Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: nathan15 Dátum február 13, 2017, 13:27:33
sziasztok,

abaqoosszal sem megy már a befizetés, legalábbis nekem, pedig megpróbáltam minden létező bőngészővel, minden engedélyt bekacsoltam. Először feljön még az abaq-ablak rendesen, de 1-2 másodperc alatt eltűnik. aztán sehol-semmi. Vagyis már csak a bankkártya-lehetőség van. Néha írok nekik, hogy a skrill-netellernél, ha technikailag lehetséges, oldják meg, hogy ne büntessenek minden magyar játékost néhány ügyeskedő pöcs miatt, de egyelőre semmi, illetve mindig a szokásos sablonválasz.

Gyűjtsünk aláírásokat a pénztárcák visszaállításáért!   :)
Technikailag biztosan megoldható, mivel az EB ideje alatt is ment nekik...

Ha magyar részről tiltják az abaqoos-t, abban van logika, hisz abban az esetben is magyarországi bankszámlaszámot használsz a fogadóirodai befizetéshez, ami ugye nem megengedett jelenleg, de ha az unibet oldalán tűnik el a lehetőség, akkor akár ott is lehet a hiba
Nekem nincs pénzem az abqoos-on, de úgy látom, hogy engedné a befizetést, csak az alacsony egyenleg miatt utasította el a tranzakciót.


Ebben a percben fizettem be abaquoos-szal 4950 Ft-ot (5000 volt rajta) és 2 mp alatt jóváírták. Net: Invitel, Böngésző: Chrome.

Idézetet írta: nathan15 Dátum február 13, 2017, 13:27:33
sziasztok,

abaqoosszal sem megy már a befizetés, legalábbis nekem, pedig megpróbáltam minden létező bőngészővel, minden engedélyt bekacsoltam. Először feljön még az abaq-ablak rendesen, de 1-2 másodperc alatt eltűnik. aztán sehol-semmi. Vagyis már csak a bankkártya-lehetőség van. Néha írok nekik, hogy a skrill-netellernél, ha technikailag lehetséges, oldják meg, hogy ne büntessenek minden magyar játékost néhány ügyeskedő pöcs miatt, de egyelőre semmi, illetve mindig a szokásos sablonválasz.
Én is többször próbáltam már abaqoosszal befizetést de hasonlóképp jártam . Írtam is már ez véget,  képet is szerkezetem nekik a folyamatról ahogy tudtam persze.(ez jó pár hónapja volt, írták  keresnek megoldást rá .) Aztán persze semmi . Azóta is próbálkozom befizetni  nem tudtam  ,mostanában pedig az a válaszuk hogy nem értik nálam mi a hiba másnál működik.  :) 

#2673 február 14, 2017, 16:04:16, nathan15
Idézetet írta: András Dátum február 14, 2017, 06:40:58
Én is többször próbáltam már abaqoosszal befizetést de hasonlóképp jártam . Írtam is már ez véget,  képet is szerkezetem nekik a folyamatról ahogy tudtam persze.(ez jó pár hónapja volt, írták  keresnek megoldást rá .) Aztán persze semmi . Azóta is próbálkozom befizetni  nem tudtam  ,mostanában pedig az a válaszuk hogy nem értik nálam mi a hiba másnál működik.  :)

pedig már legalább ketten vagyunk :)

Felvettük a kapcsolatot az Unibettel, akik biztosítottak, hogy hosszútávon működni fog az eddig megszokott (jelenleg is rendelkezésre álló) biztonságos be-, illetve kifizetés.  :cya:

#2675 február 14, 2017, 16:08:01, nathan15
@LosGabos: "Ebben a percben fizettem be abaquoos-szal 4950 Ft-ot (5000 volt rajta) és 2 mp alatt jóváírták. Net: Invitel, Böngésző: Chrome."

chrome-mal is próbáltam, nem ment. lehet, hogy a t-kom a hibás? ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 14, 2017, 16:02:04
Felvettük a kapcsolatot az Unibettel, akik biztosítottak, hogy hosszútávon működni fog az eddig megszokott (jelenleg is rendelkezésre álló) biztonságos be-, illetve kifizetés.  :cya:

Azt szeretném megkérdezni, hogy miért töröltétek ki azt a hozzászólást, amiben leírták, hogy hogyan lehet elrendezni a skrilles befizetés lehetőségét az irodához? Ráadásul az ember először csak privátban akarta megosztani, de pont ti írtátok neki, hogy írja meg nyilvánosan...

Ha már felvettétek a kapcsolatot, akkor gondolom azt is megkérdeztétek, hogy az itteni usereknek nem-e lehetne megadni ugyanazt a lehetőséget, amit egy másik oldal el tudott érni náluk...?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 14, 2017, 16:32:20
Azt szeretném megkérdezni, hogy miért töröltétek ki azt a hozzászólást, amiben leírták, hogy hogyan lehet elrendezni a skrilles befizetés lehetőségét az irodához? Ráadásul az ember először csak privátban akarta megosztani, de pont ti írtátok neki, hogy írja meg nyilvánosan...

