Foci EB Manager Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Dyrol Dátum június 16, 2012, 19:35:35
De ha nem lenne kreditem és csak 11 játékosom lenne csere nélkül, akkor nem tudok eladni venni ugye?
:bash: Ez lehetetlen !!! Minimum 11 játékos+4 credit, vagy 12 játékos+0 credit. Számolj utána! :beerchug:

Jó a játék, köszönet érte!!   :ok:

Remélem, lesz folytatása és abban is bízom, hogy ha a jövőben változtattok, akkor nem azért, mert a felhasználók egy része a fociguruhoz vagy az uefához hasonló játékot szeretne!

Az egyedi játékokban több a kihívás, ráadásul nem lehet a már "begyakorolt" stratégiával játszani.

(a fociguru elég rossz példa, mert ott a csapatteljesítmény nagyon túl van értékelve az egyénihez képest. Ott azt próbálták elérni, hogy valamennyi választható felállásban "megérje" játszatni a csapatot, tehát egy 3-4-3 és egy
5-4-1 is vonzó opció legyen, ezért viszont a csapatrészek pontozásán van a nagyobb hangsúly)

Azt mondjuk nem tudom, hogy a 11-15 közötti változtatható csapatlétszám szándékosan lett-e bevezetve, de annyi hátránya van, hogy ha a "sztárokkal" fel lehet tölteni a 11-es keretet, akkor a csapatok sokkal jobban hasonlítanak egymásra, ráadásul nem kell annyira válogatni sem.
És abban van az igazi kihívás, hogy "value" játékosokat találjunk 4 vagy 5 pénzért, mikor csak arra van zsetonunk.   :)

De bármilyen is a pontozás, a játékosnak úgy is az a "dolga", hogy ahhoz alkalmazkodva állítsa össze a csapatát, tehát végül is tökmindegy.   :D
Ugyanazok a szabályok érvényesek mindenkire...

Azért célszerű válogatni. Hiába sztárok ,nem igazán muzsikáltak.
Egy 4-5 creditet érő játékos néha többet hoz/teljesít,mint ha sztárt veszünk :)

Idézetet írta: Stevan87 Dátum június 18, 2012, 10:09:19
Azért célszerű válogatni. Hiába sztárok ,nem igazán muzsikáltak.
Egy 4-5 creditet érő játékos néha többet hoz/teljesít,mint ha sztárt veszünk :)

Ez rövid távon szokott igaz lenni, ahogy írod is, néha többet hoznak.
A játékosok árában a hosszú távú (múltban mutatott illetve a jövőben várható) teljesítmény van benne.

Ha rövid szakaszok (pl. fordulók) vannak díjazva egy játékban, akkor érdemes a meglepetésre építve válogatni, ha hosszabb távon zajlik a játék, akkor viszont a megbízhatóan teljesítő játékosok nem kihagyhatóak.

Persze a fordulók közti cserék számától függően lehet variálni a sztárok:meglepetésemberek arányt.
Ha a játékosok árához képest alacsonyabb a vásárlásra rendelkezésre álló keret, akkor pedig nem csak lehet, hanem muszáj is variálni.    :)

(azért merek erről írni, mert sokat foglalkoztam ilyen játékokkal és nem voltam éppen sikertelen bennük)

Lahm asszem 1 ponttal többet kapott... Nézzétek meg légyszi! Köszi

A kapott gólokat elfelejtettem beirni, most jó.

Őrült Király, "Just a Dream Team"-je vezeti jelenleg a toplistát a Foci EB Manager játékunkban. Előnye mindössze egy pont Cpt.Szikla, illetve gadamka88 csapatával szemben.

A többiek sem szomorkodhatnak, hisz nem behozhatatlan a hátrány, csak ki kell választani a megfelelő csapatot.

Ezt megtehetitek a mai nap, 20:30-ig!

Sok sikert a továbbiakban is!  :great:

Ha egy bizonyos kapus kap 2 gólt,de csapata rúg 4 gólt,akkor ez a kapusnak hány pont? :P

Idézetet írta: Pikaa Dátum június 27, 2012, 12:02:59
Ha egy bizonyos kapus kap 2 gólt,de csapata rúg 4 gólt,akkor ez a kapusnak hány pont? :P

Kapott gólok miatt: -2 pont

Mérkőzésen való szereplésért: +1 pont

Idézetet írta: Milan Dátum június 27, 2012, 12:15:14
Kapott gólok miatt: -2 pont

Mérkőzésen való szereplésért: +1 pont

Köszönöm!

(Portugália) Bruno Alves kimaradt a pontozásból.  :cya:


Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 29, 2012, 15:02:17
Javitottam.

Nekem mindegy, csak lehet olyannak is fontos aki versenyben van a díjakért.

Nála tizik is beleszámítanak (belett irva egy kapott gól)? Meg nála nem számít hogy nem kaptak gólt , mint a többi portugál védőnél (+1)?