OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!
Valaki dolgozik a Raifeissen banknál?
Nem is az a lényeg!
Nyíregyházán lesz egy tesztírásuk,amelyre mehetnék,de nem tudom mennyire lehet nehéz?
Azt mondták a munkaügyis csajok,hogy önéletrajzot vigyek,meg % számítás lesz fontos,meg Microsoft Word ismerete előny.
Nos,valaki tud valamit a tesztről?
Vagy akármit a Rafiról?
Minden érdekel!
Köszi!

Idézetet írta: mikisun Dátum szeptember 11, 2013, 12:57:25
Sziasztok!
Valaki dolgozik a Raifeissen banknál?
Nem is az a lényeg!
Nyíregyházán lesz egy tesztírásuk,amelyre mehetnék,de nem tudom mennyire lehet nehéz?
Azt mondták a munkaügyis csajok,hogy önéletrajzot vigyek,meg % számítás lesz fontos,meg Microsoft Word ismerete előny.
Nos,valaki tud valamit a tesztről?
Vagy akármit a Rafiról?
Minden érdekel!
Köszi!


Öltözz sárga-feketébe, hátha az plusz pontot ér! 

A teszttől ne félj, ha nehéz, másnak is az lesz. hehe

Valaki a következő kérdéssel kapcsolatosan tudna segíteni? Melyik a helyes?

Melyek a 80 Plus Platinum minősítés hatásfok-kritériumai a tápegységeknél? (115 volton)


1. - 20%-os terhelésnél 90%-os, 50%-os terhelésnél 92%-os, 100%-os terhelésnél 89%-os hatásfok

2. - 20%-os terhelésnél 87%-os, 50%-os terhelésnél 90%-os, 100%-os terhelésnél 87%-os hatásfok

3. - 20%-os terhelésnél 85%-os, 50%-os terhelésnél 88%-os, 100%-os terhelésnél 85%-os hatásfok

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 11, 2013, 17:23:23
Akarok egy ilyet! ;D  Három pakkos kiszerelésben olcsóbb, ki száll be? ;D

Hátulról mi támaszt meg ha zsámolyra rakom a lábam?  ;D Én azt az egyszerű megoldást választom, hogy előre dőlök kulázás közben, így is lehet azt a bizonyos szöget csökkenteni.  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 11, 2013, 17:23:23
Akarok egy ilyet! ;D  Három pakkos kiszerelésben olcsóbb, ki száll be? ;D
http://www.squattypotty.com/Default.asp

Squatty Potty-Toilet Stool: squatting for proper toilet posture
Oké, hogy vannak ilyen beteg dolgok és hozzájuk tartozó reklámok, de még egy beteg dolog fogalmazódott meg bennem: mégis hogy a fenébe akadsz te ilyen szarokra TiB? :D

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 11, 2013, 17:32:38
Valaki a következő kérdéssel kapcsolatosan tudna segíteni? Melyik a helyes?

Melyek a 80 Plus Platinum minősítés hatásfok-kritériumai a tápegységeknél? (115 volton)


1. - 20%-os terhelésnél 90%-os, 50%-os terhelésnél 92%-os, 100%-os terhelésnél 89%-os hatásfok

2. - 20%-os terhelésnél 87%-os, 50%-os terhelésnél 90%-os, 100%-os terhelésnél 87%-os hatásfok

3. - 20%-os terhelésnél 85%-os, 50%-os terhelésnél 88%-os, 100%-os terhelésnél 85%-os hatásfok
http://www.plugloadsolutions.com/80PlusPowerSupplies.aspx#
E szerint az első

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 12, 2013, 10:07:34
Ennek a legutóbbi totál hasztalan beteg videónak storyja van. Szóval épp befejeztem egy maratoni póker sessiont, és gondoltam milyen jó lenne ezen az oldalon mulatni picit az időt, hogy kiszakadjak a póker okozta stresszből. Javában nézelődök, kizárólag tudományos célból, és hallom hogy gyors léptekkel közeledik a barátnőm, aki kifejezetten nem szereti ha tudományos céljaim vannak, ezért gyorsan megoldást kellett találnom. A legegyszerűbb, hogy bezárom az ablakot, nem jutott eszembe, viszont a fejlécben van egy Humor menüpont, gondoltam oda kattintok. Az akció sikeres volt, tudományos céljaim fedettek maradtak, ráadásul ott remek videókra is bukkantam, mint például erre itt lenn. Tanulság: minden a nőkre vezethető vissza!

