Unibet bónusz, csak FRADI szurkolóknak!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Sziasztok,

Lenne egy kérdésem. Regelnék az Unibetre, és befizetnék 20.000 Ft-ot, hogy ki tudjam használni a max. 10.000 Ft-os egyszeri bónuszukat.
Abban az esetben is jár az 1.899 Ft-os Fradi bónusz minden Fradi meccsre szeptember végéig, ha az 50%-os, max. 10.000-s bónuszukat is igénybe vettem???
Lehet, hogy furcsa a kérdés, de olyannal még nem találkoztam, hogy 2 bónuszt is igénybe vegyen az ember egyszerre.
Válaszokat előre is köszi.

Idézetet írta: misk@ Dátum augusztus 06, 2009, 09:26:08
Sziasztok,

Lenne egy kérdésem. Regelnék az Unibetre, és befizetnék 20.000 Ft-ot, hogy ki tudjam használni a max. 10.000 Ft-os egyszeri bónuszukat.
Abban az esetben is jár az 1.899 Ft-os Fradi bónusz minden Fradi meccsre szeptember végéig, ha az 50%-os, max. 10.000-s bónuszukat is igénybe vettem???
Lehet, hogy furcsa a kérdés, de olyannal még nem találkoztam, hogy 2 bónuszt is igénybe vegyen az ember egyszerre.
Válaszokat előre is köszi.

A bónusz részvételi feltételeiben nem szerepel olyasmi, hogy az egyik bónusz kizárja a másikat. Ez a bónusz érvényes úgy a régi kliensekre, mint az újakra is, igy véleményem szerint mindkét bónuszban részesülhetsz.  :great:

Kösz a választ!

Akkor délután már regisztrálok is, és megy a lóvé is. Nem marad más csak tenni a Fradira és drukkolni!  :cya:

Na van eza a fradi bónusz. A Nyíregyháza megverte a fradit vagyis vissza kellene kapnom az 1899 Ft-omat, ha jól értelmezetem a bónuszt.  De a pénzt még most sem irták vissza a számlámra. Ez miért van? Vagy esetleg járt még igy valaki?
Bezzeg verem nekik a mailt, de azt irják aug tizenvalameddig szabadság miatt nincs válasz. Ha problémám van nyomjam angolul... alapfok  :o: Na ha valaki járt igy irjon.

Hát igen ez a szabadságos dolog elég bosszantó! Titti majd biztos válaszol, hogy vele mi lett, úgy láttam ő is kihasználta ezt a dolgot.

Én már másnap visszakaptam...

Egyébként én kombiba raktam, és még így is visszaadták simán. Tehát elég ha a Fradi megy el, akkor jön vissza a zsé, csak akkor nem, ha a kombi többi meccse úszik.

A Fradi bónuszban részt vettem, s lehet egy picit körültekintőbbnek kellett volna lennem, ugyanis a Fradit szimplán tettem, de ők kötésről beszélnek, így valószinüleg erre hivatkozva nem kapom vissza az 1899 Ft-t, ha mellé tettem volna egy 1,01 -es szorzót, akkor már szabályos lenne. Mindenesetre a megfogalmazásban teljesen nem egyértelmű, milyen kötésről van szó, esetleg "kémiai"?  :D  A Fradival hirdetik ezt a promóciót, az alapítási évet ünnepelvén vele, akkor miért kellene + eseményeket hozzátenni ...   Ezért még augusztus 18 -án írok egy e-mailt nekik, hogy megpróbáljam visszaszerezni a feltett összeget!

Az Unibet tisztelegve a Ferencváros alapítási éve előtt kockázatmentes fogadást kínál a Fradi szeptember végéig lezajló összes bajnoki mérkőzésein a Fradi győzelmeire, mérkőzésenként maximum 1899 Ft értékig! A részletekhez olvasson tovább!


Ez azt jelenti, hogy ha a fogadó-játékosok a Fradi győzelmére fogadnak, de nem nyernek, akkor sem veszítik el a tétjeiket, hanem egészen 1899 Ft értékig bónuszt ír jóvá az Unibet a fogadószámlájukon. Így az Unibet és Ferencváros igazi nyerő párost alkot, amivel mindenki csak nyerhet!

Résztvételi felvételek:

A kockázatmentes fogadási ajánlat csak a Ferencváros 2009 szeptember 30. előtti NB I-es mérkőzéseire érvényes, csak azokra a kötésekre amik a Fradi győzelmére szólnak.
Meccsenként csak egy, a legkorábban megkötött fogadásra érvényes a bónusz, maximum 1899 Ft értékben.
A bónusz összegével minimum 3x fogadnia kell, legalább 1,50-es oddson, mielőtt kifizetésre kérhetné.


