Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


ismét van skrill és neteller befizetés az unibeten!

#2356 június 04, 2016, 09:54:38, slices
Idézetet írta: nathan15 Dátum június 04, 2016, 09:45:17
ismét van skrill és neteller befizetés az unibeten!


--és igen. :spaz:
Remélem nem csak ideiglenes. Minden esetre pozitív.. :ok:

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 03, 2016, 15:01:05
https://www.unibetcommunity.com/  :)

jó ez a community. vannak jó kis promók, az első 500ember aki elkér egy szintet (kb pár nap kell hozzá) kap20euro bónuszt és 20ingyenpörgetést :DD Eddig kb 400an vagyunk

Sziasztok!

Van egy kis problémám. Samsung Androidos mobilteló. Online kaszinóban Holmes játék bónusz kör amikor is azt látom , hogy meg fagy a net. Újraindítok majd belépek újra és kiírja, hogy hiba történt és felajánlja, hogy visszaállít vagy kiveszem a pénzt. de  csak egy választást engedélyez, azt hogy visszaállít, azaz bukom a nyereményt kb. 15e.  Megnézettem a képernyőt már 2 emberrel és ők sem látják...a kivesszem a pénz ikont.
Mit tegyek?

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 05, 2016, 22:22:03
jó ez a community. vannak jó kis promók, az első 500ember aki elkér egy szintet (kb pár nap kell hozzá) kap20euro bónuszt és 20ingyenpörgetést :DD Eddig kb 400an vagyunk
Nem rossz,csak nem tudom mi alapján lehet szintet lépni,talán hozzászólások,de nincs leirva,vagy nem találom,mennyi kell pontosan egy újabb szinthez.Most vagyok az 5.szinten.

Le van írva, hogy nem árulják el.. De fontos a hozzászólás, a topikok olvasgatása, kérdés írása, válaszolás kérdésekre, like adása és kapása, rendszeres belépés stb.  Én is az 5.en vagyok. De ma szerintem meg lesz 6. Hétvégére meg a 8.

Mekkora király ez az unibet. Átváltják! a póker ticketeket . Pl ha nyersz egy 20euros sng ticketet kérhetsz helyett 4x5euróst és így nagyobb az esély hogy pénzt csinálsz belőle. Vagy az Unibet Open jegyeket is át lehet váltani SNG jegyre :DD

Sehol nem találkoztam még ilyennel :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 07, 2016, 10:59:25
Mekkora király ez az unibet. Átváltják! a póker ticketeket . Pl ha nyersz egy 20euros sng ticketet kérhetsz helyett 4x5euróst és így nagyobb az esély hogy pénzt csinálsz belőle. Vagy az Unibet Open jegyeket is át lehet váltani SNG jegyre :DD

Sehol nem találkoztam még ilyennel :D

Hogy működik ez pontosan?
Kérni kell a chat-en vagy a lobbyban kell valahogy átváltani?
(pont van most egy 4 Eurós Unibet Open versenyjegyem, eddig nem tudtam, hogy lehetséges az átváltás)

Idézetet írta: Salvio Dátum június 07, 2016, 12:49:12
Hogy működik ez pontosan?
Kérni kell a chat-en vagy a lobbyban kell valahogy átváltani?
(pont van most egy 4 Eurós Unibet Open versenyjegyem, eddig nem tudtam, hogy lehetséges az átváltás)

Én chaten szoktam kérni.

van aki már megkapta unibetcommunity-től a 20 ingyen pörgetést rank 6-ért?:)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 08, 2016, 08:23:56
van aki már megkapta unibetcommunity-től a 20 ingyen pörgetést rank 6-ért?:)
Egyszerre lesz jóváírva mindenkinek. 12.-éig tart a promo.
'The free spins will be credited automatically no later than Wednesday the 15th of June at 20:00 CET'

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 08, 2016, 09:16:39
Egyszerre lesz jóváírva mindenkinek. 12.-éig tart a promo.
'The free spins will be credited automatically no later than Wednesday the 15th of June at 20:00 CET'
ja értem köszi akkor :)  :beerchug:

még egy másik kérdés, hogy a rank 8-hoz már meg lett az első 500, vagy még holnapig beleférhetek?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 08, 2016, 09:46:21
ja értem köszi akkor :)  :beerchug:

még egy másik kérdés, hogy a rank 8-hoz már meg lett az első 500, vagy még holnapig beleférhetek?
megtaláltam, tegnap még csak 34 olyan tag volt aki elérte a rank 8-at szóval aki most kezdi is még bőven benne lehet :ok:

A communityben van egy olyan promó a francia meccsre hogy tenni kell egy 10Euro/8font/3100ft stb a francia winre 1,30ért. Ha 25en tesznek be erről képet 1,60nal számolják el ha 50en 1,90nel, ha 75en 2,20szal ha 100an akkor 2,80nal :DDD


Persze ők izgulhatnak hogy ne nyerjenek a franciák mert akkor kaszálnak,de  ha mondjuk 50en tesznek be képet akkor az ingyen 6euró+3 a nyereség(mert ha többel is teszed 10euróért kapsz boost-ot)

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 08, 2016, 12:46:56
A communityben van egy olyan promó a francia meccsre hogy tenni kell egy 10Euro/8font/3100ft stb a francia winre 1,30ért. Ha 25en tesznek be erről képet 1,60nal számolják el ha 50en 1,90nel, ha 75en 2,20szal ha 100an akkor 2,80nal :DDD


Persze ők izgulhatnak hogy ne nyerjenek a franciák mert akkor kaszálnak,de  ha mondjuk 50en tesznek be képet akkor az ingyen 6euró+3 a nyereség(mert ha többel is teszed 10euróért kapsz boost-ot)
Akkor tuti 1:1 lesz. ;D