Lie Detector


Az internet előtti világban ez nem volt ilyen egyszerű!
Zsenge kamaszkoromban, mikor még az HBO-n is csak délután 5-kor kezdődött a műsor, egyszer az jutott eszünkbe, hogy suli után megnézünk pár haverral egy felnőtt természetfilmet, elsősorban anatómiai ismereteink bővítése céljából.
Néztük is nálunk.
Bár fényes nappal volt, a redőnyt is leengedtük, mert a körfolyosóról rá lehetett látni a tévére és a főleg nyugdíjasokból álló lakóközösséget nem szerettük volna sokkolni korhatáros filmekkel.

Nem tudom, mi vonhatta el a figyelmünket, de valahogyan túl későn vettük észre, hogy anyám hazajött a munkából!
Természetesen udvariasan beköszönt, miközben a leggyorsabb reakcióidejű haverom gyorsan átkapcsolt a videóról tévére.
Így anyám csak annyit láthatott, hogy a sötét szobában öten ülünk és zavartan bámuljuk az egész képernyőt betöltő HBO feliratot.


Amikor bekapcsolnám a gépet, elkezd sipolni, és pirosan villog a gépen vmi kis genyó ami általában zölden szokott, és addig csinálja mig ki nem kapcsolom, tehát asztal se jön be meg semmi
sztetek melyik alkatrész főtt le?
(nem vagyok vmi nagy számtech zseni  ;D)

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 14, 2013, 13:33:16
Amikor bekapcsolnám a gépet, elkezd sipolni, és pirosan villog a gépen vmi kis genyó ami általában zölden szokott, és addig csinálja mig ki nem kapcsolom, tehát asztal se jön be meg semmi
sztetek melyik alkatrész főtt le?
(nem vagyok vmi nagy számtech zseni  ;D)
alaplap, memória ilyesmi. vagy egy kondi füstölt el, jobb esetben a memóriád mozdult ki az alaplapból. Mondjuk jól oldalba rúgtad a géped, ilyesmi. :D

Ha esetleg van magyar vagy angol nyelvű alplapi leirásod, abban benne kell legyen (esetleg a gyártó honlapján) hogy milyen sipolás milyen hibára utal ( monitrot nem érzékel, régebbi alaplapok billenytűzet hiánya miatt is csipogtak, memória, processzorhiba, stb

igen, oldalról kapott néha egyet-egyet akkor lila lett a monitor, de aztán újraindtottam és jó lett :D

#1751 szeptember 14, 2013, 21:15:54, Pikaa
Ahogy látom, Kisvárdán nem csak a focicsapat remekel,hanem Tóth Marcell is ;D

http://xfaktor.rtlklub.hu/video/adasok/2valogatas/219029

Mi a fenének csomagolják kibaszott nagy zacskóba a chipset, ha úgyis csak az aljába tesznek két maréknyit? :redchug:

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 19, 2013, 16:12:31
Mi a fenének csomagolják kibaszott nagy zacskóba a chipset, ha úgyis csak az aljába tesznek két maréknyit? :redchug:

Ez engem is érdekelt, de ma már két zacskót összeöntök, hogy ne legyen nagy az űr.  :D

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 19, 2013, 16:12:31
Mi a fenének csomagolják kibaszott nagy zacskóba a chipset, ha úgyis csak az aljába tesznek két maréknyit? :redchug:

Azért, hogy elhidd, azt kaptad a pénzedért, amit vártál  :)