Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 15, 2011, 14:28:39
Szerintem idén nem is lesz kész a végrehajtási rendelet.

Tudod...jönnek az ünnepek... ;D

Lehet nem új hír, de úgy néz ki, hogy a Betclic sem tudja kiváltani a licencet! :( Valakinek valami friss hír más irodákkal kapcsolatban?

Idézetet írta: tibi181818 Dátum december 20, 2011, 19:07:25
Lehet nem új hír, de úgy néz ki, hogy a Betclic sem tudja kiváltani a licencet! :(

Itt mi a hírforrásod?

nekem be sem jon a hu.betclic.com .
Anemettel es az angollal nincs bajom.

Idézetet írta: demi Dátum december 20, 2011, 19:40:04
nekem be sem jon a hu.betclic.com .
Anemettel es az angollal nincs bajom.

Én jelenleg is fogadok rajta!


Nem tudom, hogy melyik affiliate mondta ezt neked, lehet, hogy igaz, de lehet hogy humbuk...tudtom szerint még nincs is licenszosztás...mit akarnak ezek akkor kiváltani?

Folyamatosan érdeklődöm az irodáknál, s amit megtudtam az a következő:

Az NSO jövőre is fogadja a reklámokat (sportfogadás tartalmú), s hajlandó az európai bíróságig menni az üggyel.

Nem utolsó sorban: "Van egy EU-s bírósági határozat, hogy az internet szolgáltatók nem kötelezhetők a tartalom szűrésére!"

Az utolsó sor megnyugtató,reméljük nem lesznek nagyobb gondok elsejétől.:)

Szerintetek elsejétől csak moneybookert érdemes használni amíg nincsenek meg a lincencek vagy lehet utalással?

Idézetet írta: Milan Dátum december 15, 2011, 14:41:04
Tudod...jönnek az ünnepek... ;D

Most az a divat, hogy vita nélkül minden lényegi kérdésben hajnaltájt szavazgatnak.

Idézetet írta: Milan Dátum december 21, 2011, 12:54:38
Nem utolsó sorban: "Van egy EU-s bírósági határozat, hogy az internet szolgáltatók nem kötelezhetők a tartalom szűrésére!"

Saját tapasztalat hogy ezek a direktivák nem érnek semmit: brüsszelben (és belgiumban) pl. a phiratebay és még egy torrentoldal elérhetetlena belgacom -ás ezzel belgium internethálózatán, egy birósági döntés miatt. Ráadásul a spanyolok a magyar törvény alapján hozták meg a sajátjukat ugyanerre, tehát valószinüleg egyre több ország akar - és fog - ebből pénzt látni, azaz előbb-utóbb az eu direktiva is módosul majd. Ha a költségvetést is egy kalap alá viszik, akkor ez sem lesz gond sajnos, legalábbis a mi szempontunkból nézve.

Idézetet írta: Powell Dátum december 21, 2011, 13:03:38
Az utolsó sor megnyugtató,reméljük nem lesznek nagyobb gondok elsejétől.:)

Szerintetek elsejétől csak moneybookert érdemes használni amíg nincsenek meg a lincencek vagy lehet utalással?
Amig nincs végrehajtási rendelet addig szerintem a bankok sem fognak változtatni semmin. Mehet utalással.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 21, 2011, 15:35:37
Amig nincs végrehajtási rendelet addig szerintem a bankok sem fognak változtatni semmin. Mehet utalással.
köszi az infot :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum december 21, 2011, 12:54:38
Nem tudom, hogy melyik affiliate mondta ezt neked, lehet, hogy igaz, de lehet hogy humbuk...tudtom szerint még nincs is licenszosztás...mit akarnak ezek akkor kiváltani?

Folyamatosan érdeklődöm az irodáknál, s amit megtudtam az a következő:

Az NSO jövőre is fogadja a reklámokat (sportfogadás tartalmú), s hajlandó az európai bíróságig menni az üggyel.

Nem utolsó sorban: "Van egy EU-s bírósági határozat, hogy az internet szolgáltatók nem kötelezhetők a tartalom szűrésére!"

Ma kaptam a plusz infókat, hogy azért nem amiért a többi iroda sem: mert sz*ar a törvény. Így elnézést, ha rémhíreket keltettem. Tehát az iroda munkatársa úgy fogalmazott, ha a Betclic sem akkor egyik iroda sem tudja kiváltani a licencet!

A mostani Figyelőben van egy 3 oldalas interjú a szarrt vezérigazgatójával asszem. Csak beleolvastam az újságosnál 1 percre; olyasmit magyaráz h jövő év 2. felében kijön a saját online fogadó oldaluk ami semmiben sem fog elmaradni a most jelenlévő illegális oldalaktól :) Az lenne a legjobb ha ez így is történne, na de ki hisz benne? ;)

A platform, amit használni fognak valószinűleg jobb lesz, mint a mostani. Szerződést kötöttek egy külső céggel, a GTECH G2-vel, akik több más irodának is nyújtanak háttér szoftvert, talán a Sportingbetnek is. Szóval változás lesz, de ettől még az odds-ok, kötési szabályok nem biztos, hogy változni fognak.