Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 11, 2021, 11:28:02
Nálatok bekerült már a Skrill , mint be- és kifizetési opció az Unibet-nél!?

Egy hónapja fizettem be vele.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 11, 2021, 11:28:02
Nálatok bekerült már a Skrill , mint be- és kifizetési opció az Unibet-nél!?

Szerintem ez felhasználónként változik. Van akinek van ilyen opció, van akinek nincs.

Idézetet írta: Admin Dátum november 11, 2021, 11:43:11
Szerintem ez felhasználónként változik. Van akinek van ilyen opció, van akinek nincs.

Igen igen, voltak eltérések korábban is, ez eddig megvan... én pár hónapja már diskuráltam is velük erről. Akkor azt mondták, hogy nem elérhető mindenkinél, de igyekszenek javítani, hogy nekem is elérhető legyen... Nos, nálam azóta sincs... Vajon van értelme megint levelezni velük erről!? Jó lenne legalább azt tudni, hogy pl mi alapján választják ki, hogy kinek adják meg a skrill opciót és kinek nem...  :)

Nekem nincs ilyen, de meg vagyok győződve róla, hogy régebben volt. (az amúgy vicc, hogy 3 hónapig lehet visszanézni a tranzakciókat, úgyhogy nem tudom megnézni, hogy fizettem-e be vele)

Napi tippjátékban tegnap Uruguay  - Argentína volt kint, mint mai tipp ,holott éjfélkor kezdődik. Azóta módosítottak , és ott van helyette az angol, meg az olasz meccs.

Nálam a tegnapi napra leadott tippem nem látszik sehol sem. Szlovák-Szlovén iksz volt a tippem, reggel kiírta, hogy talált, de azóta el is tűnt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 09, 2021, 15:27:55
Jo fejek. Kaptam mailt es belso uzenetet hogy adnak egy 50%os 20ks bonuszt. Erre belepek, elfogadom es lam ez egy 25% 10ks bónusz..

Most addig nem tudok befizetni  amig nem valaszolnak mert akk a rossz bonuszt aktivalnam. Es nem akarok lemondani 10krol..Az szembemenne minden Knapp elvvel..

3nap után válaszoltak, és kaptam egy 5k-s bónuszt kárpótlásként.. Meglepett.

Unibet sportfogadás oldalon üzenet:

"Az oldal karbantartása folyamatban van. A weboldal várhatóan 09:00-től újra elérhető. Elnézést kérünk a kellemetlenségért, és köszönjük türelmét."

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 09, 2021, 15:27:55
Jo fejek. Kaptam mailt es belso uzenetet hogy adnak egy 50%os 20ks bonuszt. Erre belepek, elfogadom es lam ez egy 25% 10ks bónusz..

Most addig nem tudok befizetni  amig nem valaszolnak mert akk a rossz bonuszt aktivalnam. Es nem akarok lemondani 10krol..Az szembemenne minden Knapp elvvel..

Akkor ez valami belső rendszer gebasz volt náluk úgy néz ki, velem is hasonló történt. Jött az email meg unibetes belső üzenet, hogy kaptam 100%-os befizetési bónuszt 50e Ft-ig, de amikor rámentem az elérhető bónuszokra, akkor csak 50%-osat dobott ki 25e Ft-ig. 3-4 napba telt mire kiderítették, hogy az emailben kiküldött az hibás...  :laugh:
Tudom egy buki nem szeretetszolgálat stb. stb., de valahogy igazán kompenzálhatták volna ezt a kis "félreértést", mégis csak ők nézték be teljesen..  ???

Nálatok is én vagyok az első a STREAKRon-?
B.B
Most jön a 20kilós ingyen, ha eltalálom.. :D

Mi lett a valasztasod? @Wonder68 hajra, hajra!

Burgost tettem, de lehet fogadok a meccsre ha nagyon el akarna menni.. :ok:

Srácok, mennek most nap közben folyamatosan ezek a Modus Live League darts meccsek... 10:30-tól szoktak menni kb délután 3-ig folyamatosan.

Nekem a többi stream működik, pl belenéztem egy hoki meccsbe korábban, az gond nélkül megy... de a darts meg csak pörög, mintha töltene, de semmi... Jeleztem már többször nekik chat-en, mindig megígérik, hogy jelzik az illetékes osztálynak és visszajeleznek. Eddig egyetlen visszajelzést sem kaptam. Ha valaki nagyon ráér, megnézné, hogy neki működnek-e ezek a darts streamek!? Csak , hogy tényleg oldal szinten nem működnek, vagy csak nálam van valami gebasz!? (bár próbáltam már mindent is... meg minden böngészőt stb... )

nálam gond nélkül megy

Idézetet írta: hubika88 Dátum november 25, 2021, 11:18:20
nálam gond nélkül megy

Akkor nem értem. Belenéztem most pl, mennek snooker meccsek, azok gond nélkül mennek. De a darts nem... ez is ilyen "felhasználója válogatja", mint a skrill...!? mert pl nekem nincs Skrill-em mint opció a be- és kifizetésekhez, ellenben sok más felhasználónak meg van... Lehet ez is ilyen, hogy van akinek megy, van akinek nem... Mert ha nálam lenne valami technikai gebasz, akkor a többi stream sem menne az oldalon...  >:(