Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: okt8 Dátum január 24, 2013, 09:39:22
Sziasztok!

Hát én Betfair függő vagyok, úgyhogy ezzel kapcsolatban lenne kérdésem hozzátok.
Itt olvastam először, hogy más országokban már korábban bevezettek hasonló korlátozásokat. Azt szeretném megkérdezni, hogy a betfair ezekben az országokban melyik taktikát választotta? Kitiltotta az adott ország állampolgárait vagy nem foglalkozott az egésszel?

Köszi előre is!

Válaszom a tegnapi képpel illusztrálhatnám, de nem foglalom a helyet, lapozz viszza egyet: a betfair oldalán is a stoppage fogad. Egy ideig próbálkoztak a betfair.eu címmel, de azt is rövid úton blokkolták...

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 24, 2013, 10:01:22
Válaszom a tegnapi képpel illusztrálhatnám, de nem foglalom a helyet, lapozz viszza egyet: a betfair oldalán is a stoppage fogad. Egy ideig próbálkoztak a betfair.eu címmel, de azt is rövid úton blokkolták...

Igen ezt láttam, de ez kijátszható úgy tudom. A kérdés arra vonatkozna, hogy a betfair kitiltja-e a magyarokat vagy sem?!

Idézetet írta: okt8 Dátum január 24, 2013, 10:03:55
Igen ezt láttam, de ez kijátszható úgy tudom. A kérdés arra vonatkozna, hogy a betfair kitiltja-e a magyarokat vagy sem?!

szerintem az az iroda aki az EU-ban van "bejegyezve", és nem fizeti meg licenset , és/vagy a tükörszervert nem szedik ki az előírásból azok ki fogják tiltani a magyarokat
(kell szerezni pl. egy szlovák "ismerőst" egy "távoli elérést" és folytatni úgy, aki nagyban csinálja annak a profitjába ez belefér az ismerős és a távoli elérés havi "kifizetése")

Idézetet írta: okt8 Dátum január 24, 2013, 10:03:55
Igen ezt láttam, de ez kijátszható úgy tudom. A kérdés arra vonatkozna, hogy a betfair kitiltja-e a magyarokat vagy sem?!

Dániában megvették a licencet.

a betfair.eu-n tudtam játszani a belga ip-vel is, amíg elérhető volt. Az a helyzet, hogy tartózkodési hely alapon tudnak igazán variálni, származásin nem. Hiába hogy magyar vagyok, az itteni törvények alapján nem tudok játszani bizonyos oldalakon, pedig magyarországról most még megtehetném. És itt a phiratebay-t se érem el  :'(


Nem tiltják ki a magyarokat, csak Magyarországról az internetszolgáltató nem engedélyezi majd a weboldal elérését!


Idézetet írta: gofree66 Dátum január 24, 2013, 11:23:50
Nem tiltják ki a magyarokat, csak Magyarországról az internetszolgáltató nem engedélyezi majd a weboldal elérését!

Remélem ez lesz a legrosszabb eset... ez elvileg megoldható.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 23, 2013, 23:05:17
Na ez a kulcs!
Akkor ne buzdítsunk már másokat a munkára!    ;)
Én egészséges vagyok (bizonyos értelemben persze, hehe), de csúnyábban reagálok, ha valaki "dolgozni" akar küldeni!
Aki a sportfogadással napi szinten és megélhetésből foglalkozik, az bizony dolgozik. Kénytelen is.
Csak nem másoknak, hanem magának és a családjának termel.
És szerintem ez kell, hogy legyen a cél valamilyen formában mindenki számára!
Nem jó üzlet folyamatosan eladni a munkaerőnket...
Igen, nem olyan látványos a munkavégzés, ha utána nem vagy leizzadva, de ettől még ez egy felelősségteljes szellemi munka.

Szóval jó munkát!  ;)

egyetértek, én felnézek azokra akik megtudnak élni ebből, és nem úgymond "seggvakarásos pénzkeresésnek" tekintem mint egyes laikusok.. én sajna még nem vok ilyen szinten, de célok vannak :) már ha az "okosok" lehetővé teszik...

Idézetet írta: chevanton Dátum január 23, 2013, 19:37:42
Üdv!!!

Leghamarabb április közepén szavazhatnak erről az Országgyűlésben!
Addig egyeztetnek...
Ha érvénybe lép a tervezet,és nem barad a Betfair,frankón nem marad megélhetési lehetőségem.

De sztem leghamarabb jövő év jan 1.től léphet életbe ez a  törvény ha még idén meg is szavaztatják...szóval elvileg van még idő. De remélem már nem jutnak el odáig...

Ebben ne reménykedj, ha egyszer a fejükbe vesznek valamit, megy az ripsz-ropsz. Még visszamenőleg is adózol majd, ezek simán megoldják.

Jah sajnos énis ettől félek... Amugy sztem csak az SZRT miatt hozták ezt a törvényt, mert még a legelvakultabb kormánytag se hiheti azt hogy ezeket a lehetetlen feltételeket valamelyik iroda egyáltalán elfogadja....főként ez a szerveres rész a legárulkodóbb

Lacapi!
Sbobet,12bet,188bet,pinnacle közül elérhető valamelyik?
Amúgy ez a törvény,teljesen egyértelmű mossák kezeiket ők engedik--csak senki nem fogja befizetni--tehát illegális lesz.próbálnak mindenkit a Szrt felé terelni,aztán majd kapjuk a betathome szintű szorzókat,meg a nulla kínálatot-ebből én nem kérek--2013-ban nehogy már ne oda tegyem a pénzem ahová akarom.Mondjuk érdekes,hogy pont az EU vízfejében-Belgiumban megtették ezt a blokkolást-valami ügyvéd vagy valakik nem támadták ezt meg?
Benson!
attól félek én is amit írtál,ez a legvészesebb forgatókönyv--ha a skrill nem enged olyan irodába utalni,ami illegális itthon--akkor,magyarul sehova nem tudunk utalni--magyar állampolgárként.VPN?Nagyon óvatosan sokat csalók és hackerek üzemeltetnek,valamint a rendőrség--mert ugyan ki használná ha nem rejtegetnivalója lenne?

Fogadást ajánlok bárkivel 1:1-es oddson, hogy 6hónap múlva is elérhető lesz a népszerű irodák 90%-a..

Én nem látom borúsan a jövőt, szerintem az irodák nem fognak kivonulni, maximum azt csinálják amit a bwin a németekkel.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum január 24, 2013, 20:27:11
Lacapi!
Sbobet,12bet,188bet,pinnacle közül elérhető valamelyik?

Ezek közül csak a 188bet van letiltva, a másik 3 megy, bár a 12bet átirányított cime az rafkós :D