Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem szorosan a témához tartozik, de az uniós bíróság legújabb döntése a streamek világát is megbolygathatja:

http://www.sg.hu/cikkek/95929/megtilthato_a_teveadas_netes_tovabbitasa

Mennyire biztonságos most long-term fogadást kötni? November végéig tartana az esemény a Bet365-nél. Szerintetek lehet gond addig és ezzel az irodával?

Idézetet írta: Cipolla Dátum március 25, 2013, 19:36:41
Mennyire biztonságos most long-term fogadást kötni? November végéig tartana az esemény a Bet365-nél. Szerintetek lehet gond addig és ezzel az irodával?

Akár lehet is. Addig biztos elindítják az új fogadást és senki nem tudja, hogy mikortól blokkolnának.

és azt ki mondta, hogy bet365-öt blokkolnák ? :)

amíg senki sem tud semmit, addig mi értelme zöldségeket beszélni...

Idézetet írta: butyi Dátum március 25, 2013, 22:00:07
és azt ki mondta, hogy bet365-öt blokkolnák ? :)

amíg senki sem tud semmit, addig mi értelme zöldségeket beszélni...

Azért jobb előre gondolkodni, mielőtt jön a Full Tilt szindróma.
Az engedély nélkülieket blokkolnák, jelenleg a bet365-nek, az egyik legjobb irodának sincs engedélye.
Persze mindenki azt csinál amit akar és jelenleg bizonytalanság van, ha a blokkolást is elfogadják 2 nap alatt, mint a nyerőgépek betiltását, akkor abból pofára esés lesz. Én így értettem, bocsánat, ha valakinek félreérthető volt.

Idézetet írta: TiB Dátum március 26, 2013, 07:34:18
De ha még blokkolnák is, szerintem a bet365 van annyira korrekt iroda, hogy kifizesse a bent lévő pénzünket. Bár lehet túl optimista vagyok ;D

Igen ez valószínű, ezzel teljesen egyetértek, jó nevű és pénzügyileg korrekt iroda, de az kérdés, hogy a visszafizetés mennyi ideig tarthat. Közbe lép-e a NAV/minisztérium, mint Amerikában, zárolják-e a pénzeket? Mivel papíron jelenleg ez szerintük adóköteles, erre is lehet esély blokkolásnál.
Ez legalább olyan bizonytalan, mint sok más. Vigyázni kell.

Köszi a válaszokat :ok: Akkor még egy kérdést tennék fel ezek alapján. Ti egy nagyobb pénzt fel mernétek rakni úgy hogy novemberben végződik az esemény? Egyértelmű válaszokat írjatok légyszi. Igen/Nem

Én NEM.

Bármit kersztülnyomnak a parlamenten rögvest, én nagy összeget nem kockáztatnék a saját szintemen.

Csak annyit hogy a FullTilt helyzete teljesen más volt mint ami nálunk megy..

Én mernék nagyobb összeggel fogadni, ugyanis, ahol elérhetetlenné tettek oldalakat, onnan sem hallani bent ragadt pénzekről. Ha így alakul, (de szerintem nem fog) akkor szépen kifizetnek mindenkit aztán kalap-kabát. Miért lenne érdeke a kormánynak ha pénzünk bent ragad? Semmiért. Ha legalább kivehetjük azt az országon belül elköltjük. Meg nem tudom hogy miért gondoljátok, hogy ez egyik napról a másikra menne. Inkább tartom elképzelhetőnek azt a verziót, hogy kapunk egy emailt a bet365-től, hogy többé nem fogadnak magyar játékost a következő hónap elejétől, de a bent lévő pénzeket kifizetik.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 26, 2013, 11:19:59
Csak annyit hogy a FullTilt helyzete teljesen más volt mint ami nálunk megy..

Én mernék nagyobb összeggel fogadni, ugyanis, ahol elérhetetlenné tettek oldalakat, onnan sem hallani bent ragadt pénzekről. Ha így alakul, (de szerintem nem fog) akkor szépen kifizetnek mindenkit aztán kalap-kabát. Miért lenne érdeke a kormánynak ha pénzünk bent ragad? Semmiért. Ha legalább kivehetjük azt az országon belül elköltjük. Meg nem tudom hogy miért gondoljátok, hogy ez egyik napról a másikra menne. Inkább tartom elképzelhetőnek azt a verziót, hogy kapunk egy emailt a bet365-től, hogy többé nem fogadnak magyar játékost a következő hónap elejétől, de a bent lévő pénzeket kifizetik.

Pontosan úgy működne, amint a Tobet kivonulása.

Értesít az iroda, hogy holnaptól nem fogadhatsz, a számládon lévő egyenleged, meg a függőben lévő fogadások tétjeit meg kiutalják.

Idézetet írta: Cipolla Dátum március 26, 2013, 11:06:35
Köszi a válaszokat :ok: Akkor még egy kérdést tennék fel ezek alapján. Ti egy nagyobb pénzt fel mernétek rakni úgy hogy novemberben végződik az esemény? Egyértelmű válaszokat írjatok légyszi. Igen/Nem
nem.

Egyébként a Bet365 is meghúzta már a nadrágszíjat.
Eddig azt hittem ők legalább nem köcsögölnek.
Teljesen új laptop - mobilnet - számla kombó 24 óráig bírta korlátozás nélkül, mert az illető kicsit nagyobb összegekkel játszott, és nyert.


A bet365 nem fogja visszatartani a pénzünket, viszont ha nem ők döntenek a kivonulás mellett, hanem egyszerűen csak blokkolva lesznek Magyarországról, akkor nem biztos, hogy automatikusan kiutalgatják a pénzeket!
A licenc vásárlás és a magyar játékosok tiltása mellett a harmadik "választási lehetősége" az irodáknak, hogy nem foglalkoznak a dologgal: ha tudsz játszol, ha nem tudsz, nem játszol náluk.
Ezek az irodák várni fognak rád a pénzeddel együtt.  :)

Elvileg a licenc-rendszer bevezetéséhez illik adni legalább pár hónap türelmi időt, hogy a szolgáltatók átgondolhassák a dolgokat és a játékosokat se érje kár, de ahol spontán alkotmányoznak, kicsi rá az esély, hogy pont majd ezt normálisan vezetik be.

a szerencsejáték zrt. oldala mikortól indul?