csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


#2415 augusztus 25, 2012, 22:44:19, csabax
Élő 0-1-nél:

Diósgyőri VTK   Diósgyőri VTK v BFC Siofok (Nincs fogadás döntetlenre)   08/25/2012   Egyik sem   3.00  :great:

#2416 augusztus 25, 2012, 22:44:08, csabax
Élő 0-1-nél:

Diosgyori v Siofok / DRAW NO BET   Diosgyori   Back   3.15    :great:

Volt egy ilyen élő is, de csak most sikerül bemásolnom, mert a meccset néztem. Az első szettben, egyenlő állásnál, közvetlenül a tiebreak előtt ment a fogadás:

Kirilenko v Kvitova / Match Odds   Petra Kvitova   Back   1.55  :great:

#2418 augusztus 25, 2012, 23:35:34, csabax
Nagyon jó nap volt ez a mai. Egyetlen egy kivétellel minden tippem sikeresnek bizonyult: Vidics megoldotta, hogy ne legyen hendikepes MU-győzelem. Minden más tippem jó volt.  :)


#2420 augusztus 26, 2012, 21:59:55, csabax
Osasuna - FC Barcelona Tipp: FC Barcelona 1.22  :great:
Getafe - Real Madrid Tipp: Real Madrid 1.33
AS Roma - Catania Tipp: AS Roma 1.38

Szorzó: 2.24

#2421 augusztus 26, 2012, 19:56:10, csabax
Sahtar Doneck - Karpaty Lviv Tipp: Sahtar Doneck 1.10  :great:
FK Haugesund - Stabaek IF Hány gólt szereznek? Tipp: Több mint 1,5 1.12  :great:

Szorzó: 1.23

#2422 augusztus 26, 2012, 19:54:23, csabax
CSMS Iasi - Pandurii Tg. Jiu

Tipp: több mint 2,5 gól 
Odds: 1.85
Fogadóiroda: Unibet
Tét: 3


Ez a mérkőzés talán fontosabb az éllovas vendégek számára, mert győzelmük esetén van esélyük növelni a Steauával szembeni különbséget. Jelenleg a Pandurii és a Steaua 13-13 pontos, ráadásul még a gólarányuk is azonos (14-5). A fővárosiaknak nehéz mérkőzésük lesz a Vaslui otthonában, így tehát az újonc és nagyon gyenge CSMS Iasi otthonába látogató oltyánok számára esély nyílik némi előnyszerzésre. Ehhez természetesen győzniük kell, ami nem nehéz feladat. Főleg annak tudatában, hogy jelen pillanatban övéké a román liga egyik legjobb támadósora, míg a hazaiak az élvonal egyik leggyatrább védelmével büszkélkedhetnek. A történeti hűség kedvéért íme a két eddigi mérlege: Pandurii 1. hely, 4 győzelem, 1 döntetlen, 0 vereség, 14-5-ös gólarány, 13 pont; CSMS Iasi 17. hely, 0 győzelem, 2 döntetlen, 3 vereség, 7-12-es gólarány, 2 pont. Szóval a kitűnő formában lévő veretlen éllovas játszik a gyengén teljesítő nyeretlen újonc otthonában. A vendégeknél Boutadjine, Ibeh és Radut trió eddig 9 góllal terhelte meg a Pandurii ellenfeleinek hálóját, de a három focista a gólpasszok terén is jól áll. Nagyon elképzelhető, hogy a jászvárosiak otthonában sem rejtik véka alá tudásukat. Az oltyánoknál most nagyon megy a szekér és jelenleg az az elsődleges cél, hogy elszakadjanak a fővárosiaktól és egyedül legyenek listavezetők. Ám nem árt gondolniuk arra, hogy náluk sem lesz mindig kolbászból a kerítés, lesznek ők még a középmezőnyben, s akkor bizony jól majd a bajnokság elején szerzett pontok. Most nagyon jó formában van a csapat, s ezt illene kihasználnia. Sok gólt és vendéggyőzelmet várok.

Eredmény: 0-1.

#2423 augusztus 26, 2012, 22:53:40, csabax
Getafe - Real Madrid

Tipp: Félidő/Végeredmény 2/2 (Real Madrid/Real Madrid)
Odds: 1.83
Fogadóiroda: bwin
Tét: 10


A királyi gárda beragadt a rajtnál, s emiatt nem tehet mást, mint hogy idegenben arat sikert. Ha a Barcelonával való párharcban nem akar lépéshátrányba kerülni, akkor nem is tehet mást. Szerintem nem is fog. A Getafe 2-1-es vereséggel indította az idényt Sevillában, a Real pedig hazai pályán játszott 1-1-es döntetlent a Valenciával. Úgy is lehet fogalmazni, hogy két nyeretlen csapat találkozik az Alfonso Perezben. A mérkőzés végén már csak egyikük lesz nyeretlen, és szerintem az a csapat nem a Real Madrid lesz. A hazai gárda keretében nem történtek lényeges változások: Cata Diaz, Casquero, Mosquera és Arizmendi ment, Lafita, Moya és Xavi Torres jött. A fővárosiaknál még ennél is lényegtelenebb volt a változás. Jobbára semmi. Az előző idényben egyáltalán nem játszó vagy csak epizódszerephez jutott játékosok távoztak: Hamit Altintop (Galatasaray), Drenthe (Besiktas), Canales és Gago (Valencia), valamint friss hír, hogy az előző idényben sérülések miatt hiányzó Sahin kölcsönbe került a Liverpoolhoz. A hazaiak főleg a Miku, Lafita, Diego Castro trióban bíznak, a vendégeknél pedig - Casillas kivételével - bárki képes gólt szerezni. Néhányan a saját kapujukba is. A Realnál nincs a keretben Carvalho, Kaká és Pepe. Az előző idénybeli találkozón 0-1-et játszottak a felek. A vendéggyőzelem ezúttal is valószínűsíthető. Viszont remélem, hogy a Real nem óhajt megint nyögvenyelősen nyerni, hanem már a mérkőzés elején bebiztosítja a győzelmet.

