zsivány20 gondolatai...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ATP Köln ÉLŐ

Paire - Novak , állás: 1-2 , 15-15

Tipp: Novak
Odds: 1.57
Tét: 4.00

Novakot láttam mostanában, elég stabil teniszt tud letenni az asztalra... ezzel szemben Paire-nél a jó isten sem tudja, hogy épp elgurul-e a gyógyszere... olyankor pedig képes világgá ütni az összes labdát...

Sahtar Donetsk - Inter

Tipp: Inter gólok 3.5 under + lapok 3.5 over (fogadásépítő)
Odds: 1.63
Tét: 8.00 egység

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 27, 2020, 18:29:05
Sahtar Donetsk - Inter

Tipp: Inter gólok 3.5 under + lapok 3.5 over (fogadásépítő)
Odds: 1.63
Tét: 8.00 egység

Az Inter gólok easy volt (0-0), de ez a mocsok bolgár kb 4-5 lapot a zsebében felejtett....  >:( >:(

BL, 21:00

Manchester United - Leipzig RB

Tipp: 22.5 fault over
Odds: 1.55
Iroda: Unibet
Tét: 10.00 egység


A MU amúgy is szereti ha adok kapok van... és itt egy ki-ki meccs, amihez adott egy rendkívül gyorsan futballozó ellenfél ... meglepődnék, ha Maguire-ék kevés faulttal hoznák le a meccset...

Ritkán kötök, de mára csináltam egy hármas kötést...

Basaksehir - PSG   V   1.22

Dortmund - Zenit   H   1.25

Sevilla - Rennes   DNB H   1.18

------------------------------------

Eredő: 1.80
Iroda: Bet365
Tét: 3.00 egység

FTC - Dinamo Kiev

Tipp: FTC lapok 2.5 over
Odds: 1.83
Iroda: Bet365
Tét: 5.00 egység

Nem lesz egyszerű meccs játékvezetői szempontból... parázs meccset várok, ahol a ferencvárosiak többször is necces belépőkre kényszerülhetnek... nem ússzák meg 3 lap alatt...

11.11. 12:30
ATP Szófia

De Minaur - Karatsev

Tipp: De Minaur 2-0
Odds: 1.80 (Bet365)
Tét: 3.00 egység

De Minaur kifejezetten szereti a fedettpályás szezont, az elmúlt hetekben is meggyőző teljesítményt nyújt... Karatsev későn érő típus , 27 évesen kezdi karcolgatni csak az ATP mezőnyét... Ha mindkét játékos 100%-ot tud kitenni a pályára, itt nem lehet kérdéses De Minaur könnyed sikere...

Magyarország - Izland

Magyar sárgák 2.0 over , 1.66-ért. (1XBet, 22Bet)
Tét: 10.00 egység

Azt nem kell ecsetelni mekkora a tét, és az is nyílvánvaló, hogy nem két tiki-takát játszó csapat találkozik... a bálnavadászok mindig nagyon fizikális focit nyomnak, amiben fel kell vegyük velük a versenyt... no de amúgy sem szoktunk megijedni, ha keménykedni kell kicsit (vagy épp elkésni pár ütemet :smile: )...

Szóval én nagyon meglepődnék, ha ezen a meccsen "0 vagy 1" sárga lapot kapnánk... 2-nél már ugye push van, de szerintem simán kapunk 3-at... függetlenül attól, milyen felállásban játszunk... Fiola, Lang, Szalai A., Sigér... mind mind potenciális lapgyűjtők... de én apróval Szoboszlait is betettem sárgára (6.00), annyira túl van pörögve szerintem...

A meccset Kuipers vezeti, aki nem a végletek embere... nem egy Lahoz, de nem is egy angol stílusú spori... amit meg kell fújni, azt meg fogja...

