Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


hi! kaptam egy ilyen bónuszt.  Egy különleges 100% befizetési bónusz ajánlatunk is van Önnek! Töltse fel számláját legalább 3.000 Ft befizetéssel és szerezze meg a 100% bónuszt akár 15.000 Ft-ig!

de a részvételi feltételekből ne derül ki hogy kell a bónuszt megforgatni meg milyen oddson. bár csak átszaladtam az emailen. valakinek tapasztalat. ha feltoltok 15k-t akkor mennyit kell fogadni hogy kivehető legyen?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 17, 2017, 10:53:58
hi! kaptam egy ilyen bónuszt.  Egy különleges 100% befizetési bónusz ajánlatunk is van Önnek! Töltse fel számláját legalább 3.000 Ft befizetéssel és szerezze meg a 100% bónuszt akár 15.000 Ft-ig!

de a részvételi feltételekből ne derül ki hogy kell a bónuszt megforgatni meg milyen oddson. bár csak átszaladtam az emailen. valakinek tapasztalat. ha feltoltok 15k-t akkor mennyit kell fogadni hogy kivehető legyen?

Ezek az ajánlatok általában ötszörös forgatással, minimum 1.7-es szorzóval mennek.
7 nap van a megforgatásra és az eseményeknek le is kell zárulniuk ezen időszakon belül, hogy beleszámítsanak.
A skrill és neteller befizetést meg ki szokták zárni, legalábbis nálam.
Ha nem teljesíted a feltételeket időben, akkor elvileg csak a bónuszt vonják vissza, az abból származó nyereményeket nem. (ezt a gyakorlatban még nem próbáltam)

De azért ellenőrizd, hogy egyáltalán sportfogadás bónuszról van-e szó!   :)

sport igen. közben megtaláltsm hogy 1,5 feletti odds kell

mennyi a legkissebb tét fogadásnál?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum augusztus 22, 2017, 16:48:02
mennyi a legkissebb tét fogadásnál?

250 Ft-t. De, ha nem lennél lusta te is megtudnád keresni. ;)

Tudtatok ma a tippjátékban tippsort beküldeni?
Nekem csak "pörög" az oldal, de nem fogadja el...


Kora délután még simán ment. ( kb. 13:00)

Ma meg "indokolatlanul" tűnt el nálam egy joker a tegnapi napra vonatkozólag a 15 milliós kihívásban.
Nem csak én járhattam így, mert a kiesők száma a duplájára ugrott, tegnap több, mint 800 játékos "búcsúzott", előtte csak 442.

Vagy általános technikai hiba van, vagy elkezdték kizárni a játékosokat.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 24, 2017, 11:04:53
Ma meg "indokolatlanul" tűnt el nálam egy joker a tegnapi napra vonatkozólag a 15 milliós kihívásban.
Nem csak én járhattam így, mert a kiesők száma a duplájára ugrott, tegnap több, mint 800 játékos "búcsúzott", előtte csak 442.

Vagy általános technikai hiba van, vagy elkezdték kizárni a játékosokat.

Szerintem technikai hiba, nálam a Bwin-en is mínusz egy joker van.

Sziasztok!

Egy érdekes eset múlt hétről:

Egy sportfogadó barátom számláját a sportingbet múlt héten minden értesítés és előzmény nélkül lekorlátozta, így 6 azaz hat forint összeggel engedélyezett a fogadás.Semmiféle taktikázás vagy gyanús fogadásai nem voltak, élő fogadások kisebb nagyobb téttel. A vicc az egészben, hogy múlt héten kapott bónuszt a befizetése után , majd utána 1 fogadás elteltével le is korlátozták szépen. Voltak nyereményei, de a számla összességében mínuszos. Ügyfélszolgálat válasza: a bukmékerek átvizsgálták a számlát és ezt a döntést hozták. Bővebb tájékoztatást nem áll módjukban adni. Vélemény?
Üzenet módosítása

Olyan fogadasokat nyomott, amik vagy arbitrázs vagy elrontott szorzók stb lehettek, ha nem is direkt, akkor is véletlenül is beléjük lehet futni. Megoldás egy bwin vagy party számla nyitása, ugyanaz mint a sportinget.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum szeptember 05, 2017, 10:12:03
Sziasztok!

Egy érdekes eset múlt hétről:

Egy sportfogadó barátom számláját a sportingbet múlt héten minden értesítés és előzmény nélkül lekorlátozta, így 6 azaz hat forint összeggel engedélyezett a fogadás.Semmiféle taktikázás vagy gyanús fogadásai nem voltak, élő fogadások kisebb nagyobb téttel. A vicc az egészben, hogy múlt héten kapott bónuszt a befizetése után , majd utána 1 fogadás elteltével le is korlátozták szépen. Voltak nyereményei, de a számla összességében mínuszos. Ügyfélszolgálat válasza: a bukmékerek átvizsgálták a számlát és ezt a döntést hozták. Bővebb tájékoztatást nem áll módjukban adni. Vélemény?
Üzenet módosítása

A bwinnél vagy a gamebookers-nél is játszik? Ha esetleg ugyanazokat rakta, akkor ez miatt is korlátozhatták.
Vagy a promóciókkal is visszaélhetett szerintük. Nem érdekük, hogy elmondják, miért történt, mert akkor legközelebb máshol (?) jobban vigyázol.
Engem pár napja a gamebookers korlátozott nullára, így már a korábbi 2,25 dolláros téteket sem rakhatom fel náluk.   :-\

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 05, 2017, 14:19:01
A bwinnél vagy a gamebookers-nél is játszik? Ha esetleg ugyanazokat rakta, akkor ez miatt is korlátozhatták.
Vagy a promóciókkal is visszaélhetett szerintük. Nem érdekük, hogy elmondják, miért történt, mert akkor legközelebb máshol (?) jobban vigyázol.
Engem pár napja a gamebookers korlátozott nullára, így már a korábbi 2,25 dolláros téteket sem rakhatom fel náluk.   :-\

És te mire nem vigyáztál?  :angel:

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 05, 2017, 14:19:01
A bwinnél vagy a gamebookers-nél is játszik? Ha esetleg ugyanazokat rakta, akkor ez miatt is korlátozhatták.
Vagy a promóciókkal is visszaélhetett szerintük. Nem érdekük, hogy elmondják, miért történt, mert akkor legközelebb máshol (?) jobban vigyázol.
Engem pár napja a gamebookers korlátozott nullára, így már a korábbi 2,25 dolláros téteket sem rakhatom fel náluk.   :-\

Unibetnél játszott még.A bwinen és a gamebookesen nem.

#2234 szeptember 05, 2017, 21:01:37, Knapp
Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 05, 2017, 14:20:30
És te mire nem vigyáztál?  :angel:

Nem tudom. Alig fogadtam a gamebookersnél, a 2,25 dolláros korlátot már régen megkaptam, most igazából a "survivor" és a totó-tippjáték miatt tértem vissza.
Elvileg már magyar ügyfelek nem is regisztrálhatnának hozzájuk, talán most lett elegük belőlem.
Az mondjuk igaz, hogy régebben a kaparós-kaszinós akcióikon sokat kerestem (oh, azok a Sin Cityben töltött éjszakák...), de most is korrektek voltak: szombaton ugyan lekorlátoztak nullára, de vasárnap ettől függetlenül még jóváírtak 166 dollár készpénzt a tippjátékban elért 9 találatomért. 
A teljes egyenleget egyből kiutaltattam bankszámlára, ami 2 nap alatt meg is érkezett.

Szóval fáj a búcsú, de barátként váltunk el egymástól.  :)