Serie A 2020/21

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 16, 2021, 21:50:22
Az olaszoknal tradicio, hogy a remik szorzoja beesik az utolso meccsekre/fordulokra. Ma esti Milan gyozelem eseten a zaroforduloban az Atalanta ellen szinte boritekolhato a dontetlen, szvsz.

A piros-feketek nem nyertek ma, ugyhogy gyorsan targytalanna tettek az okfejtesemet.  :laugh: :police:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 17., 10:00CET


Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 16, 2021, 22:52:42
A piros-feketek nem nyertek ma, ugyhogy gyorsan targytalanna tettek az okfejtesemet.  :laugh: :police:
A Milán saját magát szívatta meg és (feltehetően) golyózta ki a TOP4-ből! :bash:
Azok után hogy a Juvét simán verték ez nagy blama!
Ez az Atalanta nem hinném hogy leadna egy pontot is a Milánnak!
A Napoli és a Juve pedig az utolsó meccsét könnyedén hozhatja!

Az Atalanta már fix BL-induló, szóval jó pénzért miért ne adhatná le? Az Atalanta kapna kis zsetont, a Milan-nak meg a BL-lel úgyis visszajönne. De nem vagyok otthon olasz fociban, csak okoskodok.

Én bevallom, annak szurkolok, hogy a Juve szopjon (bocs, Juve fanok), így CR hátha visszamenne Madridba, Messi is maradna a Barcában, és akkor még látnánk egy jó LaLiga szezont vélhetően már nézőkkel, ahol a két gigász és csapatai még egymásnak feszülnek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 17, 2021, 13:50:44
Az Atalanta már fix BL-induló, szóval jó pénzért miért ne adhatná le? Az Atalanta kapna kis zsetont, a Milan-nak meg a BL-lel úgyis visszajönne. De nem vagyok otthon olasz fociban, csak okoskodok.

Én bevallom, annak szurkolok, hogy a Juve szopjon (bocs, Juve fanok), így CR hátha visszamenne Madridba, Messi is maradna a Barcában, és akkor még látnánk egy jó LaLiga szezont vélhetően már nézőkkel, ahol a két gigász és csapatai még egymásnak feszülnek.

A szorzók még nem jöttek ki . Az, hogy az Atalanta Genoaban kapott hármat , de még Parmaban is kettőt, azt jelzi, hogy ez bizony lehet vendég simán.
Tegyük hozzá, hogy 10 éves idősávban  négyszer nyert Bergamoban a Milan.
Tavaly pont bukta az utolsó meccsét az Atalanta az Inter ellen.

Mai  Lazio - Torino érdekessége , hogy Torinoban 4:3 -ra nyert a Lazio. Akkor a Lazionak több játékosa vírusos volt. Kérték a halasztást, amibe a Torino nem ment bele. Vezettek is 2:1 -re félidőben, a Lazio pedig fordított.
A Torino a Speziatól is kapott négy gólt, és előtte Torinóban kapott egy hetest a Milantól.
Az előzmények miatt nem számítok nyugodt meccsre akkor sem, ha a Lazio már biztos hatodik.
A Torino pont a Beneventoval játsza utolsó meccsét aki 3 ponttal mögötte van.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 17, 2021, 13:50:44
Az Atalanta már fix BL-induló, szóval jó pénzért miért ne adhatná le? Az Atalanta kapna kis zsetont, a Milan-nak meg a BL-lel úgyis visszajönne. De nem vagyok otthon olasz fociban, csak okoskodok.

Én bevallom, annak szurkolok, hogy a Juve szopjon (bocs, Juve fanok), így CR hátha visszamenne Madridba, Messi is maradna a Barcában, és akkor még látnánk egy jó LaLiga szezont vélhetően már nézőkkel, ahol a két gigász és csapatai még egymásnak feszülnek.