Egyébként a total lapok 4.5 over is jó lehet 1.75 körül...
Tét: 3.00 egység

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kicsit húzós volt az év vége, nem nagyon volt időm sem tippeket írni, sem visszamenőleg lekövetni az egyenleget... így itt most húzok egy vonalat! Új év, új remények!   :beerchug:

2021-et tehát nulláról kezdve megpróbálunk megint egy plusszos évet lehozni!  :ok:

Valcea - Győr , női kézi BL

Győr gólok 31.0 over
Odds: 1.85
Tét: 5 egység

Otthon 38-ig jutott ellenük az ETO, meccsben vannak... rendre rohanós, gyors kézit játszanak... minden adott, hogy minimum 31-ig ma is eljussanak...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 10, 2021, 15:54:55
Valcea - Győr , női kézi BL

Győr gólok 31.0 over
Odds: 1.85
Tét: 5 egység

Otthon 38-ig jutott ellenük az ETO, meccsben vannak... rendre rohanós, gyors kézit játszanak... minden adott, hogy minimum 31-ig ma is eljussanak...

Valcea - Győr 20-37

Ez most elég sima volt!

Tippek: 1 (Sikeres: 1 , Push: 0 , Vesztes: 0)
Tétek összesen: 5.00
Nyeremények összesen: 9.25

Egyenleg: +4.25

Tomic - J-P Smith , Aus Open kvali.

Tipp: Smith
Odds: 1.83
Tét: 2.00 egység

Tomic már régóta nem az igazi, főleg fejben vannak bajok nála... gyakran és könnyen gurul el a gyógyszere. Most túl van két 3 szettes kvalis meccsen (Kovalik, majd Schoolgate, akinek meccslabdája is volt ellene adogatóként), viszont Smith már egy kicsivel komolyabb falat, ami szerintem már sok lesz Tomic erejének és játékkedvének.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 13, 2021, 12:01:43
Tomic - J-P Smith , Aus Open kvali.

Tipp: Smith
Odds: 1.83
Tét: 2.00 egység

Tomic már régóta nem az igazi, főleg fejben vannak bajok nála... gyakran és könnyen gurul el a gyógyszere. Most túl van két 3 szettes kvalis meccsen (Kovalik, majd Schoolgate, akinek meccslabdája is volt ellene adogatóként), viszont Smith már egy kicsivel komolyabb falat, ami szerintem már sok lesz Tomic erejének és játékkedvének.

Tomic - Smith 6-4, 5-7, 7-6 (10-7)

Sajnos Smith nem tudott élni a kínálkozó lehetőségekkel... két közepsz*r teljesítmény közül ma minimális különbséggel Tomic játéka ért győzelmet.

-------------------------------------------------------------

Tippek: 2 (Sikeres: 1 , Push: 0 , Vesztes: 1)
Tétek összesen: 7
Nyeremények összesen: 9.25

Egyenleg: +2.25

Kézi VB
Algéria - Marokkó , 18:00


Tipp: 2 percek száma 6.5 over
Odds: 1.69
Tét: 6.00 egység

Két egymást nem túlságosan szívlelő nemzet meccsén ha csak fele olyan lendülettel osztják majd a két perceket a sporik, mint az amúgy nem túl durva nyitómeccsen, akkor ez az over könnyedén zöldül majd.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 14, 2021, 12:12:38
Kézi VB
Algéria - Marokkó , 18:00


Tipp: 2 percek száma 6.5 over
Odds: 1.69
Tét: 6.00 egység

Két egymást nem túlságosan szívlelő nemzet meccsén ha csak fele olyan lendülettel osztják majd a két perceket a sporik, mint az amúgy nem túl durva nyitómeccsen, akkor ez az over könnyedén zöldül majd.

Algéria - Marokkó

2 percek száma: 15 (!!!)

Így tehát elég könnyedén jött a 6.5 over, azt hiszem, a 20. percben már zöldült is a tipp.  :ok:

----------------------------------------------------------------------------

Tippek összesen: 3  (Sikeres: 2 , Push: 0 , Vesztes: 1 )
Tétek összesen: 13 egység
Nyeremények összesen: 19.39 egység

Egyenleg: +6.39