Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Augusztus végefele leszek 18 éves...szerintetek megéri befizetni pl. a gamebookers-re vagy tipicora vagy sportingbetre? vagy inkabb megvarjam a szemtember 17.ét?

Attól függ hány milliót akarsz befizetni ;)Viccet félretéve szerintem nyugodtan be lehet mert nem hiszem hogy egyik napról a másikra nem lehet majd belépni az oldalakra.2 hete regeltem a betfairra és fizettem be,ez a kérdés engem is érdekelt,rákérdeztem az ügyfékszolgálatnál a következőt válaszolták:"Biztos, hogy a pénze nem veszik el ily módon, s a Betfair a magyar kormánnyal közösen igyekszik egy, mindkét fél számára ideális megoldást találni."
Persze mi mást mondhattak volna azt nyilván nem fogják hogy ne fizessek be.

Egyébként ha hagyományosan működő irodát akarsz Én inkább a bet365-öt ajánlom de Te tudod.

rendben gondolkozok a bet365ön és köszi mindkettötök valaszat:D



:DD am bet365nel...ha erste banknal lesz Visa kartyam..akkor a minimum befizetes 15ezer lenne?

egyáltalán nem vagyok biztos abba amit írok de sztem a min összeg visaval befizetésnél 1500.
viszont (és ebben már végkép nem vagyok biztos) 30000 kemény magyar forint a min összeg KIFIZETÉSNÉL!
ha nem akkor bocs.  ;D
de egyébként az ügyfélszolgálatuk nagyon rendben van szóval hozzájuk bármilyen kérdéssel fordulhatsz.
elnézést az offért.

Az biztos hogy a kifizetés sokkal kevesebb is lehet mint 30000.

Az oldal szerint befizetés min:1500  kifizetés min:2000 

A 30.000-es kifizetési limit banki utalásra vonatkozik a bet365-nél, Visara természetesen nem ennyi.

Szeptember 17-én állítólag indul az szrt. új sportfogadási szolgáltatása és sokan attól félnek, hogy blokkolják a többi oldalt. Nem azért, de szerintem a két dolog nem feltétlenül függ össze. Ami sokkal fontosabb, a törvény már január 1. óta hatályba lépett és nem blokkoltak semmit. A blokkolás nem az szrt. új szolgáltatásának időpontjától függ, legalábbis remélem...

A belgák hogyan oldják meg, hogy játszani tudjanak? Sehogy? Pl. a Betfair fogad belga játékosokat? Mert ha proxyval ki tudják játszani és netelleren keresztül le tudják bonyolítani a be és kifizetéseket, akkor a profik szempontjából nagy változás tulajdonképp nincs.

Visszatérve Magyarországra: Van valami új fejlemény? Próbálom követni az eseményeket, de nem nagyon jönnek új hírek.

Idézetet írta: reBETli Dátum augusztus 06, 2012, 13:30:39
Szeptember 17-én állítólag indul az szrt. új sportfogadási szolgáltatása és sokan attól félnek, hogy blokkolják a többi oldalt. Nem azért, de szerintem a két dolog nem feltétlenül függ össze. Ami sokkal fontosabb, a törvény már január 1. óta hatályba lépett és nem blokkoltak semmit. A blokkolás nem az szrt. új szolgáltatásának időpontjától függ, legalábbis remélem...

A belgák hogyan oldják meg, hogy játszani tudjanak? Sehogy? Pl. a Betfair fogad belga játékosokat? Mert ha proxyval ki tudják játszani és netelleren keresztül le tudják bonyolítani a be és kifizetéseket, akkor a profik szempontjából nagy változás tulajdonképp nincs.


Visszatérve Magyarországra: Van valami új fejlemény? Próbálom követni az eseményeket, de nem nagyon jönnek új hírek.

Abszolút ettől függ.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum augusztus 06, 2012, 15:56:50
Abszolút ettől függ.

Ezt miből gondolod/tudod?

Mert bár én nem vagyok up to date a témában, de szerintem sincs feltétlenül összefüggés.

Semmi összefüggés nincs a kettő között, amatőr impotens banda ez, nem lesz itt blokkolva semmi sem, úgyhogy emiatt kár aggódni. Semmilyen fejlemény nincs, nem is lesz, már az is hatalmas baromság hogy a félkarú rablók szerver alapúak lesznek, én fogadni is hajlandó lennék hogy egy ilyen gép se lesz üzemben még év végén sem, de lehet hogy jövőre sem.

Ha én belga lennék, és a Betfairen akarnék játszani, akkor előfizetnék egy VPN-re (5-10 dollár / hó), és akkor úgy tűnne mintha külföldi IP címem volna. A lakcím sem gond, olyan címet lehet beállítani, amelyiket akarok (országot is lehet váltani), ellenőrizni nem fogják (egy ID elég az alap szintű ellenőrzéshez, az meg nem baj ha belga) , a befizetés/kifizetés Skrill/NETellerel simán megy. Tehát akinek számít a sportfogadás, azt nem fogják megállítani ilyen piti dolgokkal.