Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok vki összetudná foglalni hogy elfogadtak-e valamilyen törvényt már? bwinen játszik haverom 7200 ft-t kiírt és 4ezer valamennyit kapott meg csak már érvénybe lépett az adó? és még mi van függőben? köszi

Törvényt elfogadtak, végrehajtási rendelet nem született még, azaz jelenleg mintha nem is lenne semmi.
Az adókötelezettség kérdésére egy postnál jóval hosszabb választ lehet csak adni, ami viszont biztos (vagy legalábbis 99.99999%), hogy a haverod kifizetése nem a jogszabályváltozások miatt lett kevesebb.

Sokkal valószínűbb pl. egy utólag átjavított eredmény miatti balanszmódosítás (nézzétek vissza a history-t, hogy van-e ilyen), vagy egy egyszerű személyi hiba a bwinnél kifizetés során.
Ha nem utólagos eredménykorrigálásról van szó (azaz a haverod kapott nyereményként olyan pénzt, ami nem járt volna neki, kifizetésre kérte, az iroda utólag korrigálta az eredményt és levonta a kifizetés összegéből), akkor hívjátok fel a telefonos supportot és kérjetek segítséget - lehet emailen is, de a bwin emailes supportja iszonyatosan lassú.

Idézetet írta: fixxer Dátum február 01, 2012, 01:26:50
Törvényt elfogadtak, végrehajtási rendelet nem született még, azaz jelenleg mintha nem is lenne semmi.
Az adókötelezettség kérdésére egy postnál jóval hosszabb választ lehet csak adni, ami viszont biztos (vagy legalábbis 99.99999%), hogy a haverod kifizetése nem a jogszabályváltozások miatt lett kevesebb.

Sokkal valószínűbb pl. egy utólag átjavított eredmény miatti balanszmódosítás (nézzétek vissza a history-t, hogy van-e ilyen), vagy egy egyszerű személyi hiba a bwinnél kifizetés során.
Ha nem utólagos eredménykorrigálásról van szó (azaz a haverod kapott nyereményként olyan pénzt, ami nem járt volna neki, kifizetésre kérte, az iroda utólag korrigálta az eredményt és levonta a kifizetés összegéből), akkor hívjátok fel a telefonos supportot és kérjetek segítséget - lehet emailen is, de a bwin emailes supportja iszonyatosan lassú.

Értem köszi szépen majd akkor megnézem! :) szia :)

2012-02-29
Az elmúlt hetekben a Fortunaweb is többször foglalkozott a kérdéssel, hogy vajon miért késik már több, mint három hónapja a szerencsejáték törvény végrehajtási rendelete. Úgy tűnik, megvan a válasz!

A kérdést a Nemzetgazdasági Minisztériumnak is feltettük, majd – mivel tőlük csak ködös utalásokat kaptunk – Giró-Szász András kormányszóvivőhöz fordultunk pontosabb információkért. Tőle még nem kaptunk választ, azonban a legfrissebb, birtokunkba került információ magyarázatul szolgálhat erre a kérdésre is.


Informátorunk szerint ugyanis a szerencsejáték törvény ismételt módosítás előtt áll, mégpedig a Szerencsejáték Zrt érdekében. Könnyen lehet, hogy ez a végrehajtási rendelet csúszásának valódi oka.


Amint további információkat kapunk a módosítások részleteiről, tudatjuk olvasóinkkal.





Én problémamentesen be tudok lépni és tudom használni az oldalt!

Idézetet írta: Boci17 Dátum március 19, 2012, 21:15:17
Én problémamentesen be tudok lépni és tudom használni az oldalt!

Most már én is. Bontottam a kapcsolatot (mobilnet), majd újracsatlakozás után már jó volt. A cseten több mindent javasoltak (sütik törlése, böngésző váltás, gép újraindítása), majd rákérdeztek, hogy mobilnetet használok-e. Mondom igen, erre ő: "az lehet a baj, néhány szolgáltatónál tapasztalható hasonló hibaüzenet, a hálózatuk miatt, telekomnál szoktak lenni érdekes dolgok, vagy ha például Ön külföldön is belép az oldalra aztán magyarországon is ezt teszi előfordulhat ilyesmi"

Akartam ma skybet.re regelni,ezt az üzenetet dobja ki,amikor kiválasztom az országot:
Unfortunately, we do not accept customers from your country as our products/services are prohibited and/or restricted by local laws

találkozott már ezzel valaki,vagy mostanában történhetett a korlátozás?

Még tavaly dobta ki a magyar ügyfeleket a Skybet...talán október környékén, nem hiszem, hogy ennek bármi köze lett volna a jogszabályi változásokhoz


Idézetet írta: Chessmaster Dátum március 27, 2012, 09:03:09
Legújabb hírek:

http://nol.hu/gazdasag/20120327-internetre_fogadnak

Ma-holnap már mi is indíthatnánk egy fogadóirodát, ilyen módon... :D

Biztos vagyok benne, hogy ezentúl mindenki csak náluk fog játszani. Tudjátok..."magyar termék" (picit olaszosítva).  ;)


Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a tavalyi nyert összeget (online élő sportfogadáson nyertem őket csak ) Adóbevallásomon fel kell tüntetni? és hogy hány % adó ha igen?

Idézetet írta: demeterzsoltika Dátum április 19, 2012, 14:57:11
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a tavalyi nyert összeget (online élő sportfogadáson nyertem őket csak ) Adóbevallásomon fel kell tüntetni? és hogy hány % adó ha igen?
Hogy fel kell-e,valószínüleg.
Hogy tüntesd-e fel: nekem eszembe nem jutna!  ;)
Mivel külföldi fogadóirodáknál nyerted gondolom,nem tudják bizonyítani sztem.
Remélem nem beugratós kérdés volt és egy adóellenőr vagy akit ránkállítottak!  >:(