Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: BaXee Dátum március 11, 2016, 20:09:22
"benchwarmer"

Sajnos már lekéstem a nevezést, köszi azért!
Neked egyébként küldték belső üzenetben a jelszót vagy máshonnan szerezted meg?

Idézetet írta: Salvio Dátum március 11, 2016, 20:20:02
Sajnos már lekéstem a nevezést, köszi azért!
Neked egyébként küldték belső üzenetben a jelszót vagy máshonnan szerezted meg?

Nem küldték, vadászni kellett...

 :)Üdv mindenkinek! ;D

REgisztráltam unibeten és be is tudok jelentkezni. Ha pénzt töltök fel otp junior kártyáról majd ha nyerek és kérem a számlámra a kifizetést akkor a NAV tehet velem szemben lépéseket? ha igen milyeneket és mik a legsúlyosabb büntetések?

A NAV a legsúlyosabb szankciót alkalmazza, lefülelés esetén kiadnak az ISIS-nek és náluk a legenyhébb bünti a nyilvános lefejezés. Hát gondold meg... :laugh: ;D ;D

Na off vége...

Van a kérdéseddel foglalkozó fórum téma, szerintem tanulmányozd át és Te döntesz utána...

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,311.0.html

oké szép dolog a humor de most komolyan érdekel mert nem akarok kisebb (kb. 10e) nyeremény miatt a többszörösét fizetni büntetés miatt....

Idézetet írta: ronaldo1215 Dátum március 12, 2016, 19:12:16
oké szép dolog a humor de most komolyan érdekel mert nem akarok kisebb (kb. 10e) nyeremény miatt a többszörösét fizetni büntetés miatt....
Megoldás: Skrill számla ( oda megy a pénz), Skrill kártya (10 EUR/év) és azzal vásárolsz.

Másnál sem megy az oldal vagy csak nekem nem, igaz most van az 1000 Ft-os kockázatmentes :'(

Idézetet írta: euro1000 Dátum március 17, 2016, 21:00:20
Másnál sem megy az oldal vagy csak nekem nem, igaz most van az 1000 Ft-os kockázatmentes :'(

Nálam nincs gond. :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 12, 2016, 22:48:44
Megoldás: Skrill számla ( oda megy a pénz), Skrill kártya (10 EUR/év) és azzal vásárolsz.

de ha csinálok Skrill számlát akkor havonta/évente mennyit vonnak le számla használata miatt ?

#2245 március 19, 2016, 17:28:49, lulu65bj
Idézetet írta: ronaldo1215 Dátum március 19, 2016, 17:12:15
de ha csinálok Skrill számlát akkor havonta/évente mennyit vonnak le számla használata miatt ?
Hali!

Ilyen költség nincs a Skrill-nél, hogy számlahasználat.
Csak ha rendelsz mellé bankkártyát, az 10€/év  és ha veszel ki vele pénzt automatából akkor von le 1,80€ Ha vásárolsz vele annak nincs külön költsége.
Max kivétel automatából 1 nap 250€
Itt nagyon sok mindent leírnak a Skrill-ről : http://internetes-fizetes-magyarul.info/

De van külön topic ami csak a Skrill-ről szól :http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3545.0.html

Másnál is szórakozik az unibet?Elnézést kérünk a szolgáltatás nem elérhető.....Pedig csak fogadni akartam és negyed órája,még rendben volt.Olyan pechem van,hogy persze azóta jött a gól a meccsen,amire fogadni akartam. :(

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 19, 2016, 17:24:36
ha veszel ki vele pénzt automatából akkor von le 1,80€[/url]

Ha jól értem, pont ez változik majd 1.75%-ra május 17-től.
Ez kb. a 100 euró feletti összegeknél drágulást, az ennél kisebbeknél alacsonyabb költséget jelent majd.



Ha vásárolsz vele annak nincs külön költsége.
[/quote]
A gyakorlatba viszont kb 3% a vásárlás költsége mivel a skrill enyivel gyengéb árfolyamon számol a masterkard hivatalos árfolyamánál.

Kaptam ma sportfogadásra 100% befizetési bónuszt max 6000 HUFig. Mail nem jött róla, nézzétek meg, hátha más is kapott.

Holnaptól hónap végéig húsvéti kalendárium, gondolom hasonló mint a karácsonyi.  :beerchug: