Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


mi a fene történik ezeknél, hogy nem tudok belépni?

Idézetet írta: Al Bundy Dátum február 01, 2018, 08:58:04
mi a fene történik ezeknél, hogy nem tudok belépni?

Elfelejtetted a jelszavad?

nem felejtettem el

Amikor meg akartam tenni egy tippet, felugrott egy ingyenes fogadast jelzo resz. Nem tudom kinek jar, miert, de nekem tenyleg ott van egy 1000 Ftos freebet a Super Bowlra, amit elvileg csak arra lehet felhasznalni. NFL-re unibeten iden meg nem fogadtam.

Én is ezt akartam beírni  ;D Bár annyit hozzátennék, hogy eurós sámlán egy 5 eurós freebet jelenik meg.

Nekem is ott volt a nap folyamán, éppen ebben a pillanatban akartam felhasználni, de most meg nincs ott. Nálatok megjelenik továbbra is?

Szintén volt, de már nincs

SB élő 1500 freebet. Kezdésre aktiválják. Promoban ott van.

Sziasztok!

Kifizetést igényeltem az unibeten, eddig mindig minden rendben volt.
Igaz,most nem 20-30-40ezer forint, hanem 150000ft-os összegről van szó.

A probléma az, hogy felkiáltó jel van ott és ez a szöveg "A kifizetés függőben
Általában e-mailben küldjük meg a részleteket a kifizetés feloldásához. Ha még mindig nem kaptad meg, lépj kapcsolatba velünk" Ilyen még sosem volt, nem is hiányoznak feltöltött igazoló dokumentumok. Volt már valakivel hasonló eset?

Köszi

Te jó ég csaccsy! Mivel játszol?

Nekem azt mondja mar meg vki, miert ilyen lassu ez az unibet? Mire sikerul osszeallitani vmit eloben, mar reg megvaltoztak a piacok. Mobilon, webesen mindenhogy probaltam mar, kulonbozo bongeszokkel is, mindenhogy lassu.  :-\

Idézetet írta: Csenii Dátum február 04, 2018, 11:16:58
Nekem azt mondja mar meg vki, miert ilyen lassu ez az unibet? Mire sikerul osszeallitani vmit eloben, mar reg megvaltoztak a piacok. Mobilon, webesen mindenhogy probaltam mar, kulonbozo bongeszokkel is, mindenhogy lassu.  :-\

Böngésződ frissítve van?

Perpillanat a legfrissebb mozillát használom. Nem hiszem hogy a böngésző hibája, nem tudom milyen rendszerük van, de elég lassú, meg elég rendesen megdolgozza a gépet. Vagy az én vasam gyenge hozzá, nagyobb erőmű kéne bele.  :laugh: Egyébként semmi más gondom nincs az unibettel. Elég jó amit nyújtanak, oddsokban is meg mindenben.

Az unibettel annyi gond h keves a kezilabda kinalat

Idézetet írta: Csenii Dátum február 04, 2018, 13:24:08
Perpillanat a legfrissebb mozillát használom. Nem hiszem hogy a böngésző hibája, nem tudom milyen rendszerük van, de elég lassú, meg elég rendesen megdolgozza a gépet. Vagy az én vasam gyenge hozzá, nagyobb erőmű kéne bele.  :laugh: Egyébként semmi más gondom nincs az unibettel. Elég jó amit nyújtanak, oddsokban is meg mindenben.

Esetleg próbáld Chromemal, nálam elfogadhatóan megy vele. Az igaz, hogy a felület sok erőforrást használ.