Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Az emailben kell lennie egy bővebb feltétellistának vagy egy linknek, ahol ez elérhető. Abból fog kiderülni

Idézetet írta: ketomika22 Dátum március 24, 2016, 12:29:05
Sziasztok!

Én ma egy ilyen emailt kaptam az Unibettől:

Számládon 9000Ft értékű kockázatmentes fogadást írtunk jóvá!
Hogyan működik?
1. Fogadd el az ajánlatot
2. Helyezz el egy mérkőzés előtti vagy élő fogadást
3. Ha fogadásod veszít, visszatérítjük a tétedet 9000Ft értékig!


Még nem fogadtam az irodánál ezért kérdezem, hogy itt tényleg arról van szó, hogy tehetek egy 9000 forintos ingyen fogadást aminek semmiféle követelménye nincsen?

Köszönöm a választ,

üdv, ketomika22 :)

Az ingyen fogadásaiknál általában saját pénzből kell játszani és ők bónuszként térítik vissza az összeget. (amit meg kell forgatni néhányszor)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 24, 2016, 13:44:56
Az ingyen fogadásaiknál általában saját pénzből kell játszani és ők bónuszként térítik vissza az összeget. (amit meg kell forgatni néhányszor)

Értem, magyarul ha nyerek akkor jól jártam, ha vesztek akkor visszakapom a pénzt, de forgatni kell. (?) köszönöm :)


Sziasztok.Linkeljetek màr be nekem alter elérhetőségeket.Előre is köszönöm

#2270 március 25, 2016, 10:20:56, SPF Admin
Idézetet írta: szalist Dátum március 24, 2016, 15:29:15
Sziasztok.Linkeljetek màr be nekem alter elérhetőségeket.Előre is köszönöm

Minek?  ;D

Én az eredetit használom,működik rendesen.

:great:

Idézetet írta: szalist Dátum március 24, 2016, 15:29:15
Sziasztok.Linkeljetek màr be nekem alter elérhetőségeket.Előre is köszönöm

Működő cím  ;)

A mai:  (én hanyagolom)


Vedd ki a részed az €5000-ból!

Játssz bármilyen nyerőgépen a mai napon és vedd ki a részed az €5000-ból az Unibet nyerőgép versenyén!

Hogyan működik?
1. Játssz bármilyen nyerőgépen a mai nap során (00:01 - 23:59 CET) pörgetésenként legalább €0.10 téttel.
2. Egy pörgetés (€0.10 vagy magasabb téten) = egy pont
3. Minél többet pörgetsz, annál jobb helyezést tudsz megszerezni
4. A legjobb 50 játékos készpénznyereményben részesül
5. A nyeremények a verseny lezárását követően azonnal jóváírásra kerülnek

A verseny díjazása:
1. hely: €1,000
2. hely: €800
3. hely: €500
4-10. hely: €100
11-50: €50

Nézz vissza holnap is és tudd meg, hogy mi vár rád a Húsvéti Naptárban!

Sok szerencsét!

*Kérjük olvasd el a részvételi feltételek teljes egészét.


Szerezz kockázatmentes fogadást a válogatottal

Szombaton a magyar labdarúgó válogatott Horvátország ellen kezdi meg a felkészülést az Eb-re, az Unibet pedig egy 1.500 Ft-os kockázatmentes fogadással vár benneteket. Sőt, ha a pálinkamester Szalai megtöri a gólcsendet, akkor az összeg duplázódik.


Hogyan működik?

1. Iratkozz fel a promócióra
2. Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást legalább 1500Ft téttel a Magyarország-Horvátország mérkőzésre (min. odds: 1.40)
3. Március 29-én egy 1500Ft-os kockázatmentes fogadást írnak jóvá a számládon.
4.Ha Szalai Ádám gólt szerez, megduplázzák az összeget!


Részvételi feltételek

A promócióban való részvételhez fel kell iratkozni.
Csak a feliratkozás utáni fogadások számítanak bele a promócióba.
Csak a Magyarország-Horvátország barátságos mérkőzésre (2016 március 26.) elhelyezett mérkőzés előtti fogadások számítanak bele a promócióba.
Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes fogadás megszerzésére, olyan fogadás(oka)t kell elhelyezned legalább 1500Ft téttel, ami tartalmaz egy választást a Magyarország-Horvátország mérkőzésről.
Ha több olyan fogadást kötsz, melyek értéke egyenként nem éri el az 1500Ft-ot, együttes összegük viszont igen, akkor nem vagy jogosult a kockázatmentes fogadásra.
A feljogosító fogadás minimum oddsa 1.4, a feljogosító fogadás lehet single vagy kombinált fogadás is. A system fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Azok a játékosok, akik teljesítik a fenti feltételeket, 1500Ft-os kockázatmentes fogadást kapnak. Ha Szalai Ádám gólt szerez (öngól nem számít), akkor a promóció feltételeit teljesítő játékosok 3000Ft-os kockázatmentes fogadást kapnak.
Egy játékos csak egy kockázatmentes fogadást szerezhet.
A kockázatmentes fogadásokat 2016.03.29. 19:00-ig (CET) írjuk jóvá a játékosok számláján. A kockázatmentes fogadásokat 2016.04.03. 23:59-ig (CET) lehet aktiválni.
A kockázatmentes fogadás mérkőzés előtti vagy élő fogadásra is vonatkozik, a kettő kombinációjára viszont nem.
Az ajánlat elfogadása után az első mérkőzés előtti vagy élő fogadásod bármilyen sporteseményre kockázatmentes lesz.
Ha a kockázatmentes fogadás értékénél nagyobb összegben fogadsz, akkor is a kockázatmentes fogadás értékét kapod vissza.
Csak egy kockázatmentes fogadást helyezhetsz el.
A bónusz megforgatása csak a feljogosító fogadás lezárása után kezd el teljesülni. (Függetlenül attól, hogy a fogadás nyert vagy vesztett)
Ha a feljogosító fogadásod nyer, a bónusz teljesítése befejeződött.
Ha a fogadásod veszít, a visszatérítés 100%-os, a kockázatmentes fogadás értékéig. A minimum tét a kockázatmentes fogadás értéke.
A kockázatmentes fogadásból származó veszteségeket bónuszpénz formájában térítjük vissza.
A bónusz forgatási követelményeit az elfogadástól számított 30 napon belül teljesíteni kell, mielőtt az kifizethetővé válna.
A bónusz forgatása bármilyen terméken teljesíthető, a Póker kivételével. A különböző termékek azonban más-más súlyozással számítanak bele a megforgatási követelményekbe.
A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 5x, Kaszinó 25x, Élő Kaszinó 35x
Mobilról elhelyezett fogadások számítanak
Ha egy játékos azelőtt szeretne kifizetést kérni, hogy teljesítette volna a bónusz megforgatási feltételeit, kapcsolatba kell lépnie az ügyfélszolgálattal, és megkérni arra, hogy töröljék a bónuszt. Ha a bónusz törlésre kerül, a bónusz és az abból származó nyeremények elvesznek.
Minden fel nem használt bónusz elveszik az elfogadástól számított 30 napon belül.
Egyszerre több aktív bónusszal nem rendelkezhetsz. Amennyiben egy második bónuszt is elfogadsz, úgy az előző és az abból származó nyeremények törlésre kerülnek.
A promócióban csak magyar játékosok vehetnek részt.
Az Unibet fenntartja a jogot az ajánlat visszavonására.
Az Unibet általános szerződési feltételei érvényesek.

Freerollra tudtok majd jelszót mondani?

Előre is köszi!

Idézetet írta: forzainter Dátum március 28, 2016, 20:01:06
Freerollra tudtok majd jelszót mondani?

Előre is köszi!

Már nem jelszavas, jegyet adnak azoknak, akik legalább 5 Euró értékben fogadtak a hétvégén.

A mai napi ajándék:

Fogadj 3000Ft értékben élőben, mi pedig egy 1500Ft-os kockázatmentes élő fogadást adunk!

Hogyan működik?
1. Lépj a  "Számlám", "Bónuszaim" menübe.
2. Fogadd el az ajánlatot.*
3. Helyezz el élő fogadásokat 3000Ft értékben (min. odds 1.40
4. Az ajánlat március 29, 23:59-ig elérhető (CET).

Hogyan használhatod a kockázatmentes fogadást?
1. Teljesítsd a fenti feltételeket
2. Lépj a Számlám, Aktív bónuszaim menübe
3. Fogadd el az ajánlatot és a következő élő fogadásod kockázatmentes
4. Ha fogadásod veszít, tétedet visszatérítjük 1500Ft-ig.

Idézetet írta: Salvio Dátum március 28, 2016, 20:02:11
Már nem jelszavas, jegyet adnak azoknak, akik legalább 5 Euró értékben fogadtak a hétvégén.

Sztem egy minimum tíz eurós fogadás kell hozzá. Legalábbis nálam tegnap ez derült ki, azért nem kaptam.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 29, 2016, 12:53:24
A mai napi ajándék:

Fogadj 3000Ft értékben élőben, mi pedig egy 1500Ft-os kockázatmentes élő fogadást adunk!

Hogyan működik?
1. Lépj a  "Számlám", "Bónuszaim" menübe.
2. Fogadd el az ajánlatot.*
3. Helyezz el élő fogadásokat 3000Ft értékben (min. odds 1.40
4. Az ajánlat március 29, 23:59-ig elérhető (CET).

Hogyan használhatod a kockázatmentes fogadást?
1. Teljesítsd a fenti feltételeket
2. Lépj a Számlám, Aktív bónuszaim menübe
3. Fogadd el az ajánlatot és a következő élő fogadásod kockázatmentes
4. Ha fogadásod veszít, tétedet visszatérítjük 1500Ft-ig.



Én fogadtam 3000 forint értékben 1.50-ért egy DNB fogadást ami push lett. nem látom, hogy most tehetném a kockázatmentes élő fogadást? szerintetek ez rendben van? előre is köszönöm!

Idézetet írta: ketomika22 Dátum március 29, 2016, 12:57:09

Én fogadtam 3000 forint értékben 1.50-ért egy DNB fogadást ami push lett. nem látom, hogy most tehetném a kockázatmentes élő fogadást? szerintetek ez rendben van? előre is köszönöm!

Sok esetben a push nem számít bele.