Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum december 10, 2014, 21:38:33
Van egy aktív bónuszom (a 10000 Ft-os), ami még nincs teljesen kiforgatva, az egyenlegem nulla és vannak függő fogadásaim. Ilyenkor ha elfogadom pl. a mai bónuszt, akkor oké, hogy törlődik az előző, de nem vonják-e le a bónusz összegét (esetleg utólag) az egyenlegemből?  :help:

Nem vonják le.Én is így fogadtam el és fizettem be..

Közben kiforgattam, de még van függő fogadásom. Ha jól értelmeztem a válaszokat, így már semmiképp nem lehet gond az új bónusz elfogadásából.

#1757 december 10, 2014, 23:16:18, Irtis
Ha az aktív bónuszoknál teljesítettnek írják, akkor már nem veszítheted el. A fogadás megtételével már azonnal beleszámolják a fogadást a forgatásba, nem kell megvárni az esemény végét. Ezt úgy is ki lehet használni, hogy cash-in-el szállunk ki egy fogadásból. Pl. fogadunk egy under 2,5-et 2-es oddson, majd amikor leesik 1,7-re, akkor kiszállunk enyhe pluszban. Így kijátszható az 1,4-es minimum szorzó, mert egy ilyen fogadás (10-20 percig ne legyen gól) oddsa 1,4 alatt is lehet.

Idézetet írta: szalist Dátum december 10, 2014, 22:57:37
Nem vonják le.Én is így fogadtam el és fizettem be..

Szóval feltetted a teljes egyenlegedet, de a bónusszal még nem voltál készen, ekkor aktiváltál egy másik bónuszt és a függőben lévő fogadásaidat mégis elszámolták később nyertesként?
Nem is kaptál figyelmeztetést, hogy aktív bónuszod van?


Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2014, 01:36:48
Szóval feltetted a teljes egyenlegedet, de a bónusszal még nem voltál készen, ekkor aktiváltál egy másik bónuszt és a függőben lévő fogadásaidat mégis elszámolták később nyertesként?
Nem is kaptál figyelmeztetést, hogy aktív bónuszod van?

Nem.feltettem az egyenlegem töröltem a bónuszt mert kíváncsi voltam hogy ha nyerek e kell e tovább forgatni vagy egyből cash lesz.Cash lett nem vont le semmit aztán aktiváltam a másikat

#1760 december 11, 2014, 09:48:28, benson
Köszi mindenkinek a válaszokat. Ahogy várható volt, a megforgatás végeztével már nyugodtan aktiválható egy újabb bónusz (a függő fogadások ellenére is).
A tegnapi élő kaszinós bónusszal viszont nem mentem semmire. Ruletten raktam pirosra meg feketére (5-5€-t), és egy kis aprót a nullára. Nem nulla lett, vagyis az egyenlegemnek csökkenni kellett volna a nullára tett téttel, de változatlan maradt, mintha meg sem tettem volna a téteket. A kockázatmentes fogadás sem aktiválódott. Mit csináltam rosszul?

A kifizetéseknek van valami díja? Napi 1 db ingyenes rémlik korábbról (vagy talán korlátlanul?), de jó lenne frissebb info, ha van valakinek.

Idézetet írta: benson Dátum december 11, 2014, 09:36:23
Köszi mindenkinek a válaszokat. Ahogy várható volt, a megforgatás végeztével már nyugodtan aktiválható egy újabb bónusz (a függő fogadások ellenére is).
A tegnapi élő kaszinós bónusszal viszont nem mentem semmire. Ruletten raktam pirosra meg feketére (5-5€-t), és egy kis aprót a nullára. Nem nulla lett, vagyis az egyenlegemnek csökkenni kellett volna a nullára tett téttel, de változatlan maradt, mintha meg sem tettem volna a téteket. A kockázatmentes fogadás sem aktiválódott. Mit csináltam rosszul?

A kifizetéseknek van valami díja? Napi 1 db ingyenes rémlik korábbról (vagy talán korlátlanul?), de jó lenne frissebb info, ha van valakinek.

A banki átutalásnak és a skrillnek (kifelé működik az e-wallet is...) legutóbb (nem olyan régen) még nem volt. Hogy napjában lehet e többször is ingyen, azt nem tudom. Velem még nem fordult elő.

A kaszinónál el tudom képzelni, hogy érzékeli a teljes intervallum lefedettségét és azért nem számol. Persze ez lehet hülyeség, de előfordulhat. Próbáld ki 30 forintos téten "klasszikus játékot". Azzal sokat nem bukhatsz és meglátod beindul e a számláló. Korábban olyan is előfordult, hogy megakadt a számláló és egy fél nap / nap múlva elszámolt visszamenőleg minden tétet. 

