Sportfogadás Applikáció

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 30, 2017, 12:07:13, SPF Admin
Üdvözlök Mindenkit.

Kezdeném egy kis visszatekintéssel a sportfogadó pályafutásom eddigi alakulásáról.
Sok éve foglalkozom sportfogadással. Eleinte a jó öreg tippmix volt a "nyerő", aztán áttértem az online felülethez. Mondanom sem kell, sok pénzt buktam (főleg tippmixen).
Amikor áttértem az internetes fogadásra az elbukott pénz valamivel mérséklődött, mert próbálkoztam különböző stratégiákkal, bankrollal stb. de összességében nyereséget nem könyvelhettem el.
Egy hónappal ezelőtt (1 év kihagyás után) gondoltam, hogy adok egy utolsó esélyt a sportfogadásnak, aztán ha nem megy akkor hagyom a francba.
Elkezdtem nézelődni a Google playen az ezzel foglalkozó appok között (rengeteg van), és találtam is kettő biztatót amit elkezdtem minden nap figyelni.

Pár napja kezdtem el fogadni a tippekre. Sokáig csak figyeltem, hogy milyen arányban jönnek, és érdemes-e velük foglalkozni. Azt kell, hogy mondjam igen, érdemes.

Íme a stratégi amit használok:
A ... a napi egy nagy oddsú tippet rakom megy úgy, hogy az előirányzott profitom 1000 ft legyen.
A képlettel gondolom már sokan találkoztatok, de azért leírom.
Tét = megnyerni kívánt összeg/odds-1
Ha például 1,8 az odds, akkor 1000/0,8 azaz 1250 ft lesz a tét.
Ha a tipp elmegy akkor a megnyerni kívánt összeghez hozzá kell adni az eddig elbukott tétet/téteket.

A ... a napi három meccsből álló tippeket rakom meg kombinációban (kicsivel kettő fölötti a szorzó).
Itt is 1000 ft az előirányzott profit.
A tét nagyságát nyilván mindenki maga határozza meg, de a korábbi bukásaimból tanulva inkább a biztonságra törekszem és a kisebb de biztosabb nyereségre.

Most pedig leírom, hogy számszerűen mit sikerült eddig elérni ez a két alkalmazás segítségével.
...:
Június 26.-án kezdtem el fogadni a nagy oddsú tippekre, és eddig mind a négy nap elkönyvelhettem az 1000 ft profitot.
Így néztek ki az oddsok (unibet): 1,82; 1,66; 1,77 és a tegnapi 1,98.

...:
Tudom nem sok, de két sikeres nap áll mögöttem, így 2000 ft az eddigi nyereségem.
Viszont az utolsó hat napból (18 tipp) mindössze egy(!) hibás volt ami azt gondolom, hogy kiváló eredmény annak tekintetében, hogy a kettes szorzó mindig megvan.

Végezetül leírnám a mai tippeket:
...:
Barracas Central - Club Atlético Fénix H 1,9

...:
Paide Linnameeskond - JK Viljandi Tulevik H 1,27
Selfoss - Fram Reykjavik 1X 1,25
Németország U21 - Spanyolország U21 X2 1,26
Eredő odds: 2,0

Ha valakinek kérdése van ne kíméljen. :)

(Admin: Reklámok eltávolítva!)

Nekem nem kérdésem van, hanem kérésem/megjegyzésem: a hozzászólásodban beírt applikáció nevek reklámnak minősülnek, ezen kívül meg a Sportfogadas.org portálon/fórumon teljes mértékben tilos megemlíteni fizetett (tippadó) szolgáltatásokat.

Köszönjük a megértést.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 30, 2017, 12:06:18
Nekem nem kérdésem van, hanem kérésem/megjegyzésem: a hozzászólásodban beírt applikáció nevek reklámnak minősülnek, ezen kívül meg a Sportfogadas.org portálon/fórumon teljes mértékben tilos megemlíteni fizetett (tippadó) szolgáltatásokat.

Köszönjük a megértést.  :cya:
Elnézést a reklámért. Az appok teljesen ingyenesek. Mind a kettőnek van VIP verziója ami fizetős, de ezek nem azok...

Idézetet írta: realgyula Dátum június 30, 2017, 12:10:09
Elnézést a reklámért. Az appok teljesen ingyenesek. Mind a kettőnek van VIP verziója ami fizetős, de ezek nem azok...

Akkor is reklámnak minősülnek.  :cya: