Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Nyilván a béta verziót élesítik. Legutóbb ilyen típusú karbantartásnál 1.000 vagy 1.500 bónuszt adtak.  :beerchug:

Köszi a válaszokat :beerchug:

Az oldal újra elérhető!

Aki pókerezett a kockázatmentes fogadásért, annak jóváírták már? Elvileg ma 17.00-ig kellett volna jóváírniuk, de még sehol semmi.

Idézetet írta: Tigris Dátum november 27, 2015, 20:10:57
Aki pókerezett a kockázatmentes fogadásért, annak jóváírták már? Elvileg ma 17.00-ig kellett volna jóváírniuk, de még sehol semmi.

Nem kaptam még meg én se, írtam nekik emailt nemrég, mivel az élő chat nem jött be, de még nem válaszoltak.

Pókerkliens megint bedöglött, csak nálam? "technical error#3 pls try again later" - már fél órája, játék közben diszkonnektelt... a böngészős változat sem jó... a legszarabb, hogy a 7 asztalnál lévő pénz a számlatörténet szerint beragadt, az egyenleg a beülőknek megfelelő mínuszban van azóta.

Idézetet írta: Tigris Dátum november 27, 2015, 20:10:57
Aki pókerezett a kockázatmentes fogadásért, annak jóváírták már? Elvileg ma 17.00-ig kellett volna jóváírniuk, de még sehol semmi.

Én is várom.

Felkeltem, mert a gyerek a nyakamba ugrott. Kávé. Megnéztem az e-mailt. Jön egy kérdőív az Unibettől, hogy milyen az ügyfélszolgálat.

Hát eléggé negatívra sikerült.... az utóbbi napok miatt...

Remélem ezek után válaszolnak a hat e-mailomra... :)

Sziasztok!
Ti be tudtok lépni az Unibetre? Nekem lassan 3 napja nem sikerül...

Idézetet írta: Aquafresca Dátum november 29, 2015, 08:57:06
Sziasztok!
Ti be tudtok lépni az Unibetre? Nekem lassan 3 napja nem sikerül...

Szia!

Igen, be tudtam lépni.

https://hu1.unibet.com/start

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 29, 2015, 09:09:31
Szia!

Igen, be tudtam lépni.

https://hu1.unibet.com/start


köszönöm, csacsa! azt tapasztalom évek óta, hogy rád mindig lehet számítani    :cya:

Végül másnap reggelig volt beragadva a pénzem, akkor került vissza a számlára. Ügyfélszolgálat csak ma reggel válaszolt. Mostanában sűrűn van technikai probléma és lassú support :\

Idézetet írta: Tigris Dátum november 27, 2015, 20:10:57
Aki pókerezett a kockázatmentes fogadásért, annak jóváírták már? Elvileg ma 17.00-ig kellett volna jóváírniuk, de még sehol semmi.

Megérkezett.  :beerchug:

Én is megkaptam a pókeres promóból az 1500 Ft-os fogadásbiztosítást.És miután lepókereztem a múltkor kapott 4 és 10 eurós póker cashgame jegyeket ezért a hétvégén kaptam tőlük egy 25 eurósat is.Itt megbecsülik a régi bútordarabokat.Nagyon jó pozícióik vannak nálam a "Kedvenc irodám" versenyben.

82 millió forintot nyert egy magyar játékos az Unibetnél!

Örökké emlékezetes marad ez a hétfő (november 30.) reggel egy budapesti játékos számára, aki a The Pig Wizard nyerőgépen vitte el a 81 932 843Ft-os jackpotot!

A szerencsés játékos a követezőt mondta:
"Gondolhatod... el sem hittem, szinte kiugrottam a bőrömből. Eddigi legnagyobb nyereményem egyébként 3.2 millió forint volt."

Azt is elmondta, hogy a The Pig Wizard eddig is a kedvenc játéka volt, ami ezek után aligha változik meg.
"Több kipróbált kaszinó közül az Unibet a kedvencem, mert a visszafizetési arányt itt érzem a legmagasabbnak." - nyilatkozta a nyertes.