Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Én értelmezem rosszul, vagy tényleg csak a SZRT tud megfelelni ennek a követelménynek?


hűha, kezdek megijedni... van okunk  tartani valamitől ? ki mit gondol ezekről ?   ::)

Idézetet írta: Wezli Dátum május 14, 2012, 12:52:38
Én értelmezem rosszul, vagy tényleg csak a SZRT tud megfelelni ennek a követelménynek?
érdekes megfogalmazás tényleg..
melyik nagy fogadóirodának van magyar állampolgár vezetője aki legalább 10 éve ott van a szerencsejátékiparban...
még jó hogy nem írták bele a feltételek közé hogy kinek kell a rokonának lenni... nagyon gáz..

Szerintem jól értelmezted és ez várható is volt. A Cafeteriát is pont ugyanígy szervezték állami kézbe. Olyan feltételeket szabtak, aminek csak az általuk elképzelt állami cég tudott megfelelni. Egyértelmű, hogy az SZRT piacra lépésével egy cél maradt: ellehetetleníteni a külföldi oldalakat annyira, hogy ne legyen alternatívája az új tippmixnek.

Hülye kérdés, de remélem tud valaki rá válaszolni. Amennyiben ez a faszszopó zsidó SZRT tényleg ellehetetlenítené a többieket (leginkább a betfair érdekelne), megoldás lehet az, ha vásárolok külföldi IP-t? Tehát ez pl. megoldás lehet (https://www.hide-my-ip.com/)?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 14, 2012, 21:06:27
Hülye kérdés, de remélem tud valaki rá válaszolni. Amennyiben ez a faszszopó zsidó SZRT tényleg ellehetetlenítené a többieket (leginkább a betfair érdekelne), megoldás lehet az, ha vásárolok külföldi IP-t? Tehát ez pl. megoldás lehet (https://www.hide-my-ip.com/)?
Nem tudom mennyire komoly hátteret építenek majd ki neki,de én pl. játszottam olyan amerikai játékkal ahová európai IP-vel nem lehetett regisztrálni sem,és ha elfelejtettem bekapcsolni a "IP átirányitó" progit akkor be sem engedett.
De szerintem az ilyenek ellen nem fognak tudni mit tenni,ki lehet majd kerülni! Inkább a nyeremény "hazajuttatásától" félek,azt könnyebben le tudják majd fülelni,mert ugye olyan világban élünk ahol banki titoktartás a feledés homályába merült...itt már titka csak egy politikusnak lehet! A magánember minden lépése nyitott könyv..

Erre meg ott a moneybrookers kártya, aminek segítségével kikerülheted az összes magyarországi bankot :ok:

Az az érdekes, hogy az összes iroda amit a fortunaweb felsorol, hogy a belgák tiltják simán engedi a belgákat regisztrálni.

Idézetet írta: Wezli Dátum május 15, 2012, 13:23:45
Az az érdekes, hogy az összes iroda amit a fortunaweb felsorol, hogy a belgák tiltják simán engedi a belgákat regisztrálni.

S ezentúl is fogják engedni...

Idézetet írta: laudrup Dátum május 15, 2012, 11:27:15
Nem tudom mennyire komoly hátteret építenek majd ki neki,de én pl. játszottam olyan amerikai játékkal ahová európai IP-vel nem lehetett regisztrálni sem,és ha elfelejtettem bekapcsolni a "IP átirányitó" progit akkor be sem engedett.
De szerintem az ilyenek ellen nem fognak tudni mit tenni,ki lehet majd kerülni! Inkább a nyeremény "hazajuttatásától" félek,azt könnyebben le tudják majd fülelni,mert ugye olyan világban élünk ahol banki titoktartás a feledés homályába merült...itt már titka csak egy politikusnak lehet! A magánember minden lépése nyitott könyv..

Köszönöm! Te milyen IP átirányítót használsz? Van ezek között különbség?
A bankkártya sem nagy gond, Bécs itt van egy köpésre, és ha valaki tényleg komolyan nyomja, megéri ott nyitni egy számlát. Persze csak olyan banknál, amelyiknek nincsen itthon fiókja.

Idézetet írta: jaaas Dátum május 15, 2012, 14:07:34
Köszönöm! Te milyen IP átirányítót használsz? Van ezek között különbség?
A bankkártya sem nagy gond, Bécs itt van egy köpésre, és ha valaki tényleg komolyan nyomja, megéri ott nyitni egy számlát. Persze csak olyan banknál, amelyiknek nincsen itthon fiókja.
Hide IP easy a progi neve.
http://www.easy-hide-ip.com/
Ebben az a jó hogy olyan országot állítasz be amit akarsz! Ha az adott helyre csak Portugál IP-vel engednek be akkor azt,ha amerikait akkor azt stb..

Idézetet írta: laudrup Dátum május 15, 2012, 18:49:11
Hide IP easy a progi neve.
http://www.easy-hide-ip.com/
Ebben az a jó hogy olyan országot állítasz be amit akarsz! Ha az adott helyre csak Portugál IP-vel engednek be akkor azt,ha amerikait akkor azt stb..

Köszönöm a segítségedet! :beerchug:

Haverom szerint egy anonymous proxy server is segíthet. Én most kipróbáltam egyet, és amcsi IP-t adott. Ezzel az a problémám, hogy egyenként kell beírni a megnyitásra váró honlapokat (mondjuk betfair.com), de egyébként akkor ez is működhet.
Egyedül attól félek, hogy talán lakcím alapján kerül ki a korlátozás, bár nem tudom, ezt miért tennék meg. Van rá jogilag lehetőség, hogy egy kormány kötelezzen erre egy más országban bejegyzett, "online" céget?

#314 május 15, 2012, 19:06:35, csacsi1899
Nem lesz itt semmi gáz.
Kevesek ők ahhoz, hogy az élelmes fogadókat lekorlátozzák az szrt.-re... :)
(ott rontották el, hogy nem vettek fel engem, hiába jelentkeztem az állásra)