Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


köszi a gyors választ nagy kavics esett le a szívemről  :D
jézuska áldjon benneteket  ;D

A Betoto a következő iroda amelyik aug 8-al lép a magyar piacról, akinek van ott pénze, húzza vissza azonnal.
A dolog a Bwin-t nem érinti az email szerint.

Tud valaki valamit arról, hogy ez egyszerűen egy üzleti döntés (minek 4 "Bwin" iroda ide a GB és a PB-vel együtt), vagy a szeptember 17 "előszele"?
Merem remélni, hogy az előbbi....

Idézetet írta: fixxer Dátum augusztus 02, 2012, 14:56:51
A Betoto a következő iroda amelyik aug 8-al lép a magyar piacról, akinek van ott pénze, húzza vissza azonnal.
A dolog a Bwin-t nem érinti az email szerint.

Tud valaki valamit arról, hogy ez egyszerűen egy üzleti döntés (minek 4 "Bwin" iroda ide a GB és a PB-vel együtt), vagy a szeptember 17 "előszele"?
Merem remélni, hogy az előbbi....

Nekem is jött a levél ,hogy zárják a számlámat. Melyik iroda szűnik még meg nálunk?  GB és PB ez a Gamebooker és Partybets akar lenni?

Tikibú olyan nagyon ne nyugodj meg szeptember közepén indul az új Magyar oldal és ezután elképzelhető hogy blokkolva lesznek a külföldi oldalak.Egyébként csodálom hogy nem találtál róla semmit a neten egy csomó cikk van róla.Használd az isteni googlet.

Wezli: másik irodáról én nem tudok....de attól tartok fogunk hamarosan.

Igen, a Bwin tulajdonában van a Gamebookers és a Partybets is, az eseménykínálat és az oddsok is megegyeznek

Idézetet írta: fixxer Dátum augusztus 02, 2012, 20:04:52
Wezli: másik irodáról én nem tudok....de attól tartok fogunk hamarosan.

Igen, a Bwin tulajdonában van a Gamebookers és a Partybets is, az eseménykínálat és az oddsok is megegyeznek


Ja, csak mert úgy írtad, hogy a betoto a következő iroda ...

Nem kell beszarni. Majd proxyn keresztül lépünk fel a tiltott oldalakra, és kész.
A ferdeszeműek is tudnak facebookolni, ha akarnak...
Én nem nagyon értek hozzá, de meg fogjuk találni a módját, biztos vagyok benne...
A nagyobb baj inkább akkor van szerintem, ha el tudják érni, hogy az oldalak tiltsák a magyar állampolgárok regisztrációját.

Itt a fórumon olvastam nemrég a következö infot  az Envoy Services Limited pénzügyi szervezet
kezében van szinte az összes befizetési mód amivel az ilyen irodákba lehet pénzt utalni szóval
ha ez az egyetlen szervezetnek megtiltaná a magyarállam a pénzforgalom bonyolitást a külföldi szerencsejáték oldalak fele akkor már proxy sem használna a lehetöség pedig adott , de elöre ne
tervezünk mert még senki sem tudja mi lesz itt a végeredmény .
   


Akkor már csak azt nem értem hogy hogy-hogy nem vagytok kellőképpen besz*rva?
Tehát úgy értem hogy (véleményem szerint) ha tényleg ilyen gázosra fordulhat a helyzet akkor miért nem kap nagyobb figyelmet a téma?Van egy ilyen MAAARHA nagy spíler haverom aki napi 24 órából kb 20-at azzal tölt hogy a gép előtt ül és a  Sportingbet-et nyomatja.Ma meg aszondja nekem hogy nem is hallott még erről....
Tulajdonképpen akkor már azt kell lesnem hogy mikor vegyem le a pénzem a számlámról nehogy bebukjam???

