OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


[email protected] senki ne adjon se pénzt se semmit. Egy kókler...
Csak szólok, nehogy vki megtörjön neki...

#586 november 29, 2009, 01:15:45, vmlinuz
Idézetet írta: Gery185 Dátum november 28, 2009, 23:40:57
[email protected] senki ne adjon se pénzt se semmit. Egy kókler...
Csak szólok, nehogy vki megtörjön neki...
Kitiltva a forumrol. Az ilyeneket jelentsetek nekunk is. Privát üzenetet küldött vagy emailt?

engem e-mailen keresett fel és msn-en értekeztem vele, de olyan csúnyán benézte a második tippjét, hogy egyértelmű h csak kókler lehet..
Ha egy meccs bunda akkor az nem így alakul :noway:


Idézetet írta: tibi181818 Dátum november 29, 2009, 04:54:24
Kicsit kaszált a gyerek: http://image.hotdog.hu/_data/members1/561/740561/images/DSC00082.jpg ;)
Jah, tuti benne volt a zöld újságban is, de szerintetek hány ilyen beteg szelvényt kellett felraknia, hogy egy bejöjjön? És mehet be a központba is a pénzéért, amúgy megnéztem volna az arcát, ha pont a Chelsea megy el ;D

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 29, 2009, 17:07:36
Jah, tuti benne volt a zöld újságban is, de szerintetek hány ilyen beteg szelvényt kellett felraknia, hogy egy bejöjjön? És mehet be a központba is a pénzéért, amúgy megnéztem volna az arcát, ha pont a Chelsea megy el ;D

Egyszer mindenki nyerhet...  ;)

#591 november 30, 2009, 06:44:38, csacsa44
Sziasztok Fiúk!

Egy kis hír a szavazással kapcsolatban: lezárták a novemberi szavazást, a papucs nyert.  Decemberben folytatódik a verseny, amit jelenleg a kutyus vezet előttünk 800 ponttal, de nem folytatjuk a játékot, ezt a kudarcot elkönyveltük. Sajnálom, hogy nem egy becsületes játékos nyerte meg a versenyt. 

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget és részvételt, nélkületek esélyünk sem lett volna!


U.i.: elnézést, de módosítanom kellett az első hozzászólásom, én naiv azt hittem, hogy kizárták a papucsot, de nem, lezárták a november hónapot és nyert...

Lezárták? Én éppen most adtam le a voksomat. Kudarcként semmiképpen nem értékelném Csenge helyezését! Sőt.... De a bunda úgy látszik ide is beférkőzött. Jöhet a bochumi ügyészség.....

Hát, nagyon sajnálom. Számomra (és gondolom sokunk számára) az igazi és erkölcsi győztes Te és Csenge lányod vagytok - már csak azért is mert tiétek a legötletesebb fotó.
Ha már itt tartunk - magyar termék harsona - úgy látszik ilyen helyeken csak magyar módszerekkel lehet nyerni, a fair play már úgy látszik kihalt kis hazánkban - csak a győzelem de az bármi áron...
Gratulálok!

Összejátszás az egész...merek fogadni, hogy a nyertes valami ismerőse az oldal üzemeltetőjének.

Amúgy gratula Csengének, számunkra ő az igazi győztes!!! Hajrá Csengi!  :great:

Köszönöm Fiúk!  :beerchug:

Örülök, hogy végül nem lettek törölve a hozzászólások, ma egy csokorba szedem mind, hogy ha Csengus nagyobb lány lesz, akkor láthassa, hogy mi minden történt itt a sportfogadas.org-n, hogy megnyerjen egy versenyt.. Majd 10 év múlva beszámolok a történésekről, arról, hogy hogyan fogadta a "mappát"...  ;D  :beerchug: Vagy később, amikor már a hamut is mamunak fogom mondani..  ;D

Köszönöm a szót!  :beerchug:

Sziasztok, Szia Csacsa!

