Röplabda 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hát igen, az már kicsit soknak tűnik. A bet365-ön 182.5. Gyanítom ezt is nagyon pontosan "beárazták" az irodák...
Végül is ha abból indulunk ki, hogy:
-jó esély van egy öt szettes mérkőzésre, valamint
-jó esély van egy extra pontos szettre, vagy ha az nem is jön össze, legalább egy-két szorosabb szettre, akkor
még mindig meglehet a 185 pont is...

Nem rábeszélni akarlak, de azt gondolom ár-érték arányban ez jó tipp. Minél magasabb a határ annál rosszabb az ár-érték arány, de még mindig elfogadható.

Plusz még utálnám, ha a németeket megtenném 1.30-al és vesztenek. Akkor inkább megteszem ezt 1.85-el. Ha ez bukik nem fog úgy fájni...


Sajnos a németek be is bukták a meccset... Ennyire azért nem akartam telibe trafálni...
Kössz Latzka!

#453 július 05, 2012, 12:53:41, szumos
Mára is van egy-két érdekesség...

Először a nőknél ez a Csehország - Hollandia.
Egy csoportban voltak a lányok. Érdekesség, hogy több győzelme volt ugyan a cseheknek, de mivel sok volt a 3-2-es szettjük (megoszlanak ilyenkor a pontok 2-1 arányban), ezért a Hollandok nyerték a csoportot.
A Final Fourban egymás ellen játszanak. A cseheket tartják esélyesebbnek. Viszont a holland +1.5 szettet 1.61-ért adja... Felettébb érdekes. Két hasonló képességű csapat.
Egymás elleni 4 mérkőzésből hármat nyertek a csehek, de mindet 3-2-re!!! Egyet a hollandok 3-0-ra. A meglepetés is benne van a pakliban, de úgy néz ki a hollandok nagy küzdők, ezért ha ki is kapnak, azért jó esély lehet megint egy 5 szettes találkozóra!


A másik női összecsapás a Bulgária - Szerbia. Mindketten 12-0-val hozták a csoportot. A bolgárok mégis kapnak +1.5 szettet 2.30-ért! Ennyivel jobbak a szerbek?
Ha az ellenfeleket nézem, szerintem erősebb volt a bolgárok csoportja (régi emlékeim alapján), szóval nem nagyon értem az egészet...
Azt látom, hogy a szerbek -párhuzamosan az Európa Ligával - World Grand P. selejtezőket játszottak. Mondjuk ezt sem nagyon értem. Van A és B csapat? Egyik az egyik meccset játsza , míg a másik a másikat?  Nem sok értelmét látom de mindegy. Gondolom akkor az EL csapat lehet a B. És mivel most csak egy fronton érdekeltek, így ezt a meccset már az A-val játszák?
Nem tudom, valaki felvilágosíthatna. Azért a bolgár+1.5 set 2.30-ért eltúlzottnak tűnik...


Végül a mai kedvenc: Brazília Lengyelország! Eddig is egy csoportban nyomták. A felső házban is egybe kerültek. Az előző 4 mérkőzésük nagyon kiegyensúlyozott volt!
Két 3-2-es lengyel győzelem és egy-egy 3-1 siker mindkét oldalon! Viszont a lényeg: ha döntő szetteket nem nézem , akkor a 16 szettből 15-ön mindkét csapat 20 pont felett ért el. Egy szett lett csupán 25-17! A 16-ból 4 extra pontos lett és 10-es csupán két pont döntött (az extrákkal együtt)!
Ez azért több, mint biztató egy 184.5 overhez 1.85-ön!  ;)

És amíg ezt leírtam, fel is vitték a határt 187.5-re! Az anyjuk köcsögit! A mérkőzés tétjére való tekintettel az is jó lehet azért még, de ez már nem annyira barátságos...

Idézetet írta: szumos Dátum július 05, 2012, 12:51:32
Mára is van egy-két érdekesség...

