Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én azért tartok tőle, hogy pld. kormányunk megfenyegeti a briteket, hogy hazánkfia nem nyithat betfair vagy bet365 számlát. És ettől ők majd jól beszarnak  :o

Apa kezdődik!

A belga szabályozás kezd beérni, ma már nem tudtam belépni a bwinre, ez a kép fogadott:



A többi (bet365, unibet, fortunawin, stb.) egyelőre elérhető. Ahogy olvasom, otthon is eszükbe jutott a törvény, hiányzik a bevétel.

Idézetet írta: Lacapi Dátum május 21, 2012, 13:06:33
Apa kezdődik!

A belga szabályozás kezd beérni, ma már nem tudtam belépni a bwinre, ez a kép fogadott:



A többi (bet365, unibet, fortunawin, stb.) egyelőre elérhető. Ahogy olvasom, otthon is eszükbe jutott a törvény, hiányzik a bevétel.
Mondjuk az inkább nyeremény, hogy arra a szutyok bwinre nem tudsz belépni ;D ;D ;D


Lacapi, magyar lakcím van megadva a bwin-hez? Csak arra lennék kíváncsi, h a korlátozásokat regisztrált lakcím alapján fogják kiosztani, vagy IP cím alapján?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 25, 2012, 22:31:32
Lacapi, magyar lakcím van megadva a bwin-hez? Csak arra lennék kíváncsi, h a korlátozásokat regisztrált lakcím alapján fogják kiosztani, vagy IP cím alapján?

Lakcím szerint azért nehéz lenne korlátoznia az országnak egy olyasmit, amit nem vezényel, s ez a fogadóiroda. Tehát a lakcímet az állam nincs ahonnan tudja, s maga a korlátozást nem az iroda teszi, hanem az állam "szeretné".

Idézetet írta: Milan Dátum május 25, 2012, 22:50:04
Lakcím szerint azért nehéz lenne korlátoznia az országnak egy olyasmit, amit nem vezényel, s ez a fogadóiroda. Tehát a lakcímet az állam nincs ahonnan tudja, s maga a korlátozást nem az iroda teszi, hanem az állam "szeretné".

Köszönöm! Tehát amit vm tett közzé, azzal működhetnek akkor is a dolgok, ha esetleg itthon is meghúznák ezeket a szabályzásokat?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 26, 2012, 01:06:23
Köszönöm! Tehát amit vm tett közzé, azzal működhetnek akkor is a dolgok, ha esetleg itthon is meghúznák ezeket a szabályzásokat?

Nem ismerem a programot, de szerintem bármilyen intézkedés lesz, az lesz az első a főoldalon, hogy leírjuk mit és hogyan kell tenni!  :beerchug:

Igen, ezzel és még sok mással meg lehet kerülni a korlátozásokat.

Köszönöm mindkettőtöknek!
Amennyiben készülne ilyen leírás, megkérhetlek Benneteket, hogy rám való tekintettel, hülye gyerekeknek is felfoghatóan készítenétek el?

Idézetet írta: jaaas Dátum május 26, 2012, 09:50:35
hogy rám való tekintettel, hülye gyerekeknek is felfoghatóan készítenétek el?

+1  Ez engem is érint..  :D  ;D

El lesz magyarázva, ha szükséges lesz, de inkább ne legyen rá szükség!


Talán azért tesztelik ennyit, mert nem találják a Sumákolás menüpontot  ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 31, 2012, 22:30:17
Talán azért tesztelik ennyit, mert nem találják a Sumákolás menüpontot  ;D

Ne viccelj, azzal kezdték. :D