Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 09, 2016, 17:10:56
UNI-VAS a helyes bónuszkód, nálam már elfogadta :) csak az első 20 ezer részesül a feltöltési bónuszban
Vastic a kedvenc játékosom volt még a Sturm Grazos korszakából.Ha átlépek a 8szintre akkor 2bónuszom lesz,ha jóváirják a 20ingyenes pörgetést már három?Hogy is van ez?Túl sok ez a bónusz nekem. ;D

Idézetet írta: fili76 Dátum június 09, 2016, 17:28:47
Vastic a kedvenc játékosom volt még a Sturm Grazos korszakából.Ha átlépek a 8szintre akkor 2bónuszom lesz,ha jóváirják a 20ingyenes pörgetést már három?Hogy is van ez?Túl sok ez a bónusz nekem. ;D
egyszerre csak egy aktív bónuszod lehet, úgy hogy majd igyekezhetsz velük, bár remélem nálam is ez lesz a helyzet  :ok:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum június 09, 2016, 17:10:56
UNI-VAS a helyes bónuszkód, nálam már elfogadta :) csak az első 20 ezer részesül a feltöltési bónuszban

Még én is befértem a húszezerbe.  :ok:

#2388 június 09, 2016, 18:02:32, Knapp
Nekem nem fogadta el, most próbáltam.
Az ígért kezdésre el is fogy a pénz?!


Én csesztem el, az UNIBET-VAS kódot próbáltam elsőre...


Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 08, 2016, 17:46:00
https://uk.roadtoparis.eu/

Ahogy nézem, ebből minden Egyesült Királyságon kívüli játékos ki van zárva.

3. Participation of the Game is available to everyone over 18 years old. People who are not residents of the United Kingdom or don't have a residence in the United Kingdom, as well as employees of the Organization, as well as anyone who is in any way directly or indirectly organizationally involved in the Game, are excluded from participation.

Kaptam ma egy üzenetet egy 10 eurós ingyenfogadásról,de valami kódot kér és fogalmam sincs honnan lehet megszerezni a kódot?Más nem kapott?

Jó lenne,ha már megadnák a 8.szintet pár embernek.Irtam ma is pár hozzászólást,topicot is nyitottam,hátha meg lesz estére az eredménye. ;D

Unibetcommunity-n úgy nézz ki a nyitó meccsre adott odds Boostnál nem sikerül elérni a Lvl 4-et de így is 2,2as szorzón lehet fogni a mai francia győzelmet. 10 óráig még bárki csatlakozhat  :great:

A nyitómeccs félidejében volt a Bicicleta nyerőgépen 10.000 € összdíjazású kaszinóverseny. Ezen nyert valaki?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 10, 2016, 22:06:03
A nyitómeccs félidejében volt a Bicicleta nyerőgépen 10.000 € összdíjazású kaszinóverseny. Ezen nyert valaki?

Csak a pörgetésekkel lett egy kis plusz...

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 10, 2016, 22:55:48
Csak a pörgetésekkel lett egy kis plusz...

Sajnos itt is... Pedig a meccs előtt leteszteltem, hogy a 15 perc alatt mennyit tud az automata lepörgetni, de hiába, a verseny ideje alatt ládát nem láttam...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 10, 2016, 23:18:35
Sajnos itt is... Pedig a meccs előtt leteszteltem, hogy a 15 perc alatt mennyit tud az automata lepörgetni, de hiába, a verseny ideje alatt ládát nem láttam...
Gondolom játékpénzzel? És hány pörgetés lett? 1000??

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 11, 2016, 10:38:43
Gondolom játékpénzzel? És hány pörgetés lett? 1000??

Igen, akkor még azzal. 110-120 volt, de a sok ingyen pörgetés miatt sokszor "állt" ez a mutató. A versenyre 150 pörgetés árát különítettem el, és a 200 vagy 250 automata pörgetést választottam.

Gyors kérdés:

Unibetnél kifizetéseknél van minimális határ? Mert sem SF.orgon, sem pedig a Unibet oldalán nem találtam erre infot, szóval evidens lenne, hogy nincs, viszont benne van, hogy csak nem látom a fától az erdőt! Köszi előre is a megerősítést!