Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


50% os befizetési freebet max 8000 ft-ig akit érdekel a bónusz ajánlatoknál kell elfogadni...

Tényleg imádnivaló amikor az Unibet bizonyos meccsközvetítésében  négyszer - ötször írják csak ki, hogy : " javítás xy nem szerzett gólt."
Nem tudom milyen népeket küldenek a pálya szélére közvetítőnek vodkásüveggel a kézben, de mennék én is nyomogatni a tabletet.
Beten is néztem direkt. Ugyenez volt, tehát ugyanattól a hülyétől vették az adást.
Alábbi képen a példa:

Idézetet írta: szalist Dátum június 30, 2021, 22:36:56
50% os befizetési freebet max 8000 ft-ig akit érdekel a bónusz ajánlatoknál kell elfogadni...

Ma is van... :redchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 29, 2021, 19:01:53
Dehogy baj, csak az az érdekes, hogy neked mindegyik irodával csak konfliktusod volt, legalábbis ez jön le.  ;D

Mindenki át akar verni téged, mocsok rablók.
Ez nem igaz,csak a rosszról hamarabb irok itt a fórumon,mint a jóról.Ha már a jóról is irni kell akkor ebben a topicban azt tudom megjegyezni hogy az István elküldésével,aki lóf..szt nem csinált a munkaidejében,de azt nagyon magas szinten üzte,és a Katalin felvételével,sokat javult a magyar ügyfélszolgálat szinvonala.Ebben a 3 hónapban kb 3-4 szer volt technikai problémám valamivel,és mindig villámgyorsan megoldotta a magyar support,nem kellett az angolokhoz menjek...

Idézetet írta: szalist Dátum június 30, 2021, 22:36:56
50% os befizetési freebet max 8000 ft-ig akit érdekel a bónusz ajánlatoknál kell elfogadni...

Rendes iroda ez.
Nem vettem észre a bónuszt, aztán anélkül befizettem, hogy aktiváltam volna.
Írtam nekik, hogy mi történt, és utólag aktiválták az ingyenes fogadást.

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 05, 2021, 14:36:12
Rendes iroda ez.
Nem vettem észre a bónuszt, aztán anélkül befizettem, hogy aktiváltam volna.
Írtam nekik, hogy mi történt, és utólag aktiválták az ingyenes fogadást.
Nálam meg valamiért függőbe rak 2 bónuszt pedig elvileg egyszerre csak 1 aktiv bónusz lehet emiatt majdnem megszivtam.Másnál is van ilyen vagy csak nálam?

Ingyen pörgetést ad az unibet 21:30 tól 22:30 ig 10 pöri a book of dead géphez.A nyert pénzt nem kell majd forgatni.A bónuszajánlatok között kell majd elfogadni.

Idézetet írta: szalist Dátum július 05, 2021, 15:51:03
Nálam meg valamiért függőbe rak 2 bónuszt pedig elvileg egyszerre csak 1 aktiv bónusz lehet emiatt majdnem megszivtam.Másnál is van ilyen vagy csak nálam?

Ugyanez volt nalam a legutobbinal, berakta masodiknak de aktivnak. Feltem hogy a befizetesre nem irjak jova, igy elobb toroltottem az elsot. Katalin 30mp alatt elintezte.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2021, 09:59:30
Ugyanez volt nalam a legutobbinal, berakta masodiknak de aktivnak. Feltem hogy a befizetesre nem irjak jova, igy elobb toroltottem az elsot. Katalin 30mp alatt elintezte.
Jogosan féltél nálam multkor ez történt de nekem is megoldották.

Idézetet írta: szalist Dátum július 06, 2021, 09:26:47
Ingyen pörgetést ad az unibet 21:30 tól 22:30 ig 10 pöri a book of dead géphez.A nyert pénzt nem kell majd forgatni.A bónuszajánlatok között kell majd elfogadni.

Igen. Akkor kell majd belépni a fiókba , és elfogadni a bónuszoknál, de lepörgetni ráér késöbb is.
Cselesek. Hárha mindenki elkezd élőzni ha már belép, és nem a tv előtt szurkol.

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 06, 2021, 13:21:32
Igen. Akkor kell majd belépni a fiókba , és elfogadni a bónuszoknál, de lepörgetni ráér késöbb is.
Cselesek. Hárha mindenki elkezd élőzni ha már belép, és nem a tv előtt szurkol.
nekem van befizetési free spinek is de ugye egyszerre elvileg csak 1 ilyet lehet elfogadni Az esti ingyen pori utan el is fogom hacsak nem lesz addig megint befizetési freebet esetleg mert akkor nyilván inkább arra megyek majd

Aranygól játékukban nem lehet tippelni már egy órája . Hiba -hiba hátán.
A csókosok remélem még befértek mielőtt beba ..k a kaput.

Biztos megint eltalálják vagy 22-en

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 06, 2021, 21:00:10
Biztos megint eltalálják vagy 22-en
Az nem baj csak köztük legyek...

Nem is nézem a meccset a 62.percig ;)
Egyébként akkor mákom volt, mert 1 óra 3 perccel a meccs előtt tippeltem.