Honfoglaló avagy egy országot átölelő sportfogadói játék

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Részt vennél a játékban?

Igen
62 (82.7%)
Nem
13 (17.3%)

Összes szavazó: 74

Tökre tetszik  :beerchug:  Király ötlet Pozzato  :ok: Szívesen beszállnék én is  8) :) :)

IGGGGEN JÓ!!!  :D :D :D beszállok

Mikor kezdjük az előkészületi mecseket?  :)


Sziasztok!
Örülök sok ember jelentkezésének :ok: Annak is hogy elnyerte tetszéseteket a játék.
Tegnap csak olvasó üzemmódban voltam de ma megpróbálok válaszolni az ötletekre és kérdésekre.

Cesc:
Teljesen egyetértek a felvetéseddel miszerint ez nem megoldható és ha Milanék is benne vannak akkor Agoo megoldását kéne alkalmazni és a sportfogadás klub hűségpontjai lennének a nyeremények illetve az arra beváltható tárgyak.

Portiklaci meglátásával kapcsolatban teljesen más volt a szándékom így ezt a felvetést hagyjuk is szerintem.A lényeg hogy ki nyeri meg a tornát :ok:

All star gálával kapcsolatban:
Az a megoldás jutott eszembe hogy a keleti és nyugati régió küzdelméből a győztesek valami sportfogadás klubos ereklyével gazdagodna de erre még persze várom az ötleteket.

Végül arra jutottam hogy felesleges szavazásokat indítani hanem egy kérdőívet dobnék be topicba amiben a következőre várom a válaszokat:
1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész)
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj?
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et)
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3?
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire?
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt?
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen?
Első: Fél vagy egészes hendikep előnnyel indulna a "hazai versenyző"(tehát 1.80-as tippje 2.80-nak számítana)
Második: Sportágat választhatna a hazai versenyző és az ellenfelének is abban a sportágban kéne tippelnie.
Harmadik: Vendég játékosnak előbb kéne leadni a tippjét így a hazai játékosnak lenne ideje gondolkozni a tippjén
Negyedik: Egy újabb ötletet javasolsz amit le is írsz


Miragehun által javasolt pontszámítás lenne(ROI) illetve minimum 100 hozzászólással kell rendelkezni hogy részt vegyél a játékban( aki most elkezdi ilyen két szavas hsz-kel gyűjteni hozzászólásait az természetesen nem fog részt venni a játékban).Lesz All star gála is.
Ncis ötlete alapján a rájátszásban az alapszakaszban előrébb végzett versenyző élvezi majd a "hazai" pálya jutalmát.
Továbbá a rájátszásban naponta kéne tippelni (0-24 európai idő szerint) aki nem adja le a tippet aznap az természetesen azt a meccset elveszítette(előre egy nappal le lehet adni tippet de többel nem persze ez hátrányt jelente annak a versenyzőnek..!).


38 embertől várom (illetve lehet több is aki még most jelentkezne) a kérdőív kitöltését.

Na akkor én meg is kezdem.
1. Ha a Duna a határ akkor nyugat.
2. Tökéletesen megfelel (már csak azért is mert én javasoltam :) )
3. szerintem 50 és 40 tipp. Ekkor viszont legyen max 2 tipp per nap szerintem, de lehet hogy nem is kell.
4. Szerintem 4. Azért ajánlom ennyire, mert egy-kettőre még rá lehet fogni,hogy peches voltam négyre már azért kevésbé.
5. szerintem jó ha 1,6 ra megy az odds
6. szerintem ne. nekem nem lenne problémám azzal ha lenne, de így lehet hogy néhány ember nem jönne, és akkor kevesebben lennénk.
7. Nyilván a Harmadikra adom le a voksomat


A 100 hsz szerintem nem muszáj. Elég ha 100-200 hűségpont ami kell lennie a játékosnak. Így aztán ki tudjuk szűrni a kevésbé aktív tagokat, akik esetleg nem vennének részt a játékban
Így van a rájátszásban az előrébb végzőnek kéne a hazai pálya előnyét élveznie.


1/38  :beerchug:

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? (Duna legyen a határ vonal tehát mondjuk a budai oldal már a nyugati országrész) Nyugat
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Perfect! :great:
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 30 napig
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Igen
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Legyen, de ne kelljen olyan szigorúan nézni..
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen? Második opció

Bár még nem tudom, hogy indulhatok-e, de azért leírom! :D

1.Keleti.
2.Megfelel.
3.40.
4.3.
5.Nem.
6.Nem.
7.Második vagy harmadik.

:beerchug:

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? Kelet
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 50
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3 (akár 4)
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Növekedjen
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Kötelezően ne
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen?   Második: Sportágat választhatna a hazai versenyző és az ellenfelének is abban a sportágban kéne tippelnie.

1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? Kelet
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 50
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Ne
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Legyen!
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen?   Második opció


1. Kelet
2. legalább 200 Ft
3. 30
4. 3
5. Ne
6. Ne
7. Harmadik

Helló! Jelentkeznék én is.

1. Kelet
2. Megfelel
3. 30
4. 3
5. Nem
6. Nem
7. Második

Jelentkeznék én is.  ;)

1.Kelet
2.Pénzes
3.30
4.4
5.Növekedjen
6.Ne legyen
7.Második: Sportágat választhatna a hazai versenyző és az ellenfelének is abban a sportágban kéne tippelnie.


1.Melyik országrészhez tartozol? Keleti vagy Nyugati? Nyugat
2.Megfelel-e a sportfogadás klubos pontrendszer vagy inkább pénzes verseny mellett döntesz ahol legalább 200 forint a nevezési díj? Megfelel
3.Hány napig tartson az alapszakasz? 30-40-50? (30 naposnál 25 tippet lehetne leadni 40 naposnál 35-öt míg 50 naposnál 40-et) 50
4.Hány győzelemig menjen a párharc a rájátszásban? 2 vagy 3? 3
5.Növekedjen-e a rájátszásban a minimális odds 1.40-ről 1.60-1.70 körülire? Növekedjen
6.Legyen-e 2-3 soros beszámoló a meccs alatt? Kötelezően ne
7.Rájátszásban melyik módszer alkalmasabb hogy az alapszakaszban előrébb végzett versenyző előnyben legyen?   Második: Sportágat választhatna a hazai versenyző és az ellenfelének is abban a sportágban kéne tippelnie.

1. Kelet
2. Igen
3. 50
4. 3
5. Igen
6. Kötelezően ne
7. Második.