Idézetet írta: Dezmop Dátum augusztus 02, 2012, 20:39:56
Itt a fórumon olvastam nemrég a következö infot  az Envoy Services Limited pénzügyi szervezet
kezében van szinte az összes befizetési mód amivel az ilyen irodákba lehet pénzt utalni szóval
ha ez az egyetlen szervezetnek megtiltaná a magyarállam a pénzforgalom bonyolitást a külföldi szerencsejáték oldalak fele akkor már proxy sem használna a lehetöség pedig adott , de elöre ne
tervezünk mert még senki sem tudja mi lesz itt a végeredmény .


Azzal csak a banki átutalásokat meg a bankkártyás befizetéseket korlátoznák. A Moneybookers-Neteller kombi továbbra is ott maradna. Azokat nem lenne olyan egyszerű tiltani.

Wezli: Semmi "új" irodáról nem tudok. De pl. az utóbbi egy évben rúgta ki a magyar ügyfeleket a Centrebet és a Skybet is.

Tikibú: Sokan kellőképpen be vagyunk szarva. Kész törvény már van, csak végrehajtási rendelet nincs mögötte.
A pénz miatt azért nem kell aggódnod, mert lesz átmeneti időszak, amíg esélyt adnak az irodáknak a díj megfizetésre, ezt majd tudni fogod. Eddig sok fenyegetés ment, sok egyéb kerülő út keresése is, okosabbak csak akkor leszünk, ha be is következik.

Patyi: Ez nem ilyen egyszerű. Elméletileg a moneybookers szabályzatában benne van, hogy olyan országokba tilos szerencsejáték tranzakciókat indítani, ahol tiltott a szerencsejáték. Kérdés mennyire figyelnének erre (különösen ha hivatalosan meg is keresné őket a magyar állam), nem valószínű, de nem egyértelmű.

csacsi1899: A proxy egy részről megoldás - de más részről nem. Szinte minden irodának benne van a szabályzatában, hogy tilos olyan országból játszani náluk, ahol a helyi szabályozás ezt tiltja.
Ebből az következik, hogy ha van egy nagyobb nyereményed, sosem tudhatod, mikor tagadja meg az iroda a kifizetést erre a pontra hivatkozva - és sajnos ez nem légből kapott példa, elég az SBR fórumba beleolvasni....

ez már csak kíváncsiságból érdekelne: szerintetek milyen lenne az új online "SzarRt"?  ;D
bwin kopp sz*rabb oddsokkal?még esetleg sz*rabb élő fogadással?

Inkább a Stan James-hez vagy Paddy P-hez hasonlít majd - mivel GTECH-G2 szoftvert vettek meg, és pl. ez a két iroda használja ezt a két szoftvert.
Személy szerint nekem egyébként pl. a fenti két iroda live része (nem az oddsok, kínálat stb, csak a megjelenítés!) nem tetszik, főleg pl. egy bwinhez vagy bet365-höz képest

hát az első részét nem teljesen értem  :laugh:
ciki vagy nem de még csak nem is hallottam arról a két oldalról  8)
mellesleg (ez csak okoskodás) ha be üt a szar és csak az az egy iroda lesz akkor (elméletileg) idővel az oddsoknak is javulnia kell majd!hiszen ha mindenki azt az irodát használja akkor előbb vagy utóbb nagyon fellendül náluk a bolt...ez pedig jobb oddsokat eredményezhet!ez még több fogadót stb...aztán lehet hogy idővel egész jó iroda lenne.
persze nem bet365 szintű...

Idézetet írta: tikibú Dátum augusztus 03, 2012, 01:56:56
hát az első részét nem teljesen értem  :laugh:
ciki vagy nem de még csak nem is hallottam arról a két oldalról  8)
mellesleg (ez csak okoskodás) ha be üt a szar és csak az az egy iroda lesz akkor (elméletileg) idővel az oddsoknak is javulnia kell majd!hiszen ha mindenki azt az irodát használja akkor előbb vagy utóbb nagyon fellendül náluk a bolt...ez pedig jobb oddsokat eredményezhet!ez még több fogadót stb...aztán lehet hogy idővel egész jó iroda lenne.
persze nem bet365 szintű...

jut eszembe....nem az volt hogy az a csöcs fidesz "csak" a pókereseket, lóversenyeseket és a cseresznyéseket szívatja meg????