Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


50%-os befizetési bónusz 10 000Ft értékben és egy 500€ összdíjazású kaszinó verseny!

Hogyan működik?

Fogadd el az ajánlatot a Bónuszaim menüben
Töltsd fel a számládat minimum 1000Ft-tal
Befizetésedre 50%-os bónuszt adnak maximum 10 000Ft értékben!
A bónuszt a kaszinóban és játékokon 20x, az élő kaszinóban 4x kell megforgatni
Figyelem: ezt a bónuszt sportfogadáson és pókeren nem lehet megforgatni.

Ha feltöltötted a számládat és bezsebelted a bónuszt, vegyél részt a csak magyar játékosoknak rendezett 500€ összdíjazású kaszinó versenyükön!

Hogyan vehetsz részt?

A verseny június 18. 19:00-tól 22:00-ig tart.
Játssz a Starburst, Mega Fortune Dreams és/vagy Seven's High nyerőgépek egyikén a verseny idejében
Kövesd nyomon a helyezésedet a megnyitott játékban, a jobb oldalon található táblázatban
Érj el minél nagyobb nyereményszorzót egy pörgetéssel és szerezd meg a tíz készpénzes díj egyikét!

Mit nyerhetsz?

1. hely: 200€
2. hely: 100€
3. hely: 60€
4. hely: 40€
5-6. hely: 30€
7-10. hely: 10€

A versenyt az nyeri, aki egy pörgetésből a legmagasabb nyereményszorzót érte el. Pontszámodat a következőképpen számolhatod ki: nyeremény/tét x 100


Részvételi feltételek:
A bónusz aktiválásához lépj a "Számlám" > "Bónuszajánlataim" menübe, majd iratkozz fel a bónuszra.
Az ajánlat elfogadása után 30 napod van a bónusz megforgatási követelményeinek teljesítésére.
Több élő bónuszod nem lehet egyidőben.
A bónuszt csak az elfogadástól számított első befizetésre kaphatod meg.
A bónusz összege a befizetésed 50%-a, maximum 10 000Ft. A maximális bónusz megszerzéséhez 20 000Ft-tal kell feltöltened a számládat.
Ahhoz, hogy megkapd a bónuszt, legalább 1000Ft-ot kell befizetned.
A bónusz forgatási követelményekhez kötött, amit az elfogadástól számított 30 napon belül kell telejsíteni, ahhoz hogy kifizetést kérhess.
A forgatási követelmények a következők: Kaszinó és játékok 20x, Élő Kaszinó 4x
Ezt a bónuszt sportfogadáson és pókeren nem lehet megforgatni.
A kaszinó játékok a következőképpen számítanak bele a forgatási követelményekbe: minden asztali játék és video poker 10%-ban, a nyerőgépek 100%-ban.
Minden élő kaszinó játék 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe.
Mobilról elhelyezett tétek számítanak.
Ha a játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy telejsítette a forgatási követelményeket, akkor tájékoztatnia kell az Ügyfélszolgálatot, hogy töröljék a bónuszát. A bónusz törlésével a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
Ha a forgatási követelmények teljesültek, akkor a bónusz készpénzzé alakul.
Minden játékos, aki a Starburst, Mega Fortune Dreams és/vagy Seven's High nyerőgépen játszik valódi pénz módban június 18. 19:00 és 22:00 (CET) között, automatikusan részt vesz a versenyben.
Csak a valódi pénzzel játszott körök számítanak a promócióba, ingyen pörgetések és bónuszból származó játék nem.
A versenyben való részvételhez a minimum tét pörgetésenként €0.20.
Azt a 10 játékost díjazzuk, akik a legnagyobb nyereményszorzót érik el egy pörgetésen belül.
Az Unibet fenntartja a jogot a promóció visszavonására és megváltoztatására.

Ezt most nem igazán értem:

Ha kihasználom a bónusz feltöltést, akkor ugye lesz aktív bónuszom, tehát addig nem vehetek rész az 500 eurós versenyben.
Viszont a versenyben való részvételhez először a bónuszt kell aktiválni nem?

1 nap alatt meg szinte lehetetlen kipörgetni, főleg ha maximális bónuszt vesz igénybe valaki.

Valaki tudja  hogy a kezdő befizetési bónusznak akár 10.000Ft-ig mik a feltételei?
Ha befizetek 10.000-ret kapok még 10-et. De itt ki lehet vennem bármikor a saját 10k-t?
Vagy hogy működik itt?