Ha már felvettétek a kapcsolatot, akkor gondolom azt is megkérdeztétek, hogy az itteni usereknek nem-e lehetne megadni ugyanazt a lehetőséget, amit egy másik oldal el tudott érni náluk...?

Természetesen erre is van válasz. Amint jeleztük, felvettük a kapcsolatot az Unibettel, s értesítettek, hogy az említett "megoldás" exkluzív csak pókerjátékosokra vonatkozik. Mivel ez egy sportfogadó oldal, így gondolom nem csak exkluzív pókeresek tévednek hozzánk. Ezért is megtévesztő a "megoldás".

De ne legyen titok. Akit érdekel annak irány a pokerakademia.com!
Nyilván ez az ők saját megállapodásuk, ők tudnak a feltételekről stb. stb.

Megteremthetnénk (gondolom) mi is ezt a lehetőséget, viszont az iroda ezt nem támogatja. A pókeres kollégák részéről is egy picit erőltetve van a dolog (szerintünk).

#2678 február 14, 2017, 18:05:00, GazembR
Milyen jó nekem hogy egy sima OTP-s bankkártyát használok amit mindenhol elfogadnak ki és befizetés kapcsán, soha nem volt még dolgom / gondom sehol sem, nem ajánlom senkinek amúgy ezeket a Neteller és Skrill dolgokat , miért olyan nehéz egy rendes pl.: OTP-s bankkártyát használni ? Aztán vagy adózol a nyereményedből vagy pedig okoskodsz...vannak okosabb megoldások is ( akár egy OTP-s kártya keretein belül is amit mindenhol elfogadnak hogy elkerüld..) - mint a fentebb emlitettek ( skrill + neteller én nem nagyon szeretem őket amúgy se )

SPF Admin:
Köszi a választ! Ez így egy korrekt tájékoztatás volt, sokkal jobb, mint a törlés.

Engem sem érint a dolog egyébként, csak az eljárás nem tetszett...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 14, 2017, 18:08:04
SPF Admin:
Köszi a választ! Ez így egy korrekt tájékoztatás volt, sokkal jobb, mint a törlés.

Engem sem érint a dolog egyébként, csak az eljárás nem tetszett...

Valamilyen szinten félrevezetés volt, ezért töröltem a hozzászólást, illetve privátban értesítettem a szerzőjét.  ;)

Idézetet írta: GazembR Dátum február 14, 2017, 18:01:47
Milyen jó nekem hogy egy sima OTP-s bankkártyát használok amit mindenhol elfogadnak ki és befizetés kapcsán, soha nem volt még dolgom / gondom sehol sem, nem ajánlom senkinek amúgy ezeket a Neteller és Skrill dolgokat , miért olyan nehéz egy rendes pl.: OTP-s bankkártyát használni ? Aztán vagy adózol a nyereményedből vagy pedig okoskodsz...vannak okosabb megoldások is ( akár egy OTP-s kártya keretein belül is amit mindenhol elfogadnak hogy elkerüld..) - mint a fentebb emlitettek ( skrill + neteller én nem nagyon szeretem őket amúgy se )

Skrill, Neteller használata adózás szempontból ugyanolyan, mint az OTP-s kártya használata. Mindkettő (mindhárom) nyilvános.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 14, 2017, 18:27:52
Skrill, Neteller használata adózás szempontból ugyanolyan, mint az OTP-s kártya használata. Mindkettő (mindhárom) nyilvános.  ;)


Miért nyilvános? Az, hogy a bankszámlán megjelenik az utalás a Skrilltől, abból senki nem fogja megmondani, hogy én sportfogadáson nyertem. Ezért jó szerintem a Skrill.

Idézetet írta: drogos Dátum február 14, 2017, 18:30:27

Miért nyilvános? Az, hogy a bankszámlán megjelenik az utalás a Skrilltől, abból senki nem fogja megmondani, hogy én sportfogadáson nyertem. Ezért jó szerintem a Skrill.

1. Bankszámlán megjelenik az utalás Skrillről. + személyes jövedelem
2. Bankszámlán megjelenik az extra jövedelem (mondjuk az Unibettől) kiutalva. + személyes jövedelem

Mi a kettő közötti különbség? Mindkettő extra jövedelem, mindkettő után adózni kell.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 14, 2017, 18:27:52
Skrill, Neteller használata adózás szempontból ugyanolyan, mint az OTP-s kártya használata. Mindkettő (mindhárom) nyilvános.  ;)

Ekkor meg pláne nincs értelme meg egy ceget bevonni.