Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában


Nekem is megjelent.

Idézetet írta: Salvio Dátum június 20, 2016, 20:36:05
Nekem már ott van az ezres az ajánlatoknál, 07.24-ig lehet aktiválni, lehet azóta már neked is jóváírták.

Igen, azóta nekem is megjelent, de csak várjon a sorára!   :P

Idézetet írta: Knapp Dátum június 20, 2016, 20:49:18
Igen, azóta nekem is megjelent, de csak várjon a sorára!   :P

sziasztok mi az a community unibeten és hogy müködik? látom vannak ott bonusok én nem látom , meg azt sem tudom hogy müködik.
valaki elmagyarázná? előre is köszi :angel:

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum június 21, 2016, 00:13:58
kis idegen nyelvtudás szükséges, én sem tudok angolul, viszont az az első 500 emberke, aki eléri a 8. rankot kap 20 jurót a számlájára, én pl.: pár órája vettem észre, hogy ott virít 6000 Forint bónusz a Community-től, pedig csak tegnapelőtt értem el a 8. szintet. :) meg előtte a 20 ingyen pörit is megkaptam.  :ok:



Szia/sztok

milyen jelenleg is elérhető ajánlatok vannak unibeten a community-ben?

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 21, 2016, 20:50:29
milyen jelenleg is elérhető ajánlatok vannak unibeten a community-ben?

www.unibetcommunity.com

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 21, 2016, 20:52:40
www.unibetcommunity.com

szia RedMunchen!

jól látom hogy mindennap van 10 euoért kell rakni 3 meccset , és ha elmegy visszadják a casht? vagy freebetet adnak? sajnos nem túl jó az angolom.


---

A mai promó mi volt pontosan ( az első fele)
rakni kellett 10 euroért a két 18 órási meccsre és ha elmegy / vagy bejön mit adtak? ( nem értettem)

....
van unibeten 3 ilyenem :


jól értem  ha 100 ftér fogadok magyar-port hazai  akkor 1100 ft helyett 2100 ftot kapok ha bejön?

de ha pl 1000 ftér rakok dontetlent  4,5 helyett  7,5 lesz az odds akkor nem 7500 at kapok hiába ir ki annyit hanem csak 5500 at ?

mert nyeeremenyt duplanak irja de elvileg max egy ezressel nyerhető több. csak akkor miért irja dupkáját.?

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Törölték az Unibet számlámat inaktivitás miatt. Ebben az esetben újra kell regisztrálnom, vagy írnom kell az ügyfélszolgálatnak és fel tudják "éleszteni" a korábbi accountomat?
Köszi előre is annak aki segít! :)

Ilyet még nem hallottam, nem is értem. Írj nekik!

Én is pont nemrég jöttem rá, hogy még régesrég nyitottam náluk számlát, ahol aztán a világon semmi forgalmam nem is volt, mert utáltam a felületüket. Átböngésztem az e-mailjeimet, és megtaláltam az üzenetet, amiben jelezték, hogy inaktivitás miatt zárolták a számlámat. Írtam nekik supporton, srác mondta, hogy "törli az e-mail címem a listából", és nyugodtan regisztráljak újat. (És mivel "új" vagyok, így még a bónuszt is megadták.)

Remélem segítettem valamennyit.  :ok:

Idézetet írta: Szurki Dátum június 21, 2016, 23:26:30
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Törölték az Unibet számlámat inaktivitás miatt. Ebben az esetben újra kell regisztrálnom, vagy írnom kell az ügyfélszolgálatnak és fel tudják "éleszteni" a korábbi accountomat?
Köszi előre is annak aki segít! :)

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 21, 2016, 21:46:46
szia RedMunchen!

jól látom hogy mindennap van 10 euoért kell rakni 3 meccset , és ha elmegy visszadják a casht? vagy freebetet adnak? sajnos nem túl jó az angolom.


---

A mai promó mi volt pontosan ( az első fele)
rakni kellett 10 euroért a két 18 órási meccsre és ha elmegy / vagy bejön mit adtak? ( nem értettem)

....
van unibeten 3 ilyenem :


jól értem  ha 100 ftér fogadok magyar-port hazai  akkor 1100 ft helyett 2100 ftot kapok ha bejön?

de ha pl 1000 ftér rakok dontetlent  4,5 helyett  7,5 lesz az odds akkor nem 7500 at kapok hiába ir ki annyit hanem csak 5500 at ?

mert nyeeremenyt duplanak irja de elvileg max egy ezressel nyerhető több. csak akkor miért irja dupkáját.?

A nyereményt duplázzák, de korlátozva van a nyerhető összeg...

Sajnos, így nem olyan jó buli a "price boost".

Egyébként a community is kezd szigorítani, a magyar (és román) ügyfeleknek a mai 5 + 5 eurós akció már csak akkor vehető igénybe, ha 06.01. és 06.21. között volt legalább 100 font (41000 ft) befizetésünk.

Hamar véget ért az aranybánya, engem már bannoltak is... :noway:

Idézetet írta: Knapp Dátum június 22, 2016, 16:48:54
A nyereményt duplázzák, de korlátozva van a nyerhető összeg...

Sajnos, így nem olyan jó buli a "price boost".

Egyébként a community is kezd szigorítani, a magyar (és román) ügyfeleknek a mai 5 + 5 eurós akció már csak akkor vehető igénybe, ha 06.01. és 06.21. között volt legalább 100 font (41000 ft) befizetésünk.


látom sajnos akkor én lemardok arról.. a 3200 ftos min 3 meccs ha egy rossz visszakapod a tétet, érdemes csinálni ? az még van Magyaroknak?
mit éreztek mára ami bejöhet 3 meccs.

Idézetet írta: ricsi110 Dátum június 22, 2016, 16:51:53
Hamar véget ért az aranybánya, engem már bannoltak is... :noway:

Az mit jelent?!
Nem tudsz belépni a community felületre?
Vagy az irodához sem?

Írtak okot?

Idézetet írta: lacko23 Dátum június 22, 2016, 16:57:41

látom sajnos akkor én lemardok arról.. a 3200 ftos min 3 meccs ha egy rossz visszakapod a tétet, érdemes csinálni ? az még van Magyaroknak?
mit éreztek mára ami bejöhet 3 meccs.

Ha ott van a számládon, akkor azért használd fel!
Ha van olyasmi, amire egyébként is tennél, akkor ezzel megteheted magasabb szorzóval.
Csak ugye a téted nem lehet akármekkora, de mindenképpen kevesebb pénzért több nyereményt kapsz, mint egy sima fogadásnál!
Én azért írtam, hogy nem túl jó üzlet, mert így csak max. 40-45%-ot lehet belőle kivenni garantáltan és én többhöz vagyok szokva.  :)

Én raktam ma is 3-as kombit, abban a témában nem olvastam korlátozásról, majd kiderül.
Ott bónuszként adják vissza a pénzt, ami nekem szimpatikusabb, de ugye ha nem jön legalább két meccs, akkor eldurrogtattál 10 eurót a semmire...

Idézetet írta: ricsi110 Dátum június 22, 2016, 16:51:53
Hamar véget ért az aranybánya, engem már bannoltak is... :noway:
nalam is hasonlo a helyzet ma delutan kaptam bant :(