Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Sziasztok, Unibeten mennyi a minimális banki átutalási költség amit kifizetnek?  Thx.;)

Hali!
Nálam ezt írja:

Banki kifizetés

Mennyi időbe telik?
1-3 nap

Minimum:
4 050 Ft

Maximum:
A bankszámlára történő pénzfelvétnek nincsen felső határa

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 04, 2016, 21:38:18
Hali!
Nálam ezt írja:

Banki kifizetés

Mennyi időbe telik?
1-3 nap

Minimum:
4 050 Ft

Maximum:
A bankszámlára történő pénzfelvétnek nincsen felső határa

Értem, köszi a gyors választ! ;)

Ma nincs ügyfélszolgálat, de addig is érdeklődnék valamiről.Raktam tegnap egy fogadást melyen minden meccs jött a Lazio-Roma kivételével.Büntetőlapok száma 7.5 felett, ezt raktam. Mármost 7 sárga volt, plusz Cataldit kiállították a padról. Egy: ez nem tudom miért nem számít? Kettő: aki nézte a meccset, az első félidőben amikor Biglia lapot kapott akkor egy másik laziósnak is felmutatott Banti egyet reklamálásért.Ezt még a bet365 is beírta, elkönyvelte. Ha valaki tudna egy hivatalos jegyzőkönyvet azt megköszönném. 28 ezerről szól ez a történet.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 05, 2016, 08:24:47
Ma nincs ügyfélszolgálat, de addig is érdeklődnék valamiről.Raktam tegnap egy fogadást melyen minden meccs jött a Lazio-Roma kivételével.Büntetőlapok száma 7.5 felett, ezt raktam. Mármost 7 sárga volt, plusz Cataldit kiállították a padról. Egy: ez nem tudom miért nem számít? Kettő: aki nézte a meccset, az első félidőben amikor Biglia lapot kapott akkor egy másik laziósnak is felmutatott Banti egyet reklamálásért.Ezt még a bet365 is beírta, elkönyvelte. Ha valaki tudna egy hivatalos jegyzőkönyvet azt megköszönném. 28 ezerről szól ez a történet.

Én is rajta voltam a nyolc lapon..  >:(

"Pályára lépő személyeknek (nem játékosok) felmutatott büntetőlapok (pl. ha a menedzserek, cserejátékosok, vagy olyan lecserélt játékosok kapnak lapot, akik már nem vesznek részt a mérkőzésen) nem számítanak az összesítésnél."

http://www.legaseriea.it/en/match-report-pdf/A/2016-17/UNICO/UNI/15/LAZROM

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 05, 2016, 08:39:13
Én is rajta voltam a nyolc lapon..  >:(

"Pályára lépő személyeknek (nem játékosok) felmutatott büntetőlapok (pl. ha a menedzserek, cserejátékosok, vagy olyan lecserélt játékosok kapnak lapot, akik már nem vesznek részt a mérkőzésen) nem számítanak az összesítésnél."

http://www.legaseriea.it/en/match-report-pdf/A/2016-17/UNICO/UNI/15/LAZROM

Köszönöm a választ. :'(

Sziasztok? Szerintetek hol lehet a baj,ha nem tudom feltölteni a számlám abaqoossal? Az összeg beírása után leokézom írja hogy csatlakozás a bankhoz,de erre nem hajlandó. Pár másodperc után visszadob oda ahol az összeget kell beírni. Ötlet?

Sokszor próbálkoztam én is,de soha nem fogadja el az abaqoost. :-(

Idézetet írta: tulip60 Dátum december 05, 2016, 15:18:59
Sziasztok? Szerintetek hol lehet a baj,ha nem tudom feltölteni a számlám abaqoossal? Az összeg beírása után leokézom írja hogy csatlakozás a bankhoz,de erre nem hajlandó. Pár másodperc után visszadob oda ahol az összeget kell beírni. Ötlet?
Nálam is ez van,
Nem enged abaqossal tölteni, próbáltam másik géppel, azzal se, XP-vel se, crommal se, tűzrókával se,
Samu galaxyval se...
Másik IP vel se...
Másik internet szolgáltatóval se...

Újrahúztam a laptopot Win7-tel így se tölthető abaqossal,
tehát az unibet kizárt embereket ilyen módon,
mert a barátnőmnek megy a feltöltés ezzel a móddal.

Én pár napja fizettem be Abaqoossal, semmi probléma nem volt.

Én is 2 napja fizettem be abaqoossal.

Ha lenne Gumiszoba, akkor leírnám a véleményemet arról az élő fogadási rendszerről, amely szorzóváltozáskor magasabb odds miatt is visszadobja a tétet...
Jó dolog, mikor dartsra tucatnyi kísérletből sem sikerül egyetlen fogadást sem megtenni.

Sziasztok regisztraltam az Unibet oldalra es esetleg vki nem tudja hol kell a nyelvet beallitani?

Az unibetre abaqoosszal csak forintalapu számlával lehet befizetni.Én is valutanemet változtattam.