Először a nőknél ez a Csehország - Hollandia.
Egy csoportban voltak a lányok. Érdekesség, hogy több győzelme volt ugyan a cseheknek, de mivel sok volt a 3-2-es szettjük (megoszlanak ilyenkor a pontok 2-1 arányban), ezért a Hollandok nyerték a csoportot.
A Final Fourban egymás ellen játszanak. A cseheket tartják esélyesebbnek. Viszont a holland +1.5 szettet 1.61-ért adja... Felettébb érdekes. Két hasonló képességű csapat.
Egymás elleni 4 mérkőzésből hármat nyertek a csehek, de mindet 3-2-re!!! Egyet a hollandok 3-0-ra. A meglepetés is benne van a pakliban, de úgy néz ki a hollandok nagy küzdők, ezért ha ki is kapnak, azért jó esély lehet megint egy 5 szettes találkozóra!


A másik női összecsapás a Bulgária - Szerbia. Mindketten 12-0-val hozták a csoportot. A bolgárok mégis kapnak +1.5 szettet 2.30-ért! Ennyivel jobbak a szerbek?
Ha az ellenfeleket nézem, szerintem erősebb volt a bolgárok csoportja (régi emlékeim alapján), szóval nem nagyon értem az egészet...
Azt látom, hogy a szerbek -párhuzamosan az Európa Ligával - World Grand P. selejtezőket játszottak. Mondjuk ezt sem nagyon értem. Van A és B csapat? Egyik az egyik meccset játsza , míg a másik a másikat?  Nem sok értelmét látom de mindegy. Gondolom akkor az EL csapat lehet a B. És mivel most csak egy fronton érdekeltek, így ezt a meccset már az A-val játszák?
Nem tudom, valaki felvilágosíthatna. Azért a bolgár+1.5 set 2.30-ért eltúlzottnak tűnik...


Végül a mai kedvenc: Brazília Lengyelország! Eddig is egy csoportban nyomták. A felső házban is egybe kerültek. Az előző 4 mérkőzésük nagyon kiegyensúlyozott volt!
Két 3-2-es lengyel győzelem és egy-egy 3-1 siker mindkét oldalon! Viszont a lényeg: ha döntő szetteket nem nézem , akkor a 16 szettből 15-ön mindkét csapat 20 pont felett ért el. Egy szett lett csupán 25-17! A 16-ból 4 extra pontos lett és 10-es csupán két pont döntött (az extrákkal együtt)!
Ez azért több, mint biztató egy 184.5 overhez 1.85-ön!  ;)

És amíg ezt leírtam, fel is vitték a határt 187.5-re! Az anyjuk köcsögit! A mérkőzés tétjére való tekintettel az is jó lehet azért még, de ez már nem annyira barátságos...
A szerbek eddig kb. a junior csapattal nyomták az Európa-ligát (velük is végigverték a mezőnyt) most viszont már szinte a legjobb csapattal állnak fel csak 2-3 ember fog hiányozni az olimpiai csapatból. Így pedig max. 1 szettet adok a bolgároknak.
A lengyel-brazilon pedig én lengyel sikert várok, ami 2,20-ért több, mint baráti. A lengyelek játsszák idén a legmeggyőzőbb, legeredményesebb röplabdát, a braziloknál meg hiába a nagy nevek, már kicsit fásultnak, kiégettnek tűnnek, nincs bennük tűz, a kubaiak is nagyon megverték őket. Szerintem a lengyel siker mindenképpen megér egy próbát, főleg ekkora szorzón..

Gondoltam, hogy a szerbeknél valami ilyesmi van! Kössz Pisti a felvilágosítást!

A lengyelek tűntek nekem is jobbnak a közelmúlt eredményei alapján, de mikor írtam az előző írást már 1.85-1.85 (most 1.90 a lengyelekre) volt a szorzó. Így maradok az eredeti tippnél és bízok benne, hogy csak nüansz dönt majd.  :ok:

A szerbek iszonyat hulladékok voltak ma. Csoda hogy nyertek egy szettet, 20-14-ről tették azt is viszonylag szorossá. Igazából nem lepett meg hogy kikaptak mivel rájuk fogadtam..