Idézetet írta: szumos Dátum december 11, 2014, 09:57:54
A kaszinónál el tudom képzelni, hogy érzékeli a teljes intervallum lefedettségét és azért nem számol.

Ez nekem is megfordult a fejemben (habár logikátlan, mivel ilyenkor 1 pörgetéssel is garantált a bank nyeresége). Utána akartam még egy hasonló piros-fekete lefedést nulla nélkül, de az élő kaszinó olyan baromi lassú, hogy nem győztem kivárni. Elvileg csak tegnap éjfélig lehetett az élő kaszinóban játszani a kockázatmentes fogadáshoz, úgyhogy már nem aktuális, de azért köszi a választ.

#1763 december 11, 2014, 13:24:34, Irtis
Nagyon jó, hogy ilyen sok bónuszt adnak, de a kifizetés lehetne gyorsabb. A tegnap este kikért skrilles kifizetésemet még jóvá sem hagyták (visszavonhatnám). Ráadásul nem is lehet fogadni az IPTL teniszre.
Szerk: Na most végre kitették élőben Ivanovic meccsét, amikor már lement 3 gém. Nem ezt várnám egy ilyen nagy irodától...

#1764 december 11, 2014, 16:18:59, benedek185
Idézetet írta: Irtis Dátum december 11, 2014, 13:19:59
Nagyon jó, hogy ilyen sok bónuszt adnak, de a kifizetés lehetne gyorsabb. A tegnap este kikért skrilles kifizetésemet még jóvá sem hagyták (visszavonhatnám). Ráadásul nem is lehet fogadni az IPTL teniszre.
Szerk: Na most végre kitették élőben Ivanovic meccsét, amikor már lement 3 gém. Nem ezt várnám egy ilyen nagy irodától...

Kérd ki bankszámlára, ha Skrillről nem akarod átforgatni máshova a pénzt. Általában 1 (!) munkanap alatt megjön. Többször is megesett már velem, hogy este kértem ki és másnap délután pedig már ott csücsült a pénz a számlámon.

Idézetet írta: szalist Dátum december 11, 2014, 03:12:46
Nem.feltettem az egyenlegem töröltem a bónuszt mert kíváncsi voltam hogy ha nyerek e kell e tovább forgatni vagy egyből cash lesz.Cash lett nem vont le semmit aztán aktiváltam a másikat

És hol sikerült az éppen futó bónuszt törölnöd?
Én nem láttam ilyen opciót sehol.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 11, 2014, 13:19:59
Nagyon jó, hogy ilyen sok bónuszt adnak, de a kifizetés lehetne gyorsabb. A tegnap este kikért skrilles kifizetésemet még jóvá sem hagyták (visszavonhatnám).

Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de én most beléptem a számlámra, megnéztem a kifizetés állapotát (nálam is még visszavonható volt), kiléptem, és szinte abban a pillanatban meg is érkezett a pénz Skrillre. Most hogy így visszaemlékezek, talán régebben is volt már ilyen "véletlen" egybeesésem. Szerintem egy próbát megér (egy belépés semmibe nem kerül).

#1767 december 13, 2014, 06:42:17, RedMunchen2013
Sportfogadó és kaszinó számla között, hogyan lehet utalni, vagy automatikusan megjelenik?

Ma reggel az ingyen pörgetésből származó nyereményt akartam lefuttatni, de utoljára beadott egy nagyobb nyereményt.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 13, 2014, 06:36:28
Sportfogadó és kaszinó számla között, hogyan lehet utalni, vagy automatikusan megjelenik?

Ma reggel az ingyen pörgetésből származó nyereményt akartam lefuttatni, de utoljára beadott egy nagyobb nyereményt.

A főszámládra kerül a bónusz pörgetés, ha teljesítetted a forgatási követelményeket szerintem.

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni egy problémám kapcsán. Még kb. 2012-ben regeltem az oldalra, el is feledkeztem róla, ne is kérdezzétek miért tettem, ha nem használtam, azt hiszem kíváncsi voltam. Nem fizettem be egyszer sem. Szerintetek jogosult vagyok a 100%-os befizetési bónuszra? Illetve jól tudom, hogy nem használható fel a fogadásaim során a 100%-os befizetési bónuszt, vagy itt valamit csúnyán félreértelmeztem. Nem töltöttem sok időt a szabályzat tanulmányozásával, amiért elnézést kérek. Biztos valami nyilvánvalót kérdezek. :-)

A segítséget előre is köszönöm!

üdv: grofApponyi