Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


UPDATE!

Amennyiben a mai nap (április 8.) folyamán regisztrálsz általunk az Unibethez, akkor te is részesülsz a 10 ingyen pörgetésben! Az április 7-én, illetve 8-án általunk regisztrálok csütörtökön (április 9-én) pörgethetnek ingyen!

csak azoknak van akik innen regisztráltak?

Idézetet írta: borsod1984 Dátum április 08, 2015, 22:20:35
csak azoknak van akik innen regisztráltak?

Bocs a késői válaszért. Igen, csak azoknak járt.

Sziasztok,nem lehet belépni az Unibetre.A külföldi weboldalt behozza rendesen,de ahogy beütöm a felhasználónevet,jelszavat és az oldal automatikusan átvált magyar webcímre,az oldal nem jön be.Gondolom blokkolták,tud valaki valamilyen megoldást?


Nálam sem jön be az oldal.  >:(

Így igen, de a magyar oldal alapból nem jön be.


Más is kapott egy mailt péntek körül, hogy ha belép a póker app-ba akkor 5 ingyenes pörgetést kap arra a pókeres slotra? Nem volt ott, írtam nekik, visszaírták hogy hétvégén ott lesz. Nem volt ott, írtam nekik megint, erre visszaküldött egy képet hogy látja, nem lépett be. De ott van a képen hogy login, minden napra, sőt, volt olyan na hogy játszottam is  :redchug: ;D Nem vág földhöz, de most már azért kiváncsi is vagyok hova kellett volna belépnem  :D Vagy ők a hülyék?  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 21, 2015, 10:36:41
Más is kapott egy mailt péntek körül, hogy ha belép a póker app-ba akkor 5 ingyenes pörgetést kap arra a pókeres slotra? Nem volt ott, írtam nekik, visszaírták hogy hétvégén ott lesz. Nem volt ott, írtam nekik megint, erre visszaküldött egy képet hogy látja, nem lépett be. De ott van a képen hogy login, minden napra, sőt, volt olyan na hogy játszottam is  :redchug: ;D Nem vág földhöz, de most már azért kiváncsi is vagyok hova kellett volna belépnem  :D Vagy ők a hülyék?  :)

Pénteken én is kaptam ilyen üzenetet, nálam ezúttal minden rendben ment.(a korábbi akcióknál szinte mindig zaklatni kellett őket...)
Letöltöttem az android póker alkalmazást, majd beléptem, felül pedig egyből jelezte az értesítéseknél vagy a mellette lévő ikonnál(pikk szimbólum), hogy vannak erre az Unibet Open Slotra ingyenes pörgetéseim. Lepörgettem, hozott egy 2 Eurós Unibet Open selejtezős jegyet, meg pár 0.01 Eurós jegyet, szintén valamilyen Unibet Open selejtezős versenyre.

akkor érvényes csak ha telora töltöm le?

Nem, én tabletre töltöttem.  :redchug:

Banki utalással mennyi idő alatt szokott a pénz megérkezni? 3-4 napot írnak, vajon a ma délelőtt feldolgozott kifizetés megjöhet még ma?

Csodás, 4 óra alatt meg is jött, a feldolgozástól számítva, ami szintén pár óra volt.  :ok:

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene a kifizetéssel kapcsolatban. Teljes egyenlegben oda van írva hogy 27000, ebből 10000 bónusz és a készpénzegyenleges mégis 11,99 forint. Ezt a 27000-ret hogyan tudom kivenni?