Idézetet írta: umekumek Dátum július 05, 2012, 17:08:17
A szerbek iszonyat hulladékok voltak ma. Csoda hogy nyertek egy szettet, 20-14-ről tették azt is viszonylag szorossá. Igazából nem lepett meg hogy kikaptak mivel rájuk fogadtam..
A sztárok ott folytatták, ahol a World Grand Prix-n abbahagyták...borzalmasan játszottak. Utólag már azt mondom jobb lett volna, ha maradnak a fiatalok, akiket érdekel is ez a torna. Ettől függetlenül 5-ből 4-szer nyernének a szerbek, most volt az az 1, amikor nem.

Ezért is nehéz ezeket az A, B, C, D stb. válogatottal felálló csapatokat vizsgálgatni. Mert ugye ahogy mondtad is, a szerbek egy fiatal csapattal játszották végig az EL-t.
Ezután felmerült bennem, hogy akkor melyik is az erősebb valójában?  ;D
Na jó csak viccelek. De olyan ez így mint a kutya vacsorája...

Viszont a lengyel meccs elég kafa eddig: 1-1 (25-23 és 23-25)  ;)


Na a lengyel barátaink nem okoztak csalódást, nagy meccsen ejtették ki a brazilokat. :ok: Tényleg megérte bepróbálni őket 2,20-ért. Nagyon nagy lelkesedéssel játszottak, a végén már szinte extázisban. Az olimpián is komoly éremesélyesek, de ennyire még ne szaladjunk előre.
Grat szumos, szépen jönnek az over tippjeid. :beerchug:

Én ma tettem egy Lengyel-Kuba Lengyel -1,5 Hendit. 2,4-ért.
Szerintem a tegnapi extázisból mára is marad, és nem hinném, hogy egymás után kétszer 5 szettet játszanának. Mit gondoltok? :)

Idézetet írta: Szurki Dátum július 06, 2012, 15:14:04
Én ma tettem egy Lengyel-Kuba Lengyel -1,5 Hendit. 2,4-ért.
Szerintem a tegnapi extázisból mára is marad, és nem hinném, hogy egymás után kétszer 5 szettet játszanának. Mit gondoltok? :)
Én azt gondolom, hogy a mai meccset elveszítik  a lengyelek. Kuba simán verte azt a brazil csapatot amelyet a lengyel csapat csak nagy nehézségek árán maratoni küzdelemben múlt csak felül tegnap, a kubaiak viszont szerdán játszottak utoljára, így többet is pihenhettek. Így aztán én inkább egy kuba -1,5 -ös hendivel próbálkozom mára. Hozzá teszem lengyelország a kedvenc világligás csapatom, de sportfogadni semleges szemmel kell.

A bolgár lányok győzelme 2,2ért elég szimpi a csehek ellen... :)

Sziasztok!
Mit gondoltok a mai Bulgária vs Lengyelország meccsről!?  :cya:  :police:

Idézetet írta: solver Dátum július 07, 2012, 09:47:38
Sziasztok!
Mit gondoltok a mai Bulgária vs Lengyelország meccsről!?  :cya:  :police:
Nálam egyértelmű lengyel győzelem, a lengyelek játsszák idén a legjobb, legeredményesebb röplabdát, nagyon együtt vannak csapatként is, hatalmas kedvvel játszanak, még a másik oldalon ugye folyamatosan mennek a balhék, a kapitány távozott és vele együtt 4-5 klasszis is lemondta a válogatottságot, a játékosok utálják a jelenlegi csk-t, szóval ott semmi nincs rendben. Persze a jelenlegi csapatuk sem kutyaütőkből áll, meg otthon vannak, de ez kevés lesz az "év csapata" ellen. 3-1-es lengyel győzelmet várok. a másik elődöntőben viszont hatalmas csata lesz az amcsik és a kubaiak között, már csak a politikai háttér miatt is nagyon pikáns párosítás, remélem a fiatal kubaiak jutnak a döntőbe.