Eléggé kétértelmű a dolog! Az elején azt írják, hogy ha Fradira teszünk, s nem jön akkor visszakajuk a feltett összeget, lejjebb, pedig becsúsztatva egy kis szóval, már "kötést" emlegetnek! Nekem ez így nem tiszta ügy!

Én egy kombiban FRADI GÓLRA fogadtam a Nyíregyháza ellen, de egy Osztrák 2-es meccs elment, de a pénzem mégis visszakaptam!

HEloo mindenki Hi Titti!

Figy
- én is simán a Fradit tettem magában, pont 1899-Ft-tal.
De megnéztem a fogadásaim menüpontban és faszán meglepődtem.
A meccs úgy volthogy: NYÍREGYHÁZA - FERENCVÁROS mármint a nyíregy volt otthon!!!
Na én még a hét elején tettem a fradira 2,10-es odsson 1899-Ft-ot
Vagyis az én fogadásom 2-es , azaz vendég!!!!
Na itt ért ma a meglepetés: Az unibet a fogadásaim menüpontban viszont ott van:
Az ön fogadása 1!!! Holott én 2-esre  tettem mivel a fradi vendég volt
Ha egyesre tettem volna , vagyis a nyíregyházára akkor meg 1899*2,valamennyinek kellene jóváirva lenni a számlámon

Na csak annyit akarok ebből kihozni, hogy a fogadásaim menüpontban pont forditva van az eredmény és az én fogadásom!
Azt irják egyesre fogadtam, de ez blődség !!!!
2-esre fogadtam mivel a fradi volt a vendég!!!

TiTTi nézd már meg neked Hogy van a fogadásaid alatt!!!!!!!!!!!!!!
Az meg hogy kombizni kéne mondjuk egy 1.01-el az szerintem egyrészt valljuk be hülyeség lenne, másrészt meg nem igy hirdették hogy kombizni kelljen.

Bbazsi meg gólra tett, holott arra nem járna vissza a pénz :o: :o: :o:
(bazsi csak le ne vonják addig vedd ki:D)
csumicsá

 

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 13, 2009, 12:53:02
HEloo mindenki Hi Titti!

Figy
- én is simán a Fradit tettem magában, pont 1899-Ft-tal.
De megnéztem a fogadásaim menüpontban és faszán meglepődtem.
A meccs úgy volthogy: NYÍREGYHÁZA - FERENCVÁROS mármint a nyíregy volt otthon!!!
Na én még a hét elején tettem a fradira 2,10-es odsson 1899-Ft-ot
Vagyis az én fogadásom 2-es , azaz vendég!!!!
Na itt ért ma a meglepetés: Az unibet a fogadásaim menüpontban viszont ott van:
Az ön fogadása 1!!! Holott én 2-esre  tettem mivel a fradi vendég volt
Ha egyesre tettem volna , vagyis a nyíregyházára akkor meg 1899*2,valamennyinek kellene jóváirva lenni a számlámon

Na csak annyit akarok ebből kihozni, hogy a fogadásaim menüpontban pont forditva van az eredmény és az én fogadásom!
Azt irják egyesre fogadtam, de ez blődség !!!!
2-esre fogadtam mivel a fradi volt a vendég!!!

TiTTi nézd már meg neked Hogy van a fogadásaid alatt!!!!!!!!!!!!!!
Az meg hogy kombizni kéne mondjuk egy 1.01-el az szerintem egyrészt valljuk be hülyeség lenne, másrészt meg nem igy hirdették hogy kombizni kelljen.

Bbazsi meg gólra tett, holott arra nem járna vissza a pénz :o: :o: :o:
(bazsi csak le ne vonják addig vedd ki:D)
csumicsá

 

Szia oakland!

Megnéztem, s még mindíg kettes a fogadás, s még nem jött meg a pénz sem, 18 -án majd megpróbálom egy e-maillel visszaszerezni a tétet!  ;)

Hi Titti
Na ez van nekem is a fogadásaimban!
De neked is azt irja : Az Ön fogadása: Egyes
de gondolom te is a kettesre fogadtál, vagyis a Fradira...
Akkor a te fogadásod nem egyes, hanem kettes..
Vagy én vagyok már hülye, az is lehet
Na majd csak visszaszerezzük ezt a hatalmas összeget!!!

Az az egyes az azt jelenti, hogy egy meccsre fogadtál csak, szóval nem kombi hanem egyes!

Igazad lehet , sőt remélem van is!
Tudjátok én nem nagyon szoktam kombizni, sőt visszanéztem Unibeten még nem is játszottam kombit, pedig vagy 3 hónapja regisztráltam fel ...
Kombit csak a jó kis magyar tippmixen nyomok, mostanában azért egyre ritkábban...

Akkor nézd meg, mindenhova EGYES lesz írva!
Ez a kép már biztosan meggyőz!  ;)