Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Jott valasz az unibettol. Most vagy nem jol ertem vagy a masodik bekezdes amiben arrol ir hogy a fogadas érvénytelen, full ellentmondasban az utana levovel ahol megmagyarazza hogy a 144 az under 144,5 pont es a bet stands, vagyis marad minden ugyanugy.

Segítsetek helyesen ertelmezni.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=547received_3007971150845.jpeg   

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 25, 2021, 12:33:57
Jott valasz az unibettol. Most vagy nem jol ertem vagy a masodik bekezdes amiben arrol ir hogy a fogadas érvénytelen, full ellentmondasban az utana levovel ahol megmagyarazza hogy a 144 az under 144,5 pont es a bet stands, vagyis marad minden ugyanugy.

Segítsetek helyesen ertelmezni.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=547received_3007971150845.jpeg   
Inkább próbál teljesen hülyének nézni téged...Arról ír hogy ha hivatalosan hosszabbításos meccset tettél de azt valami miatt mégse játszák le...itt meg hivatalosan nem volt hosszabbítás.Én ezt nem hagynám ennyiben mert ugye ha nincs hosszabbítás hivatalosan egy meccsen akkor a hendycapp is kevesebb szokott lenni amiatt pár ponttal...

Ok allitjak hogy hivatalosan nem volt hosszabbitas. De akkor ezt miert nem tüntetik fel?

Egyebkent a saját szabalyzatukban irnak errol, hogy minden kosarlabda fogadasra ervenyes a hosszabbitas, money line, hendi stb ha csak azt maskepp nem jelzik.

Nalam ez azt jelenti, hogy ha tudnak rola hogy nincs hosszabbitas akkor jelezniuk kellene, (mivel kosarlabdaban, plane ha bajnoki meccs es nem valami baratsagos akkor a hosszabbitas az alap) ehelyett az over under fogadasnal ugyanúgy fel volt tüntetve hogy hosszabbitassal..

De szerintem ok azt hiszik hogy mi azt akarjuk hogy ez nyertes legyen, pedig szerintem a void lenne a korrekt. Persze a haverom azzal nyerne, mert a masik fogadas jott, igy 50kra 90k jonne.

Nyolcmilkás játék is elindult náluk Wimbledonnal kapcsolatban.
Nagyon egyszerű kérdések vannak. Az első : Djokovic megnyeri ?
Van olyan is, hogy hány szettet veszít Djoko. Halep mennyit, meg ilyen finomságok.

Én kaptam 5 freespinst a TNT Tumblera.. El kell fogadni a bónuszoknál.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 26, 2021, 15:25:48
Én kaptam 5 freespinst a TNT Tumblera.. El kell fogadni a bónuszoknál.
Én is kaptam a szokásos 0 ft itt az unibeten ezekkel nincs szerencsém

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 26, 2021, 15:25:48
Én kaptam 5 freespinst a TNT Tumblera.. El kell fogadni a bónuszoknál.

Köszi! 12 forinttal gazdagabb is lettem  ;D

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 25, 2021, 20:47:28
Nyolcmilkás játék is elindult náluk Wimbledonnal kapcsolatban.
Nagyon egyszerű kérdések vannak. Az első : Djokovic megnyeri ?
Van olyan is, hogy hány szettet veszít Djoko. Halep mennyit, meg ilyen finomságok.

Ez különösen úgy nagyon finom, hogy Halep már visszalépett a tornától  ;D  Mondjuk, így legalább egyértelmű, hogy 0 szettet veszít, remélem, el is fogadják  :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 25, 2021, 12:33:57
Jott valasz az unibettol. Most vagy nem jol ertem vagy a masodik bekezdes amiben arrol ir hogy a fogadas érvénytelen, full ellentmondasban az utana levovel ahol megmagyarazza hogy a 144 az under 144,5 pont es a bet stands, vagyis marad minden ugyanugy.

Segítsetek helyesen ertelmezni.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=547received_3007971150845.jpeg   

Tényleg érthetetlen, azt írja, hogy érvénytelen lesz, mert nem volt hosszabbítás, a következő mondatban, meg hogy marad a fogadás, mivel hivatalosan befejeződött a meccs  :o

Amúgy az, hogy minden meccsre érvényes, hogy a hosszabbítás is beleszámít, kivéve, ha másképp jelzik, az szerintem nem a meccsre vonatkozik, hanem magára a fogadásra. Tehát nem azt kell jelezniük saját szabályaik szerint, hogy lesz-e hosszabbítás a meccs végén, hanem azt, ha pl egy over fogadás csak a rendes játékidőre vonatkozik.

