Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 31, 2015, 14:12:11
hali

próbáltam utánaolvasni, de mindenhol mást találtam, úgyhogy megkérdezem itt is. neteller és unibet milyen kapcsolatban áll egymással? :)
Miért?
Eltünt a netelles kifizetési lehetőséged?

Elvileg van kockázatmentes 5. élő fogadás, ám ha benézek a bónuszok közé, akkor nem látok semmit, amit el tudnék fogadni... Másnál is így van?

16:00 - kor fog megjelenni elvileg.

Csak a tenisz számít,vagy a focival is lehet forgatni?

Mindegy, a lényeg hogy élő legyen és legalább 1,40- es odds.

Idézetet írta: rooney8 Dátum augusztus 31, 2015, 14:12:11
hali

próbáltam utánaolvasni, de mindenhol mást találtam, úgyhogy megkérdezem itt is. neteller és unibet milyen kapcsolatban áll egymással? :)

no igen, kicsit hülyén fogalmaztam. nincs netelleres befizetési lehetőség, csak abaqoos, banki átutalás és telefonos befizetés.
kifizetésnél van neteller, de azt írja, hogy csak akkor használhatom ha korábban már fizettem be netellerről. frissen regisztráltam, szóval nem eltűnt, hanem nem is volt :)

szóval netellerről szeretnék befizetni, de a fent leírt okok miatt nem tudok.

Idézetet írta: rooney8 Dátum szeptember 02, 2015, 16:00:26
no igen, kicsit hülyén fogalmaztam. nincs netelleres befizetési lehetőség, csak abaqoos, banki átutalás és telefonos befizetés.
kifizetésnél van neteller, de azt írja, hogy csak akkor használhatom ha korábban már fizettem be netellerről. frissen regisztráltam, szóval nem eltűnt, hanem nem is volt :)

szóval netellerről szeretnék befizetni, de a fent leírt okok miatt nem tudok.

Ha nincs ott a lehetőségek közt, akkor nem lehetséges befizetni Netellerrel.

#2032 szeptember 03, 2015, 16:38:00, rooney8
Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 02, 2015, 22:46:01
Ha nincs ott a lehetőségek közt, akkor nem lehetséges befizetni Netellerrel.

köszi. mindenesetre azért dobok egy mailt az ügyfélszolgálatnak, hátha.

szerk:
meg is kérdeztem chat-en, jött is a válasz :-\
"Sajnos a magyarországi piacon a skrill/netteler be- illetve kifizetési opció határozatlan időre megszüntetésre került."

Erre a mai 25%-os kaszinó befizetési bónuszra megéri befizetni?Elvileg itt is lelehet fedni az asztalt és úgy is pörgetni a bónuszt és élő kaszinóban 4-szer kell csak,de ez csak a 10.000-e,vagy az egész 50-re vonatkozik?

Közben chaten utánamentem,ugye élő kaszinóban "csak" 4-szeres a forgatási kötelezettség,de az összes asztali játlk csak 10 %-ban számít bele,így a 10.000 ft-ot valójában 40-szer(400.000) kell megforgatni.Így ha fedjük az asztalt(a nullát is).Akkor 400.000 téttel végül 11.000 ft-ot bukunk el,tehát a bónuszt elbukjuk,plusz még egy ezrest.

Ma nem jelent meg az ajánlatok között az 5. élő fogadásra vonatkozó US Open akció.
Nálatok látszik?
Elvileg 16 órakor írják be, egyszer volt már, hogy késve lett elérhető, de akkor is 17 óra körül már ott volt.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 10, 2015, 18:13:22
Ma nem jelent meg az ajánlatok között az 5. élő fogadásra vonatkozó US Open akció.
Nálatok látszik?
Elvileg 16 órakor írják be, egyszer volt már, hogy késve lett elérhető, de akkor is 17 óra körül már ott volt.

Nálam se jelent meg...

Most már elérhető

Idézetet írta: gerry Dátum szeptember 10, 2015, 18:22:34
Most már elérhető

Nálam nem látszik most sem.
2 másik ajánlat igen.

#2039 szeptember 24, 2015, 21:42:38, Tigris
Ti a minden héten esedékes élő kaszinós kockázatmentes fogadásokat mennyire szoktátok kihasználni?