátok már mert a drága unibetnek ezt a komoly feladatot  nem sikerült teljesítenie.(legalábbis nekem)

Én most néztem meg, és rajta van! 1,00 €

Nekem még mindig nem írták jóvá Adrianával beszéltem hogy mi a helyzet azt írta hogy majd tájékoztatnak ha megoldódott a dolog.(komoly feladatok ezek ám)

A tegnapi promóció nyerteseit hol tudom megnézni?

Idézetet írta: Powell Dátum december 08, 2014, 15:44:22
az ingyen pörgetést a reel chaosra megkaptátok már mert a drága unibetnek ezt a komoly feladatot  nem sikerült teljesítenie.(legalábbis nekem)

E-mailben jött:

Ezúton szeretnénk tájékoztatni róla, hogy az Unibet Adventi Naptár 6. napjának promóciójának feltételeit sikeresen teljesítetted! Egy technikai probléma miatt azonban csak a mai nap folyamán tudtuk jóváírni az ingyen pörgetéseket, ami miatt szeretnénk elnézést kérni.

Sok szerencsét és jó szórakozást kíván
Az Unibet csapata

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 06, 2014, 11:25:22
Vajon megkapom a 25%-os feltöltési bónuszt akkor is, ha elfogadom az ajánlatot, de mondjuk csak kedden fizetek be?

Én elfogadtam szombaton, ma fizettem be, és megkaptam a bónuszt. Közben ketyegett a naptár, 27 nap maradt, de a bónuszt nem vonták vissza vasárnap este 20:30 után.  :)

Lépjetek be: 5 euró risk free bet jött  :)

mi a neve a játéknak??? melyik add 5 eurót?

Idézetet írta: m3sk Dátum december 09, 2014, 21:27:14
mi a neve a játéknak??? melyik add 5 eurót?

Sima kockázatmentes fogadás, én 1500 forintot kaptam.

Idézetet írta: m3sk Dátum december 09, 2014, 21:27:14
mi a neve a játéknak??? melyik add 5 eurót?
Úgy nevezzik adventi kalendar, az ilyeneket írjuk már be.


Idézetet írta: m3sk Dátum december 09, 2014, 21:27:14
mi a neve a játéknak??? melyik add 5 eurót?

Ohh Nem!

Ez egy kockázatmentes fogadás 1500 ft értékben, a vesztes tétedet kapod vissza ennyiért, ha veszíted a fogadásod....

- Háztartásonként és játékosonként csak egy számla vehet részt a promócióban.
- Ahhoz, hogy megszerezd a jutalmadat, el kell fogadnod a bónusz ajánlatot.
- A kockázatmentes fogadás élő és mérkőzés előtti fogadásokra is vonatkozik, a kettő kombinációjára viszont nem.
- Az ajánlat elfogadása után az első élő vagy mérkőzés előtti fogadásod bármilyen sporteseményre kockázatmentes lesz.
- Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is a kockázatmentes fogadás értékét kapod vissza.
- Csak egy kockázatmentes fogadást helyezhetsz el.
- A bónusz megforgatása csak a feljogosító fogadás lezárása után kezd el teljesülni. (Függetlenül attól, hogy a fogadás nyert vagy vesztett)
- Ha a feljogosító fogadásod nyer, a bónusz teljesítése befejeződött.
- Ha a fogadásod veszít, a visszatérítés 100%-os, 1500Ft-ig. A minimum tét 300Ft.
- A kockázatmentes fogadásból származó veszteségeket bónuszpénz formájában térítjük vissza.
- A bónusz forgatási követelményeit az elfogadástól számított 30 napon belül teljesíteni kell, mielőtt az
kifizethetővé válna.
- A bónusz forgatása bármilyen terméken teljesíthető, a Póker kivételével. A különböző termékek azonban más-más súlyozással számítanak bele a megforgatási követelményekbe.
- A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 6x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
- Mobilról elhelyezett fogadások számítanak
- Ha egy játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy teljesítette volna a bónusz megforgatási feltételeit, kapcsolatba kell lépnie az ügyfélszolgálattal, és megkérni arra, hogy töröljék a bónuszt. Ha a bónusz törlésre kerül, a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.

Idézetet írta: m3sk Dátum december 09, 2014, 21:27:14
mi a neve a játéknak??? melyik add 5 eurót?

fogadásbiztosításról beszél

Van egy aktív bónuszom (a 10000 Ft-os), ami még nincs teljesen kiforgatva, az egyenlegem nulla és vannak függő fogadásaim. Ilyenkor ha elfogadom pl. a mai bónuszt, akkor oké, hogy törlődik az előző, de nem vonják-e le a bónusz összegét (esetleg utólag) az egyenlegemből?  :help:

Idézetet írta: benson Dátum december 10, 2014, 21:38:33
Van egy aktív bónuszom (a 10000 Ft-os), ami még nincs teljesen kiforgatva, az egyenlegem nulla és vannak függő fogadásaim. Ilyenkor ha elfogadom pl. a mai bónuszt, akkor oké, hogy törlődik az előző, de nem vonják-e le a bónusz összegét (esetleg utólag) az egyenlegemből?  :help:

Mintha régebben Knapp írta volna, hogy utólag törölték a bónuszból tett függő fogadásait, de ezt az új bónusz aktiválásánál ki is írja figyelmeztető üzenetként.

Nálam törölték a függő fogadást, hiába volt nulla az egyenlegem.
Viszont ha a bónuszt már lezárták, de vannak még függő fogadások, akkor azokat már nem fogja törölni a következő bónusz aktiválása.