Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum december 21, 2015, 19:51:39
Ti kaptatok jelszót a mai sportfogadás freerollra?Mert én nem.

Nem küldték nekem se, pedig volt fogadásom hétvégére.

Én sem kaptam semmit.Szoktam bingózni,de szinte lehetetlen itt nyerni.Azt hittem minél magasabb szintet érek el,annál nagyobb esélyem lesz-16szinten vagyok,de mire másoknak 1szám hiányzik nekem még 4-5.Próbáltam a grand slam termet is,de ott sem sikerült nyerni semmit,pedig nem 1-2játékot próbáltam csak.Ebben a teremben is tegnap pl.170-200ember volt freeknél,mig a fizetősnél 60-70.Igy hiába kaptam a sok szelvényt nyerni nem nyertem vele.Itt csak az újonc teremben volt szerencsém.A mikulás játéknál is időbe telt,hogy megértsem- három kört kell teljesitenem ahhoz,hogy sorsolásba kerüljek,2napig próbálkoztam,de nem kaptam ajándékot. ;D

Üdv!
Segítségre lenne szükségem ezért fordulnék hozzátok.
A honlapotokon a tesztet kitöltve arra jutottam hogy szeretnék regisztrálni az Unibeten. De úgy tudom ha később nyerek és nem írom bele az adóbevallásba akkor komoly büntetések lehetnek. Olvastam hogy a paypal-lal,neteller-rel ezt ki lehet kerülni. Hogy működik ez?

Olvass vissza az "adózás" címszó alatt, ott mindent megtalálsz. :)

sziasztok.szeretnem tudni hogy tudom az unibet szoftvert letölteni mert eddig sehonnan nem sikerult köszönöm elöre is

Mai jelszót küldték valakinek?


Van egy nyertes fogadásom az Unibetnél amit tévesen vesztesnek értékeltek. Az élő chat kikapcsolva ,az email-re a választ sem kapkodják el. Marad a reménykedés. 

                                                   tiboriusz

                                               

Sziasztok! Hosszú idő után kezdtem el nem rég újra sportfogadni. Régen is az unibet vált be, és most is szeretnék náluk játszani. Viszont van egy olyan problémám, hogy a munkám miatt 90%ban nem tudok itthonról játszani, csak mobilról. Az unibet app viszont mobil netről nem tölt be, csak wifiről, így nagyon korlátozva vagyok, mert nem mindig van wifi csatlakozásra módom. :( Tudja esetleg valaki a megoldást? Rengeteget segítene.  Samu s5, es voda hálózat van, ha ez esetleg szempont. Előre is köszönöm a segítséget.

Idézetet írta: McHaraps Dátum január 21, 2016, 18:44:44
Sziasztok! Hosszú idő után kezdtem el nem rég újra sportfogadni. Régen is az unibet vált be, és most is szeretnék náluk játszani. Viszont van egy olyan problémám, hogy a munkám miatt 90%ban nem tudok itthonról játszani, csak mobilról. Az unibet app viszont mobil netről nem tölt be, csak wifiről, így nagyon korlátozva vagyok, mert nem mindig van wifi csatlakozásra módom. :( Tudja esetleg valaki a megoldást? Rengeteget segítene.  Samu s5, es voda hálózat van, ha ez esetleg szempont. Előre is köszönöm a segítséget.

Böngészőből is játszhatsz simán a mobiloldalukon, azt próbáltad?
Vagy "kérheted" a böngészőben, hogy eleve az asztali webhelyet - azaz az unibet "normál" oldalát - töltse be neked.
Azokat sem engedi a voda?!

#2155 január 21, 2016, 19:25:09, McHaraps
Sajnos nem. Probaltam mindenhogy. Wofirol minden gond nélkül megy az app, es a böngésző is. Mobilnettel egyik sem. Elkepzelhető, hogy a vodánál tiltva van? Amugy érdekes, mert pl a bet365el ilyen gondom nincs! Az mukodik igyis-ugyis. A lenti kepen lévő uzenet fogad az appnál is.

Idézetet írta: McHaraps Dátum január 21, 2016, 19:23:04
Sajnos nem. Probaltam mindenhogy. Wofirol minden gond nélkül megy az app, es a böngésző is. Mobilnettel egyik sem. Elkepzelhető, hogy a vodánál tiltva van? Amugy érdekes, mert pl a bet365el ilyen gondom nincs! Az mukodik igyis-ugyis. A lenti kepen lévő uzenet fogad az appnál is.

Kérjél valakitől, UPC Wifree kódot,
Én is azzal használom a Samu Galaxyt  ;D
Így már egy éve a net is ingyen van...

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy az probléma-e, ha nem az én nevemen van a számla, amiről beutalnék?

Igen.

Használj abaqoost.

Idézetet írta: Schleck Dátum január 23, 2016, 12:52:38
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy az probléma-e, ha nem az én nevemen van a számla, amiről beutalnék?

Valószínűleg akkor is jóváírják (történt ilyen mással is), mert elsősorban a közleményben lévő azonosítót figyelik.
Talán az unibet nem is látja az utaló számlaszámát, nem tudjuk, megkapják-e ezt az adatot az Earthport-tól.  (ugye itt nem közvetlenül az irodának utalsz, hanem egy közvetítőnek)
De nem kockáztatnék, mert a kiutalásnál lehet belőle gondod és kaphatsz "felesleges" kérdéseket.