Félidő: 0-1. Végeredmény: 2-1.

#2424 augusztus 26, 2012, 18:27:56, csabax
Élő fogadás Dnipro-Lutsk 0-1-nél és a másik két meccsen 0-0-nál. Igazából a Dnipro szorzója volt érdekes, s a másik kettő csak azért került be a fogadásba, hogy 2.00 felett legyen az odds:

Debreceni VSC   Debreceni VSC v Lombard Pápa (Játékidő eredménye)   08/26/2012   Egyik sem   1.28    :great:
Felett: 0.5   FC Groningen v PSV (Mérkőzés gólok - további piacok)   08/26/2012   Egyik sem   1.05    :great:
Dnipro   Dnipro v Volyn Lutsk (Nincs fogadás döntetlenre)   08/26/2012   Egyik sem   1.50    :great:

3-as gyűjtő

Ez a Borini egy címeres vadbarom. Dobogós lenne egy instant hülyeségversenyen. Zúg az Anfield, tombolnak a szurkolók, ő pedig kiint, hogy ne tököljenek, hanem szurkoljanak. Talán ez egy megszokott mozdulata, és azt hiszi, hogy Olaszországban van?

Szegény Borini még nincs a helyzet magaslatán!  ;D

Tetszett amit láttam, a két védelmi hibát leszámítva. Így tovább és én boldog leszek a szezon végén...

(remélem nem gond, hogy írtam, én is Pool szurkoló vagyok)  ;)

Idézetet írta: ceruza Dátum augusztus 26, 2012, 19:20:09
Szegény Borini még nincs a helyzet magaslatán!  ;D

Tetszett amit láttam, a két védelmi hibát leszámítva. Így tovább és én boldog leszek a szezon végén...

(remélem nem gond, hogy írtam, én is Pool szurkoló vagyok)  ;)

Nem gond, hogy írsz. Borini a porcelánboltba betévedt elefántra emlékeztet.

#2428 augusztus 27, 2012, 23:15:29, csabax
Malmö - GIF Sundsvall Tipp: Malmö 1.28  :great:
Ängelholms FF - Umea FC Hendikep 1:0 Tipp: Ängelholms FF 1.11  :great:

Sporting Lissabon - Rio Ave Tipp: Sporting Lissabon 1.40  :noway:
Nantes - Le Mans FC Hendikep 1:0 Tipp: Nantes 1.15  :great:

Szorzó: 2.29

#2429 augusztus 27, 2012, 23:54:48, csabax
Atletico Madrid - Athletic Bilbao

Tipp: 2,5 gól fölött
Odds: 1.75
Fogadóiroda: Expekt
Tét: 10


Általában gólban gazdag meccseket szoktak játszani mindketten, így most ezt egymás ellen is megtehetik. Lehet, hogy épp az eddigi tapasztalatok ellenkezője valósul meg, és kioltják majd egymást, de ennek ellenére abban reménykedem, hogy ez nem egy- és még csak nem is kétgólos összecsapás lesz. A hazaiaknak nincs okuk a siránkozásra. Esetleg Diego távozása miatt lehetne, de az érkezők talán feledtetni tudják majd az általam nem különösebben nagyra tartott focista hiányát. (Mindig is az volt a véleményem, hogy Diego marketingje sokkal jobb, mint a pályán mutatott teljesítménye. Kétségtelen, hogy jó focista, de hozzá hasonló kvalitású labdarúgók bőven akadnak az európai elitligákban.) Az a gyanúm, hogy Perea, Antonio Lopez, Alvaro Dominguez vagy Assuncao hiánya Diego távozásánál is jobban viselheti meg a madridiakat, viszont az érkezők közül többen is jó eséllyel pályáznak a feledtetésükre. Emre, Cristian Rodriguez és Cata Diaz is képes erre. Arról ne is beszéljünk, hogy az ATMA legnagyobb ,,igazolása" nem más, mint Falcao megtartása. A baszkoknál némi zűrzavar van mostanában. Javi Martínez és Fernando Llorente bejelentette távozási szándékát, már nem tagjai a keretnek, Gabilondo távozott, Aduriz érkezett, az edző lemondott, majd visszatért. Zajlik az élet. A madridiak elleni mérkőzésen két kulcsjátékos fog hiányozni a védelemből (Amorebieta és Aurtenexte, mindketten sérültek). Muniain felépült, de még nincs százszázalékos állapotban. Mi más kellene egy gólokban gazdag mérkőzéshez? Az egyik oldalon egy gólveszélyes csapat játszik, hazai pályán, ott, ahol nem csak egy góllal szokta szomorítani áldozatait. A másik oldalon a védelméből két kulcsemberét hiányoló csapat lép pályára, mely idegenben is tud 1-2 gólt szerezni. Gólokat várok. Sokat, de mindenképpen kettőnél többet.

Eredmény: 4-0.