Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/10/10/tuntetest_fontolgatnak_a_jatekgepesek/

A szövetség azt valahogy kifelejtette a sok szám közül, hogy ezáltal csökkenni fog a játékgépekbe akár az egész fizetésüket behajigáló szenvedélybetegek száma is. Nehezen tudom elképzelni ugyanis, hogy aki eddig a három cseresznyéhez volt szokva, az majd most rohan a lottózókba kenózni, puttózni vagy ne adj isten tippmixelni. Sokkal valószínűbb, hogy egy része inkább piára költi (ha már annyira megszokta a gyömölcsöket  ;D), másik része viszont talán leszokik a gépezésről, még ha kényszerből is.
Lényeg a lényeg: az állam mindenképpen jól jár, akár lottózóba (Sz@rt bevétele), akár inni (áfa, jövedéki adó) megy a gép nélkül maradó beteg.

Sziasztok!
Ti adóztok a nyereményetek után? Kell egyáltalán?

Idézetet írta: zzuter Dátum október 11, 2011, 15:27:46
Sziasztok!
Ti adóztok a nyereményetek után? Kell egyáltalán?

Szia!
Nem. Igen.



most akkor elvileg ha jövö évtől megadóztatják az online szerencsejátékokat,akkor az azt jelenti hogy akkor például már nyugodt szivvel felvehetem a nyereményemet,mert az helyettem az online kaszinó leadózta?

Elvileg igen.
A Magyar Narancs újságban van egy 4oldalas cikk az új szabályozásról, igény esetén lefotózom és feltöltöm :)

Idézetet írta: Tomasz Dátum október 20, 2011, 20:08:13
most akkor elvileg ha jövö évtől megadóztatják az online szerencsejátékokat,akkor az azt jelenti hogy akkor például már nyugodt szivvel felvehetem a nyereményemet,mert az helyettem az online kaszinó leadózta?

Ha lesz hol játszanod.

Idézetet írta: ryeb Dátum október 26, 2011, 09:54:56
Elvileg igen.
A Magyar Narancs újságban van egy 4oldalas cikk az új szabályozásról, igény esetén lefotózom és feltöltöm :)

Melyik számában?

Idézetet írta: Luckyboy Dátum október 26, 2011, 10:54:35
Melyik számában?

A most még aktuálisban, ha jól tudom holnap jelenik meg az új szám.

Idézetet írta: ryeb Dátum október 26, 2011, 11:53:44

A most még aktuálisban, ha jól tudom holnap jelenik meg az új szám.

Ez a mostani szám még megkapható vajon az újságosoknál?

Idézetet írta: Milan Dátum október 26, 2011, 12:07:12
Ez a mostani szám még megkapható vajon az újságosoknál?

Tegnap este még láttam szóval ahol nem fogyott el ma még tuti lehet venni. Estére lefotózom aztán feltöltöm ha valaki nem ragaszkodik az eredetihez :)

Idézetet írta: ryeb Dátum október 26, 2011, 12:14:47
Tegnap este még láttam szóval ahol nem fogyott el ma még tuti lehet venni. Estére lefotózom aztán feltöltöm ha valaki nem ragaszkodik az eredetihez :)

Köszi!!!

Idézetet írta: Luckyboy Dátum október 26, 2011, 12:31:14
Köszi!!!

A 4db 3 megás képet nem tudtam sehova se feltölteni, lebutítani nem akartam az olvashatóság miatt, szal maradt a zippelős verzió sajna:
http://depositfiles.com/files/w8i8hp4ab

Egy apró hülyeséget kivéve (az internetes pénztárcáknál hamis adatokat használ mindenki), jó a cikk.