Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum április 23, 2013, 21:17:40
unibet, sportingbet, fortunawin, admiral amik biztosan elérhetőek, de bwin, bet365, tipico, expekt, betson, betclic, és nagy sajnűlatomra a betfair sem elérhető.
Blokkoláselkerülő technikákkal sem érhetők el az utóbbiak? vagy ez a gyakorlatban nem is olyan egyszerű, mint sok helyen írják (persze konkrét részletek nélkül) mifelénk.

Szia, thorral nem, nagyon lassú és körülményes. Mással még nem próbáltam, VPN ilyesmi, de egyelőre unibettel jól megvagyok. A bet365 élője hiányzik leginkább, bár mostanában nem sok szabad időm van, azért nem vagyok itt se olyan aktív, így nem hiányzik és bosszant annyira.


Idézetet írta: Lacapi Dátum április 23, 2013, 21:17:40
unibet, sportingbet, fortunawin, admiral amik biztosan elérhetőek, de bwin, bet365, tipico, expekt, betson, betclic, és nagy sajnűlatomra a betfair sem elérhető.

Most mar a bwin.be is él.

Ez a tippmixpro (http://index.hu/gazdasag/2013/04/23/megvan_a_magyar_fogadasi_oldal_neve/) ha elindul, nem fog túl sok babér teremni nekik, hacsak nem találják ki, hogy ha magyar akkor az maradhat ingyér is :D

Utánna olvastam ennek a bwin kivonulásnak. Azt írják, hogy április 30 után nem fogadnak újabb regisztrálókat 18 országból, köztük Magyarországról sem, de aki regisztrált és használja az oldalt az játszhat tovább! Nincs határidő, hogy mikor szüntetik meg a magyar felhasználók számláit stb...
Valakinek erről konkrét infója esetleg?

Idézetet írta: Lacapi Dátum április 23, 2013, 21:17:40
unibet, sportingbet, fortunawin, admiral amik biztosan elérhetőek, de bwin, bet365, tipico, expekt, betson, betclic, és nagy sajnűlatomra a betfair sem elérhető.

Ott mennyi a licensz, hogy még egész sok iroda maradt?

Még részemről el is fogadom (nagy nehezen) az új tippmixet ha megszüntetik a b*zi kötéseiket, meg ha legalább 3 esély mellé over/undert, meg dupla esélyt is lehet nyomni (legutóbbira túl sok esélyt nem adok)

Ha a magyar online oldalon ugyan olyan ge...ik  lesznek mint a tipp mixben akkor nem nagyon fog virágozni az online oldaluk  de szerintem ott nem lesz olyan korlátozás ,hogy csak 3-mas kötésben fogadható a szelvény mert lehet egyesével is fogadni majd minden meccsre csak erős tétkorlátozással.

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 23, 2013, 23:18:55
Még részemről el is fogadom (nagy nehezen) az új tippmixet ha megszüntetik a b*zi kötéseiket, meg ha legalább 3 esély mellé over/undert, meg dupla esélyt is lehet nyomni (legutóbbira túl sok esélyt nem adok)

Azért azon nagyon meglepődnék, ha dupla esély nem lenne majd. Biztosan nem lesz szöglet, lapok; bet365 szintű mérkőzés kínálat, de én azért annyira szarra sem számítok.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 24, 2013, 06:58:40
Azért azon nagyon meglepődnék, ha dupla esély nem lenne majd. Biztosan nem lesz szöglet, lapok; bet365 szintű mérkőzés kínálat, de én azért annyira szarra sem számítok.

Én maximum egy Forunawin, Betclic színvonalra számítok, de amúgy se akarok náluk játszani.

Az előbb Varga Mihályt kérdezték a tvben, hogy nem gondolja, hogy kicsit sok a koncessziós díj, meg az adóteher?
Erre ő: nem tudja, hogy sok-e, mert a piac nagyságát nehéz megbecsülni, de a cégeknek adózni kell!

Fogalmuk nincs róla mit csinálnak, mint ahogy más témákban sem.

Érdekes, már nagyon körvonalazódik , de mégsem. Az új oldal sehol... Kiváncsi leszek mi lesz belőle, és mi mennyire járunk rosszul. Na és mikor, mert abban biztos vagyok ha nekünk nem kedvez akkor hamarabb jön össze mint a négyes metró...

Az új netes tippmixoldal szerintem is tartalmazni fog már netes iroda elemeket, már csak a kötéseket kéne elfelejeteni, és nem is lenne olyan rossz az. Jobb mint a semmi, na. De az igazi az lenne, ha megmaradnának a mostaniak, mégha az új szabályok nem is annyira kedvezőek nekik.

Csak pár dolog, ami felvetődött bennem, mint laikus:

-a pókernél nem az a jó egy oldalnak, ha minél többen játszanak. Most úgy globálisan nézve a bwinnek nem mindegy, hogy tegyük fel a magyar pókeresek jobbak, mint a németek. Nekik nem az a cél, hogy egyszerre minél több asztal pörögjön. Én azt hittem, minél többen játszanak, annál több marad a bwinnél.

Magam részéről mondjuk a póker nyugodtan eltűnhetne, mert régen amikor suli után mondjuk 4-től 10-ig simán elültem a gép előtt pókerezéssel, most nagyjából havi egy-két SNG-vel ki vagyok elégítve  ;D )

-fortunaweben is van egy cikk a bwinről (sajna még nem volt időm végigolvasni ) de valami hasonló címmel jelent meg, hogy a mennyiségről a minőségre váltanának. Pff... Bezzeg amikor valaki nagyobb összeggel fogadna, egyből korlát jön...

Más:
Lacapi, lehet itt olvasni, hogy játéktípusonként 100 milliót kell fizetni a működéshez majd nálunk. Kérdem én, Belgiumban lehet tudni, hogy mennyi az, ami nálunk 100 milla???
(Én nem tudom elképzelni, hogy egy bet365 szintű fogadóirodának olyan óriási összeg lenne az a 100 milla/év) Így kimondva igen, de kicsit faragnak itt, kicsit ott, aztán meg is van.

Teszem azt nekünk magyaroknak nem adnak több hűségbónuszt. Ha csak magamat nézem, 1500-3000 Ft/hét hűségbónuszt kapok (mostanában inkább 3000-et).
Ha nem lenne több hűségbónusz, csak rajtam 150.000 Ft-ot spórolnának. Tegyük fel, pár századot csippentenének a szorzókból, abba is simán belemennék.

De nem akarom részletezni, szerintem a bet365-nek az évi 100 milla aprópénz, ha a magyar piacot nézzük, de ez csak az én véleményem.


Igazából nem nagyon tanulmányozom a témát, mert félek, hogy csak felhúznám magam, abból meg sok jó úgysem sülne ki.


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 24, 2013, 09:18:04
(Én nem tudom elképzelni, hogy egy bet365 szintű fogadóirodának olyan óriási összeg lenne az a 100 milla/év) Így kimondva igen, de kicsit faragnak itt, kicsit ott, aztán meg is van.
Sok a 100 milla magyar piacra, és ez játéktipusonként van, tehát fogadásra 100, pokerre megint 100 stb. És emellé még jön a 20 százalék részesedés a tiszta nyereségből !!KÉT HETENTE!!, ami idiótaság és hogy legyen biztos, hogy nem éri meg, még a felügyeleti dij is, ami még 2,5 százalék talán a forgalomból.

Nagyon kitalálták ezt, hogy ne érje meg senkinek.