Sajnos egy olyan versenyben indultál, ahol már a verseny előtt megvolt a győztes. Kicsit mindannyiunk versenye volt ez, ki-ki próbált a maga módján segíteni.
Egy észrevétel:
Emlékszel amikor 'generáltam' egy pár szavazatot valamelyik nap, csak kíváncsiságból, hogy mit reagál az adott kép. Kicsit figyeltem még szavazatok módosulását, ahogy a szavazataimmal sikerült megközelíteni a képet. Amikor vagy 500 szavazat volt a papucs, és a kislányod közt, a papucs is válaszolt, nem is akárhogyan.

-figyeltem a papucs szavazatainak emelkedését, úgy, hogy vagy öt percig, kb minden 3 másodperc alatt frissitettem az oldalt. Tudod ahol kis képek vannak és lehet látni egyszerre a top10-et.
Na és akkor vált bizonyossá nekem a bunda, amikor így követtem a változásokat. Volt olyan másodper,c hogy 4-5 szavazatott is ugrott a papucsnál a számláló. És nem egyszer volt ilyen. Hát én akkor bevallom feladtam. Mert generálhattam volna neked még vagy 2000-ret, de akkor is válaszol rá vagy 4000-el, és ugyanúgy nem nyerünk.

Ez a szavazás már akkor eldőlt amikor még meg sem hirdették.

Én a helyedben nem lennék csalódott, van egy szép lányod, boldog vagy. A H1N1 kerüljön el, és további sok sikert a tippelésben, és ami fontosabb, az életben is.

Üdvözöl: oakland23

Ez úgy hiszem egy nagy divat lesz: "A H1N1 kerüljön el!"  ;D

Szia Csacsa!

Gratulálok a dobogós helyezéshez! Szép eredmény ez is. Jó lett volna nyerni, de ahogy előttem oakland is írta ez a verseny már az elején el volt döntve.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 30, 2009, 15:59:30
Sziasztok, Szia Csacsa!

Sajnos egy olyan versenyben indultál, ahol már a verseny előtt megvolt a győztes. Kicsit mindannyiunk versenye volt ez, ki-ki próbált a maga módján segíteni.
Egy észrevétel:
Emlékszel amikor 'generáltam' egy pár szavazatot valamelyik nap, csak kíváncsiságból, hogy mit reagál az adott kép. Kicsit figyeltem még szavazatok módosulását, ahogy a szavazataimmal sikerült megközelíteni a képet. Amikor vagy 500 szavazat volt a papucs, és a kislányod közt, a papucs is válaszolt, nem is akárhogyan.

-figyeltem a papucs szavazatainak emelkedését, úgy, hogy vagy öt percig, kb minden 3 másodperc alatt frissitettem az oldalt. Tudod ahol kis képek vannak és lehet látni egyszerre a top10-et.
Na és akkor vált bizonyossá nekem a bunda, amikor így követtem a változásokat. Volt olyan másodper,c hogy 4-5 szavazatott is ugrott a papucsnál a számláló. És nem egyszer volt ilyen. Hát én akkor bevallom feladtam. Mert generálhattam volna neked még vagy 2000-ret, de akkor is válaszol rá vagy 4000-el, és ugyanúgy nem nyerünk.

Ez a szavazás már akkor eldőlt amikor még meg sem hirdették.

Én a helyedben nem lennék csalódott, van egy szép lányod, boldog vagy. A H1N1 kerüljön el, és további sok sikert a tippelésben, és ami fontosabb, az életben is.

Üdvözöl: oakland23

oakland23, gyurma79, Fiúk!

Tökéletesen igazatok, ez a meccs már le volt zsírozva. Természetesen azon vagyok, hogy valahogyan visszajöjjek abból a mély depresszióból, amit a papucs végső győzelme okozott. Otthon már elégettem az összes papucsomat, de még a szandit is kidobtam, mondjuk őt a hangja miatt...  :D


Köszönöm a támogatást, segítséget, és a gratulációkat, mert tényleg jó helyezést értünk el!   :beerchug:

Mikor iszunk?