Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 19, 2016, 23:12:27
Ha lenne Gumiszoba, akkor leírnám a véleményemet arról az élő fogadási rendszerről, amely szorzóváltozáskor magasabb odds miatt is visszadobja a tétet...
Jó dolog, mikor dartsra tucatnyi kísérletből sem sikerül egyetlen fogadást sem megtenni.

Használd a régi felületet. Ott be lehet állítani, hogy minden szorzóváltozást elfogadjon.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 20, 2016, 11:29:14
Használd a régi felületet. Ott be lehet állítani, hogy minden szorzóváltozást elfogadjon.

Köszi!

Én is emlékeztem ilyesmire, de az újon nem találtam...
Tanulság: mégsem szabad haladni a korral!

Idézetet írta: Knapp Dátum december 20, 2016, 20:04:16
Köszi!

Én is emlékeztem ilyesmire, de az újon nem találtam...
Tanulság: mégsem szabad haladni a korral!
A regi feluletet hol kell beallitani?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 21, 2016, 09:24:01
A regi feluletet hol kell beallitani?
Kezdőlap felső menü: SPORT  majd itt szintén a felső menü: SPORT RÉGI ( a "régi" ki van emelve pirossal)


Az Unbibetnek van olyan resze ahol lehet latni pl. a kezilabdaban h mikor melyik csapat tamad mint pl a Bet365on?

Hello! Mit tudtok róla, lehet az Unibeten Skrilles kifizetést kérni? Csak mert a főoldal alján nem látni a Skrill logót, de a Kifizetés menüben meg felajánlja. Hogy van ez? Működik, vagy vissza fogják dobni a kifizetési kérelmem?
Köszi!

Idézetet írta: riverside Dátum december 30, 2016, 09:33:41
Hello! Mit tudtok róla, lehet az Unibeten Skrilles kifizetést kérni? Csak mert a főoldal alján nem látni a Skrill logót, de a Kifizetés menüben meg felajánlja. Hogy van ez? Működik, vagy vissza fogják dobni a kifizetési kérelmem?
Köszi!

Befizetni már nem lehet magyaroknak (legalábbis most, az EB meg olimpia alatt kivételt tettek velünk), de ha volt már befizetésed vele akkor kifizetni lehet skrillre.

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 30, 2016, 10:38:38
Befizetni már nem lehet magyaroknak (legalábbis most, az EB meg olimpia alatt kivételt tettek velünk), de ha volt már befizetésed vele akkor kifizetni lehet skrillre.
Köszi alex! :great:

 1000 ft-os kockázatmen​tes élő fogadás aktiválható ma éjfélig a darts tiszteletér​e.
Szerintem más sportágra is felhasználható.


Sziasztok! Ha volt már ez a kérdés akkor bocsi. Szóval ahogy olvasom virtuális pénztárcáról (neteller, skrill) nem lehet számlát feltölteni. Mi a helyzet a kifizetésekkel? Van rá lehetőség a nyereményt kikérni skrillre vagy nincs? Ugyanis nekem van a skrilles egyenlegemhez egy normális MasterCard bankkártya igényelve, aminek a segítségével tudnék normális bankkártyás befizetést csinálni, viszont a kiutalást csak sima skrilles opcióval tudnám megvalósítani.

A skrilles bankkártyával nem lehet befizetni.
Kérhetsz skrillre kifizetést ha korábban volt befizetésed vele.

Hi nem találtam visszaolvasva, Unibet most von le fix díjat a bankszámlára történő pénzfelvételnél?

Sziasztok!
Az Unibet magyarországi számlaszáma jelenleg szerepel a NAV blokkolt honlapok és számlaszámok listáján. Próbált mostanában valaki banki átutalással befizetni?

Idézetet írta: prince62 Dátum január 12, 2017, 17:09:40
Sziasztok!
Az Unibet magyarországi számlaszáma jelenleg szerepel a NAV blokkolt honlapok és számlaszámok listáján. Próbált mostanában valaki banki átutalással befizetni?

Működik minden befizetési lehetőség.