Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum november 07, 2015, 09:07:47
A 0 tényleg annyi,valóban olyan összeg érkezik a szàmlàdra amit kikértél.Ha kell nekik bàrmilyen irat,akkor szóltak volna màr rég ne aggódj emiatt.Én raiffeisenes vagyok.Ha reggel 9ig kikérem a pénzt hétköznap,akkor már aznap megjön,ha utàna,vagy hétvégén,akkor az azt követő első banki munkanap szokott megjönni..Remélem tudtam segìteni...

Ezeket a válaszokat szerettem volna, köszönöm. :)

Nyuszika10: Neked is köszi azért.  :)

Ki tud belépni az Unibetre??


Parlez-vous français? - Nyereményjáték

November 12.-17. között 8 labdarúgó válogatott (köztük a miénk is) számára sorsdöntő mérkőzés következik. A tét az utolsó négy hely a jövő évi franciaországi Európa-bajnokságra!

Ennek alkalmából két nyereményjátékot is rendezünk, ahol a legjobbak 10-10.000 forint értékű Unibet bónuszban részesülnek, míg összetettben a legjobb egy eredeti magyar válogatott mezt is kap!


Sziasztok!
Segitseg kellene..kb 2 honapja regisztraltam az unibetnel folyamat raktam penzt a szamlamara heti 2szer 3szor 3-4ezreket altalaban eljatszottam..
Viszont mult heten nyertem kb 3 szor 20ezrez es 3 kifizetest kertem...ugy ahogy nyertem az 1 megjott gond nelkul 2ot felfuggesztettek bekertek a dokumentumokat a szemelyazonosito dokumentumot elfogadtak a lakcimet nem mert a holland csekken nem az en nevem volt (hollandiaban elek )azota bekuldtem tovabbib2 papirt a lakcimmemel kapcsolatba es varok de semmi mar eltelt 5 nap azota!!!
Azt irtak a papirok ellenorzese1-3 munka nap ...!
Egy csomo emailtvirtam de evvel kapcsolatban valaszt nem kaptam...mi a teendo ilyenkor ???

Idézetet írta: lauszka91 Dátum november 10, 2015, 20:09:49
Sziasztok!
Segitseg kellene..kb 2 honapja regisztraltam az unibetnel folyamat raktam penzt a szamlamara heti 2szer 3szor 3-4ezreket altalaban eljatszottam..
Viszont mult heten nyertem kb 3 szor 20ezrez es 3 kifizetest kertem...ugy ahogy nyertem az 1 megjott gond nelkul 2ot felfuggesztettek bekertek a dokumentumokat a szemelyazonosito dokumentumot elfogadtak a lakcimet nem mert a holland csekken nem az en nevem volt (hollandiaban elek )azota bekuldtem tovabbib2 papirt a lakcimmemel kapcsolatba es varok de semmi mar eltelt 5 nap azota!!!
Azt irtak a papirok ellenorzese1-3 munka nap ...!
Egy csomo emailtvirtam de evvel kapcsolatban valaszt nem kaptam...mi a teendo ilyenkor ???
Chat angolul. (gondolom ha kint élsz, akkor vágod a nyelvet) Először kérdezz rá, hogy hol tart az azonosítási folyamat, mert már eltelt x nap a dokumentumok elküldése óta. Nem kell rögtön rájuk zúdítani mindent, akkor beszélj, ha kérdeznek. A számlád nem zárolták?

