Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Szép ez a Holland dolog!Egyébként Spooner Én is eljátszogatok a Magyar oldalon de rohadt nagy probléma az ha csak egy oldalt engednek hogy ha szépen nyeregetsz(márpedig az ember ezért játszik)majd jól lekorlátoznak és utána hol tudsz majd játszani???

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 26, 2011, 23:15:35

Arról nem is beszélve, hogy a mobilszolgáltatók esetében a kiosztott IP-címek sokszor félrevezetőek. Ez Expektnél volt olyan esetem, hogy bónuszt igényeltem, ami csak magyarországi ügyfeleknek jár, aztán írtak, hogy norvég IP-ről használtam az oldalukat, vagyis nem Magyarországról.  ;D Pedig a T-Mobile magyarországi hálózatát használtam.

Most értettem meg, hogy az angol helyett az expekt néha a norvég, néha a lengyel kezdőoldalt akarja adni, pedig tréhome a net.

Kalóz: igazad van, én sajnos olyan nagy összegeket még nem nyertem, h lekorlátozzanak, de ez lenne a cél persze :) 

Így van,ez a cél és remélem majd fogsz te is bankot robbantani előbb-utóbb :cya:

Mi a vélemény az új Matolcsy csomag minket érintő részével kapcsolatban? (mondjuk kéne látni a pontos szöveget is)....elsőre eléggé neccesnek néz ki

"A szerencsejáték törvény kiegészül azzal a szabállyal, amely szerint az adóhatóság elkobozza a tiltott szerencsejátékhoz használt eszközt, valamint a nyereményalapot is."

Idézetet írta: fixxer Dátum november 09, 2012, 13:01:54
"A szerencsejáték törvény kiegészül azzal a szabállyal, amely szerint az adóhatóság elkobozza a tiltott szerencsejátékhoz használt eszközt, valamint a nyereményalapot is."

Csak az nem derül ki, hogy ez mire vonatkozik. Lehet a nyerőgépekre.

A betfair a mai naptól kezdve nem fogadja a német lakcímmel rendelkező játékosokat, mert a kormány olyan nagy mértékű adót követelt az angol cégtől, h Ők inkább a kivonulás mellett döntöttek. Félek, h ez túlzottan hasonlít a mi helyzetünkhöz.

Idézetet írta: Jaaas Dátum november 09, 2012, 14:39:57
A betfair a mai naptól kezdve nem fogadja a német lakcímmel rendelkező játékosokat, mert a kormány olyan nagy mértékű adót követelt az angol cégtől, h Ők inkább a kivonulás mellett döntöttek. Félek, h ez túlzottan hasonlít a mi helyzetünkhöz.

Én is tartok ettől, viszont ez megint költségvetési zsákutcához vezet, bár az egész gazdaságpolitika az.
Mert ha kivonulnak Magyarországról is a cégek, akkor ki fizeti majd be azt a 35 milliárd adót, amit várnak. (bár azt hiszem ez nem része a Matolcsy csomagnak)
És ugyanígy fognak járni egy csomó megszorító tétellel, mert sehol nem lesz meg az a bevétel, amit elvárnak.
Ezáltal nem lesz tartható a jövő évre a 3%-os hiány, és majd jön az új megszorítás!



Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 09, 2012, 14:53:42
Én is tartok ettől, viszont ez megint költségvetési zsákutcához vezet, bár az egész gazdaságpolitika az.
Mert ha kivonulnak Magyarországról is a cégek, akkor ki fizeti majd be azt a 35 milliárd adót, amit várnak. (bár azt hiszem ez nem része a Matolcsy csomagnak)
És ugyanígy fognak járni egy csomó megszorító tétellel, mert sehol nem lesz meg az a bevétel, amit elvárnak.
Ezáltal nem lesz tartható a jövő évre a 3%-os hiány, és majd jön az új megszorítás!

Szerintem ezen már nem is kell meglepődni. De majd jön Vajna és erre a helyzetre is lesz vmi "jó" megoldás, a kormány meg nem foglalkozik majd a 35 milliárddal...

A Full Tilt most reklámozott az ertéelen ,gondolom nem 1000ftért  :cya:
Lehet ők már tudnak valamit?
:beerchug:

amúgy szerintetek ezek a lehetséges szabályozások a pókeroldalakra is vonatkoznak majd? bár gondolom igen



"4. Emelik az on-line szerencsejáték adóbevételt további 10 milliárd forint értékben."

Jaja, eddig is rengeteg adóbevétel érkezett :)))))