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 26, 2021, 17:48:01
Tényleg érthetetlen, azt írja, hogy érvénytelen lesz, mert nem volt hosszabbítás, a következő mondatban, meg hogy marad a fogadás, mivel hivatalosan befejeződött a meccs  :o

Amúgy az, hogy minden meccsre érvényes, hogy a hosszabbítás is beleszámít, kivéve, ha másképp jelzik, az szerintem nem a meccsre vonatkozik, hanem magára a fogadásra. Tehát nem azt kell jelezniük saját szabályaik szerint, hogy lesz-e hosszabbítás a meccs végén, hanem azt, ha pl egy over fogadás csak a rendes játékidőre vonatkozik.

Ha ez így is van, nem jelezték. Sőt, ott virított a "hosszabbítással" kifejezés mind a fogadási oldalon mind utána a szelvényen.
Ami ráadás, hogy ugye élőben ment a meccs, majd a meccs végén órákig nem volt kiértékelve, gondolom ők se nagyon tudták hogy vége van a meccsnek, gyanítom azt hihették hogy megszakadt a kapcsolat a hosszabbítás előtt.

Amúgy a meccs fent van youtubeon. Jól mutatja hogy a kommentek mind azt kérdezik hogy nem megy a hosszabbítás?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 26, 2021, 18:22:44
Ha ez így is van, nem jelezték. Sőt, ott virított a "hosszabbítással" kifejezés mind a fogadási oldalon mind utána a szelvényen.
Ami ráadás, hogy ugye élőben ment a meccs, majd a meccs végén órákig nem volt kiértékelve, gondolom ők se nagyon tudták hogy vége van a meccsnek, gyanítom azt hihették hogy megszakadt a kapcsolat a hosszabbítás előtt.

Amúgy a meccs fent van youtubeon. Jól mutatja hogy a kommentek mind azt kérdezik hogy nem megy a hosszabbítás?


Valaszoltak.

Tovabbra sem akarjak ervenyteleniteni, mert szerintuk azert nem volt dontetlen mert ebben a bajnoksagban ugy jatszanak hogy egy helyszinen jatszanak tobb meccset is es oda viszik magukkal az eredmenyt es a ketto meccs ossz eredmenye számít..

De ramutattam hogy ha ezt tudjak akkor miért nem jeleztek? Es hogy teljesen felrevezető hogy a fogadasoknal mindenhol ott virult hogy hosszabbitassal, az over under mellett is.

Ujra tovabbkuldtek a tradereknek, de jeleztem hogy nem azt akarjuk hogy nyertes legyen a fogadas, hanem ervenytelen szal a masik nyertes tipp miatt 90k nyeremeny. Vagy adjak vissza a teljes fogadas tetjet, ami 50k.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 29, 2021, 14:30:23

Valaszoltak.

Tovabbra sem akarjak ervenyteleniteni, mert szerintuk azert nem volt dontetlen mert ebben a bajnoksagban ugy jatszanak hogy egy helyszinen jatszanak tobb meccset is es oda viszik magukkal az eredmenyt es a ketto meccs ossz eredmenye számít..

De ramutattam hogy ha ezt tudjak akkor miért nem jeleztek? Es hogy teljesen felrevezető hogy a fogadasoknal mindenhol ott virult hogy hosszabbitassal, az over under mellett is.

Ujra tovabbkuldtek a tradereknek, de jeleztem hogy nem azt akarjuk hogy nyertes legyen a fogadas, hanem ervenytelen szal a masik nyertes tipp miatt 90k nyeremeny. Vagy adjak vissza a teljes fogadas tetjet, ami 50k.
Nálam mikor hasonló eset volt eltilitoliztak vele majdnem 10 napot..


Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 29, 2021, 17:29:26
@szalist vs. a világ bukmékerei (epizód n+1)

https://youtu.be/md15-bpJpdY
Most baj az ha átkúrnak és nem hagyom magam?

Dehogy baj, csak az az érdekes, hogy neked mindegyik irodával csak konfliktusod volt, legalábbis ez jön le.  ;D

Mindenki át akar verni téged, mocsok rablók.