Köszi a választ.!:)
Kiutalták a pénzt de sajnos a számlámra nem tudok befizetni és még mindig nem elleörizték a lakcímmel kapscolatos dokumentumaimat...
most megpróbálom chaten hátha...
Mert azert szeretném még használni...remélem elérem őket.. ::)

Hahó emberek!
Az érdekelne, hogy lehet-e gondom belőle (NAV...), ha havi rendszerességgel történne banki utalással (Az Unibet egy Earthport nevű cég segítségével biztosítja az Ön saját bankszámlájára való gyors, egyszerű, és biztonságos átutalást.) kifizetésem? SKRILL-re ugye nem lehet kifizetést kérni, ezért én banki utalással szoktam. A példa kedvéért 6 számjegyű összegekre gondolok. Mit tanácsoltok? Thx

Tegnap befizettem 30k-t, mert aznap járt le egy 50%/15.000 bónuszom. Mindössze az "Elfogadom a bónuszt" gombra nem kattintottam rá. :bash: :bash:

Erre ma jön egy mail, hogy 23.-n éjfélig van egy újabb 50%/15.000 bónuszom. Mennyire szeretnének nekem pénzt adni. ;D

Idézetet írta: szorzatos Dátum november 16, 2015, 16:08:01
Hahó emberek!
Az érdekelne, hogy lehet-e gondom belőle (NAV...), ha havi rendszerességgel történne banki utalással (Az Unibet egy Earthport nevű cég segítségével biztosítja az Ön saját bankszámlájára való gyors, egyszerű, és biztonságos átutalást.) kifizetésem? SKRILL-re ugye nem lehet kifizetést kérni, ezért én banki utalással szoktam. A példa kedvéért 6 számjegyű összegekre gondolok. Mit tanácsoltok? Thx
Próbáld a hó elején, pl. 6.-ig bezárólag és mondjuk 243.228 Ft legyen mindig. Akkor azt is hihetik, hogy az Earthport PLC-nél dolgozol. :)
Viccet félre, engem még nem bántottak, pedig többször jön havonta pénz, több helyről bankszámlára. Igaz én csak max. 99.999-t küldök egyszerre.

Játssz az élő kaszinóban és szerezz 1500Ft-os kockázatmentes élő fogadást!
Hogyan működik?
1. Fogadd el az ajánlatot
2. Játssz az élő kaszinóban 3000Ft értékben
3. Látogass el az aktív bónuszok oldalra és aktiváld a megszerzett kockázatmentes fogadást.
4. Helyezz el egy élő fogadást, ha pedig az veszít, visszatérítjük a tétedet egészen 1500Ft-ig!
Figyelem: Egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz. Amennyiben egy másodikat is elfogadsz, azzal törlöd az első bónuszt és az abból származó nyereményeket.
Sok szerencsét!
Emailt nem kaptam róla,bejelentkezésem után találtam rá.Ez már a második promóció amit kaptam,mióta pár napja visszatértem az oldalra.Gondolom más is kapott.Sok szerencsét aki kipróbálja :beerchug:

Milyen email címre kell írni ennek az Unibetnek.
Reggel 7- kor még simán beengedett, azóta nem.
És hiába írkálok nekik a megadott email címre basznak válaszolni :bash:

info-hu@unibetsupport.com
Nekem sem válaszoltak még, most egy órája írtam, hajnalban még minden jó volt.... most délután meg belépéskor hibaüzenet, hogy blokkolva a számlám, kicsit később már az egész oldal, ill. a pókerkliens is beszart.
Egyébként nincs panaszom az ügyfélszolgálatra, rendszeresen dolgom van velük és nagyon rendesek, segítőkészek, átlagon felül, csak néha kicsit lassú a válaszadás.

Idézetet írta: szorzatos Dátum november 25, 2015, 17:57:18
info-hu@unibetsupport.com
Nekem sem válaszoltak még, most egy órája írtam, hajnalban még minden jó volt.... most délután meg belépéskor hibaüzenet, hogy blokkolva a számlám, kicsit később már az egész oldal, ill. a pókerkliens is beszart.
Egyébként nincs panaszom az ügyfélszolgálatra, rendszeresen dolgom van velük és nagyon rendesek, segítőkészek, átlagon felül, csak néha kicsit lassú a válaszadás.


A pókerszoftver most újult meg, lehet hogy az oldalon is újítások, vagy komoly karbantartás folyik.

1-2 napja volt friss szoftver, az észrevehető újítás a tournaments részen volt, más megjelenés és szűrőrendszer.