Legyen így..!!! :great: Ahogy a Majom óhajtja!! :beerchug:

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 17, 2021, 16:06:37
A szorzók még nem jöttek ki . Az, hogy az Atalanta Genoaban kapott hármat , de még Parmaban is kettőt, azt jelzi, hogy ez bizony lehet vendég simán.
Tegyük hozzá, hogy 10 éves idősávban  négyszer nyert Bergamoban a Milan.
Tavaly pont bukta az utolsó meccsét az Atalanta az Inter ellen.

Már csak az a "kérdés", hogy Bergamóban kit gyűlölnek jobban a torinói Zebrákat vagy a milánói Rossoneri-t!!??
Előbbi ugye Piemonte - Lombardia tartományok közti csata utóbbi viszont tartományi (Lombardia-i) derby!

Sziasztok!

Felmerült egy kérdésem az esti Lazio-Torino meccsel kapcsolatban.
Ha a végén a Torino és a Benevento egyenlő pontszámmal zárja a szezont, mi rangsorol:

1. Gólarány
2. Egymás elleni eredmények

vagy fordítva?

Idézetet írta: Sound Dátum május 18, 2021, 12:58:11
Sziasztok!

Felmerült egy kérdésem az esti Lazio-Torino meccsel kapcsolatban.
Ha a végén a Torino és a Benevento egyenlő pontszámmal zárja a szezont, mi rangsorol:

1. Gólarány
2. Egymás elleni eredmények

vagy fordítva?
If two or more teams are equal on number of points, they are ranked by following criteria: head-to-head records (results and points), goal difference in these games, goal difference overall, most goals scored, draw.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 18, 2021, 13:10:59
If two or more teams are equal on number of points, they are ranked by following criteria: head-to-head records (results and points), goal difference in these games, goal difference overall, most goals scored, draw.
Tehát ha ma nem szerez pontot a Torino a Lazio ellen, és hétvégén kikap a Benevento ellen, akkor kiesik a bajnokságból, mivel az első meccsük 2-2-es döntetlennel zárult.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 18, 2021, 13:13:11
Tehát ha ma nem szerez pontot a Torino a Lazio ellen, és hétvégén kikap a Benevento ellen, akkor kiesik a bajnokságból, mivel az első meccsük 2-2-es döntetlennel zárult.

A mai meccsre a tippem, egy bundás 0-0 ...

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 18, 2021, 10:07:31
Mai  Lazio - Torino érdekessége , hogy Torinoban 4:3 -ra nyert a Lazio. Akkor a Lazionak több játékosa vírusos volt. Kérték a halasztást, amibe a Torino nem ment bele. Vezettek is 2:1 -re félidőben, a Lazio pedig fordított.
A Torino a Speziatól is kapott négy gólt, és előtte Torinóban kapott egy hetest a Milantól.
Az előzmények miatt nem számítok nyugodt meccsre akkor sem, ha a Lazio már biztos hatodik.
A Torino pont a Beneventoval játsza utolsó meccsét aki 3 ponttal mögötte van.

Milyen jó, hogy többen vagyunk, erről nem is tudtam. Akkor lehet a hétvégén a Lazio már erre a meccsre pihent, mert a Roma ellen bűnszar volt  ;D Alapvetően egy x2-őt akartam húzni, de akkor inkább kivárok, és live opciókra megyek, ezt tudva még a lapok sem kizártak, de lehet, a Lazio focistái így is magasról lszrjk.


Ettől a Lazio-tól bármi kitelik! Bűn rosszak voltak a fővárosi rangadón!
Csak egy kérdés foglalkoztat:
1. Inzaghi tudja-e motíválni a tesó (ill. a Benevento) érdekében a csapatát!?

amúgy sztem is lapokra érdemes lehet játszani, de biztos magas lesz a határ! :-\

#104 május 18, 2021, 22:10:18, NFCKR
Bocsi, ezt nem ide szántam, töröljétek nyugodtan. Tényleg sorry...