Itt nem olyan bónusz mint pl a betnél.. Van ugyan egy 10k bónusz ( én a supportól kértem) de itt 50k tétet kell megtenni meccs előtti fogadásokra asszem min 1,40es oddson és akkor adnak 10k casht.

Az lenne a kérdésem hogy uibeten él még e a 10 000 Ft-s befizetési bónusz?

3napja írtam hogy van bónusz. Ha nincs az ajánlatoknál kell nekik írni.

Elvileg freespin van a Neon Staxx-en, de lehet csak annak aki emailt is kapott rola.
Mindegy, be lehet jelentkezni es megnezni - a slot tematikaja jo kis haszontalan 80-as evek utanerzes.

Nekem €2 jott belole, felvittem 6-ig, aztan mind megette.

2 hétig most megint minden nap az 5. élő fogadás kockázatmentes.A Grand Slam tornákra általában bedobja ezt az Unibet.Szerintetek,hogy lehet ebből a legtöbb profitot kiszedni minden nap?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 29, 2015, 13:45:28
2 hétig most megint minden nap az 5. élő fogadás kockázatmentes.A Grand Slam tornákra általában bedobja ezt az Unibet.Szerintetek,hogy lehet ebből a legtöbb profitot kiszedni minden nap?

Teszel 4 db élő fogadást, amit lefedezel máshol, akár kis veszteséggel is, aztán az 5. fogadással szintén ezt teszed, de míg a feljogosító fogadásoknál a kicsi szorzókat érdemes előnyben részesíteni, az 5. esetében valószínűleg az fizet jól, ha magas odds-ra teszed fel és úgy fedezed le.
Napi 800-1000 ft szedhető így ki.

Ami bosszantó, hogy ha egymás után ugyanarra teszel élőben több tétet is, akkor van, hogy mindet beszámítja, de előfordul, hogy csak egyet-kettőt.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2015, 15:51:32
Teszel 4 db élő fogadást, amit lefedezel máshol, akár kis veszteséggel is, aztán az 5. fogadással szintén ezt teszed, de míg a feljogosító fogadásoknál a kicsi szorzókat érdemes előnyben részesíteni, az 5. esetében valószínűleg az fizet jól, ha magas odds-ra teszed fel és úgy fedezed le.
Napi 800-1000 ft szedhető így ki.

Ami bosszantó, hogy ha egymás után ugyanarra teszel élőben több tétet is, akkor van, hogy mindet beszámítja, de előfordul, hogy csak egyet-kettőt.
Nekem elfogadja mindig mindet.Szerintem nincs vele gond.

#2005 június 29, 2015, 16:39:29, Knapp
Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 29, 2015, 16:04:41
Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2015, 15:51:32
Teszel 4 db élő fogadást, amit lefedezel máshol, akár kis veszteséggel is, aztán az 5. fogadással szintén ezt teszed, de míg a feljogosító fogadásoknál a kicsi szorzókat érdemes előnyben részesíteni, az 5. esetében valószínűleg az fizet jól, ha magas odds-ra teszed fel és úgy fedezed le.
Napi 800-1000 ft szedhető így ki.

Ami bosszantó, hogy ha egymás után ugyanarra teszel élőben több tétet is, akkor van, hogy mindet beszámítja, de előfordul, hogy csak egyet-kettőt.
Nekem elfogadja mindig mindet.Szerintem nincs vele gond.
Az előző promóban nem csak a tenisz élő fogadásokat fogadta el, bármilyen sportág élő fogadása megfelelt nekik, most sem látom ezt a kikötést az "apróbetűs" részben, de még nem próbáltam.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2015, 16:18:12
Az előző promóban nem csak a tenisz élő fogadásokat fogadta el, bármilyen sportág élő fogadása megfelelt nekik, most sem látom ezt a kikötést az "apróbetűs" részben, de még nem próbáltam.

Most is beleszámít minden, nem csak a tenisz.

A copa america kockázatmentes még nem landolt senkinél ugye?

Rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál és azt válaszolták, hogy technikai hiba miatt majd csak holnap lesz jóváírva a bónusz.

Sziasztok, az este regisztráltam az Unibet oldalra. Azt szeretném tudni, hogy itt nincs olyan jelzőhang mint a többi fogadási oldalon / Bwin,bet365/,hogy ha gól van vagy tizenegyes. Meg az első tapasztalatom az, hogy nagyon kevés az élőfogadás,főleg a focira !!!