Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Elég baj ez hogy letiltják az oldalakat főleg a betfairt.Én nagyban szeretnék játszani de azt olvasom hogy a hagyományosan működő irodáknál mindenhol lekorlátoznak egy idő után ha sokat nyer az ember.Biztos vagyok benn hogy az új Magyar oldalon is így lesz.És akkor mit csinálok,ettől tartok leginkább.

Én annyi embertől hallottam már ezt a lekorlátozós dolgot, hogy direkt megnéztem az eddigi összesített mérlegemet most bet365-nél (2-3 év kb.), és simán 6 számjegyű pluszban vagyok, mégse korlátoztak le, sőt, állandóan tömnek bónuszokkal.  :ok: (Bár azt megjegyezném, hogy nem igen játszom 5-10k-nál nagyobb tétekkel amúgy sem.)


Idézetet írta: fcbayern Dátum június 19, 2012, 11:04:14
Én annyi embertől hallottam már ezt a lekorlátozós dolgot, hogy direkt megnéztem az eddigi összesített mérlegemet most bet365-nél (2-3 év kb.)

A féléveket összesítetted vagy valahogyan nagyobb intervallumra is lehet kérni az összegzést?

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 19, 2012, 11:04:14
Én annyi embertől hallottam már ezt a lekorlátozós dolgot, hogy direkt megnéztem az eddigi összesített mérlegemet most bet365-nél (2-3 év kb.), és simán 6 számjegyű pluszban vagyok, mégse korlátoztak le, sőt, állandóan tömnek bónuszokkal.  :ok: (Bár azt megjegyezném, hogy nem igen játszom 5-10k-nál nagyobb tétekkel amúgy sem.)

A korlátozás nem elsősorban attól függ, mennyi a profitod, hanem leginkább attól, milyen bajnokságokra, meccsekre teszel. 5-10 ezres téteknél a nagyobb bajnokságokra soha nem is lesz korlátozás szerintem.

De ennek a témának inkább itt a helye:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=1774.0

Legyen igazad.Általában top ligákra meg a Magyarra fogadok leginkább.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum június 19, 2012, 11:09:37
5-10k ez tízezer vagy százezer?

5-10k az 5000-10000 Ft-os max téteket jelent.  ;) A féléveket adogattam össze, nagyobb intervallumot nem hajlandó megnyitni szerintem.  :ok:

Köszi a választ.Mindenesetre ha indul a szezon július végén augusztus elején nagyon szeretném kipróbálni a betfairt.Remélem idén még engedik(meg utána is!).

Ja még annyit fcbayern hogy általában hányas kötéssel játszol és mekkora a nyereményszorzód?

Az esetek 90%-ában single szelvények, az oddsok 2 és 10 között, mivel jobb szeretek nagy szorzókért izgulni, mint szaros kis 1,1x-ekért. :D ;D
Ha véletlen kötést teszek, akkor egy meglepit+egy 1,5 körüli simát, de erről le kéne szoknom, mert nem nyereséges móka.  :'(

Az 1.1-ért is lehet izgulni csak rá kell pakolni pénzt rendesen(és ezek fixebbek is).Ezért nálam a nagy pénz kis odds játszik.(általában 3-a kötés.)
Köszi a válaszokat még egyszer.

A Szerencsejáték Zrt. eredetileg a júniusi ukrán-lengyel közös rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságra szerette volna a magyar játékosok számára elérhető tenni új fejlesztésű sportfogadási portálját. Erről a tervről még januárban nyilatkozott Szentpétery Kálmán, a cég elnök-vezérigazgatója. Bár tavasszal megkezdődtek a tesztelések, június elejére nyilvánvaló vált, hogy az oldal nem indul el időben.

Bővebben:

http://www.fortunaweb.hu/Az_olimpiara_sem_indul_el_a_Szerencsejatek_Zrt__uj_online_sportfogadasi_oldala383

Meglepett volna, hogy ha az országban egy nagyobb beruházás időben elkészül.


A Fortunaweb három perc alatt földbe döngölte az SZZrt. komplett jogi osztályát helyreigazítás gyanánt. Nagyon szórakoztató, kötelező olvasmány :):
http://www.fortunaweb.hu/Ervek_es_ellenervek_a_Szerencsejatek_Zrt__helyreigazitasi_kerelmevel_kapcsolatban_702