Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#1860 február 11, 2015, 09:53:39, Laca87
Idézetet írta: dan1ka Dátum február 11, 2015, 09:42:02
Sziasztok!
Ajánlj minket barátaidnak és szerezd meg a bónusz-ról valaki tud linkelni feltételeket? Esetleg valaki megtudna hívni ezen keresztül, persze csak ha van értelme....

Köszi

Szia!

Itt vannak a feltételek:

A Program felhasználási feltételei:
1. Az "Ajánld egy barátodat program lehetővé teszi, hogy meghívd barátaidat az Unibetre. Amennyiben ők sikeresen regisztrálnak és teljesítik a feltételeket, te bónuszt kapsz.
2. A Program csak akkor aktiválódik, amikor a barátod meglátogatja az oldalt az Unibeten keresztül küldött e-mailben található gombra kattintva. Amikor a küldés gombra kattintasz, akkor küldöd el az ajánlatot a barátaidnak.
3. Nem vehetnek részt a promócióban azok:
- azon barátok, akik nem Magyarországon élnek.
- azon barátok, akik ugyanabban a háztartásban élnek és/vagy ugyanazt az IP címet használják, mint te.
- azon barátok, akiknek már van Unibet számlája.
4. Ahhoz, hogy megszerezd a bónuszt a meghívott barátodnak a következőt kell tennie:
- regisztrálnia kell azon a linken keresztül, amelyet te küldtél neki (az Unibet "Ajánld egy barátod oldalon keresztül) 30 napon belül és el kell fogadniuk a felhasználási feltételeket.
- meg kell forgatniuk a megfelelő összeget a megforgatási feltételeknek megfelelően (ezt az 1. és 2. kiegészítésben olvashatod el) legalább 60 000Ft-t sportfogadásban és 100 000Ft-t kaszinóban a regisztrációt követő 60 napon belül.
5. A feltételek teljesítését követő 72 órában 3000Ft-t kerül az Unibet számládra, amelyet azonnal felvehetsz, vagy tovább játszhatsz vele.
6. A Program keretében minden egyes regisztrált ismerősöd után 1db bónuszt kapsz. Maximum 10 ismerőst ajánlhatsz.
7. Amennyiben ismerősöd nem a leírt módon regisztrál, az ajánlás nem lesz érvényes és a Programba nem számít bele, így te sem kapsz bónuszt.
8. Az e-mail, amelyet az ismerőseidnek küldünk az [email protected] e-mail címről kerül elküldésre és az Unibet számlán megadott nevedet adja meg feladóként.
1. Kiegészítés: Kaszinó játékok megforgatási feltélei:
Minden Kaszinó játék beleszámít a megforgatási feltételekbe, de különbség van a különböző játékok beleszámítási feltételeiben, az alábbiak szerint:
Termék Tét %-ban számít a megforgatásba
Nyerőgépek 100%
Kaparós sorsjegyek 100%
Asztali játékok ( Baccarat, Black Jack és Roulette 10%
Élő Kaszinó 10%
Virtuális sportok 10%
Bingo 200%
2. Kiegészítés: Sportfogadás megforgatási feltételei
A játékosok, akik 2014. május 7. után fogadták el a bónuszt csak az 1.40 vagy annál magasabb oddsokon játszhatják ki a bónuszt.
Például:
Az ismerősöd nyerőgépeken játszik, akkor 100%-ban számít bele a megforgatásba a játéka. Így ha 70€
értékben játszik, akkor 70€-val játszott a megforgatás irányába, azonban ha az Élő Kaszinóban szeret játszani, akkor az csak 10%-ban számít. Így ha 70€-t forgat meg az élő kaszinóban, bónusza csak 7€-val fejlődik.

Én szívesen meghívlak  ;)

Idézetet írta: Laca87 Dátum február 11, 2015, 09:50:54
Szia!

Itt vannak a feltételek:

A Program felhasználási feltételei:
1. Az "Ajánld egy barátodat program lehetővé teszi, hogy meghívd barátaidat az Unibetre. Amennyiben ők sikeresen regisztrálnak és teljesítik a feltételeket, te bónuszt kapsz.
2. A Program csak akkor aktiválódik, amikor a barátod meglátogatja az oldalt az Unibeten keresztül küldött e-mailben található gombra kattintva. Amikor a küldés gombra kattintasz, akkor küldöd el az ajánlatot a barátaidnak.
3. Nem vehetnek részt a promócióban azok:
- azon barátok, akik nem Magyarországon élnek.
- azon barátok, akik ugyanabban a háztartásban élnek és/vagy ugyanazt az IP címet használják, mint te.
- azon barátok, akiknek már van Unibet számlája.
4. Ahhoz, hogy megszerezd a bónuszt a meghívott barátodnak a következőt kell tennie:
- regisztrálnia kell azon a linken keresztül, amelyet te küldtél neki (az Unibet "Ajánld egy barátod oldalon keresztül) 30 napon belül és el kell fogadniuk a felhasználási feltételeket.
- meg kell forgatniuk a megfelelő összeget a megforgatási feltételeknek megfelelően (ezt az 1. és 2. kiegészítésben olvashatod el) legalább 60 000Ft-t sportfogadásban és 100 000Ft-t kaszinóban a regisztrációt követő 60 napon belül.
5. A feltételek teljesítését követő 72 órában 3000Ft-t kerül az Unibet számládra, amelyet azonnal felvehetsz, vagy tovább játszhatsz vele.
6. A Program keretében minden egyes regisztrált ismerősöd után 1db bónuszt kapsz. Maximum 10 ismerőst ajánlhatsz.
7. Amennyiben ismerősöd nem a leírt módon regisztrál, az ajánlás nem lesz érvényes és a Programba nem számít bele, így te sem kapsz bónuszt.
8. Az e-mail, amelyet az ismerőseidnek küldünk az [email protected] e-mail címről kerül elküldésre és az Unibet számlán megadott nevedet adja meg feladóként.
1. Kiegészítés: Kaszinó játékok megforgatási feltélei:
Minden Kaszinó játék beleszámít a megforgatási feltételekbe, de különbség van a különböző játékok beleszámítási feltételeiben, az alábbiak szerint:
Termék Tét %-ban számít a megforgatásba
Nyerőgépek 100%
Kaparós sorsjegyek 100%
Asztali játékok ( Baccarat, Black Jack és Roulette 10%
Élő Kaszinó 10%
Virtuális sportok 10%
Bingo 200%
2. Kiegészítés: Sportfogadás megforgatási feltételei
A játékosok, akik 2014. május 7. után fogadták el a bónuszt csak az 1.40 vagy annál magasabb oddsokon játszhatják ki a bónuszt.
Például:
Az ismerősöd nyerőgépeken játszik, akkor 100%-ban számít bele a megforgatásba a játéka. Így ha 70€
értékben játszik, akkor 70€-val játszott a megforgatás irányába, azonban ha az Élő Kaszinóban szeret játszani, akkor az csak 10%-ban számít. Így ha 70€-t forgat meg az élő kaszinóban, bónusza csak 7€-val fejlődik.

Én szívesen meghívlak  ;)

Ment priv! Köszi

hogy lehet kombiba fogadni?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum február 14, 2015, 13:34:58
hogy lehet kombiba fogadni?

Kijelölsz két eseményt, automatikusan kombiként adja. Hibapontos szelvényt pedig a rendszerek fülre kattintva tudsz tenni.

és mik ezek az egyek?


és ha mondjuk 7/5 szelvényt akarnák csinálni azt h lehetne?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum február 15, 2015, 14:12:26
és ha mondjuk 7/5 szelvényt akarnák csinálni azt h lehetne?

Nem vagyok benne biztos, hogy erőltetni kellene neked ezt a netes fogadást... Vagyis inkább talán ezt az egész internet világot hanyagolnod kellene.
De, hogy lásd nem bunkózásból írtam, hanem építő jelleggel, ezért válaszolok is:
Ha kiválasztod a mérkőzéseket, azok jobb oldalt egy "fogadószelvényre" kerülnek. E fölött 3 db "fül" található. Ebből már kettőre rákérdeztél, hogy az micsoda.
Tehát a kettő fülről már tudod sejted mi az. Tehát akkor legújabb kérdésedre kizárásos alapon hol a válasz?  :ok:

nem vaok hülye csak még ezen az oldalt kombiba nem fogadtam azért kérdeztem

Sziasztok!

Kaptam egy 30.000 Ft-os 100%-os bónuszt és szeretném kiforgatni. Viszont pár embertől hallottam, hogy nem lehet se skrillről se netelleről befizetni hozzájuk, viszont én világ életemben netellerre utaltam ki uniberől. Igaz, hogy kb 10 hónapja nem játszottam ebben a fogadó irodában.
Az opciók közül viszont ott van a befizetésnél a neteller és a skrill is. kifizetésnél is..
Tudtok erről vmit?

Üdv: Sztropi

Ha ott van a lehetőség, akkor használhatod. Nem mindenkinek vették ki az opciókat.

Kösz a gyors választ ncis88 :)

Unibetnél megszűnt a 10.000 Ft-os bónusz?Tud vki linket adni?köszi

Nem szűnt meg tudtommal, innen nekem kiadja: http://www.sportfogadas.org/irodak/ub

Idézetet írta: Maestro90 Dátum február 19, 2015, 12:11:13
Unibetnél megszűnt a 10.000 Ft-os bónusz?Tud vki linket adni?köszi
Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 19, 2015, 12:17:36
Nem szűnt meg tudtommal, innen nekem kiadja: http://www.sportfogadas.org/irodak/ub

Megkaptad a bónuszt?