Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


protippmix felfejlődik unibet-szintre, és lehet majd maradni ott!  ;)
akinek helyes tippjei lesznek, ezután is nyerhet!  :D

Csak egy maradhat! :) a Szerencsejáték ZRt a többit lefejezik:)

Minden rendbe jön, mert a szerencsejátékból ezután befolyó gigantikus adóbevételből az ország végre emelkedő pályára áll!
Aki eddig fő- vagy másodállásban sportfogadással foglalkozott, válogathat majd a jobbnál jobb munkahelyek között!
Vége az idegeskedésnek és a pénzszórásnak is, többet foglalkozhatunk elhanyagolt szeretteinkkel, ami a születések számában is hamarosan észrevehető változást okoz.

Ez így kötésben 5001-es szorzóval játszható. Most még. 

Idézetet írta: TiB Dátum május 03, 2013, 08:25:22
Ti hogy tervezitek a jövőt? Én kíváncsiságból megpróbáltam középkorú angol férfi lenni, ha értitek hogy értem ;D de nem igazán hajlott a célszemély a dologra :) Valami tipp? :)

Lehetsz magyar férfi is (vagy nő), aki Angliában él. Vagy bármely olyan országban, ahol még nincs szabályozás.

De van kismillió fogadóoldal, most, ha ezek nem teljesítenek, akkor mind blokkolva lesz?. És mi van azzal, akinek a számláján van pénz, nem tudják levenni, mert blokkolva van?

Az összes oldalt szerintem sem tudják blokkolni,valami külföldi oldal valahogyan úgy is elérhető lesz számunkra!

Vagy pl. az is jó trükk lehet, mint amit a bwin csinált. Bejelentik, hogy kivonulnak, aki korábban regisztrált az marad, viszont már nincs közük Magyarországhoz. Ugyanezt kellene tegye a többi iroda is.

Úgy rémlik, egy-két angol bukinál lehet telefonon (hanghívással) is fogadást kötni, ha minden kötél szakad. Nem hinném, hogy sokan élnének ezzel a lehetőséggel, de elméletileg miért ne? Nyilván nem a párszázas fogadók fogják ezt választani, hanem aki komoly tétekkel nyomja, és mondjuk AH a fő profilja, amiről ugye a tippmix oddsmesterei azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák. Mondjuk, ha a buki eleve kidobja minden magyar ügyfelét, akkor ez a módszer sem működik.

A spanyol szabályozásról van valakinek adata? Ott mennyit kell fizetni a licenszért?

Össze kéne fognunk és csinálni egy internetszolgáltató céget!
Mi nem blokkolnánk az irodákat, hanem az előfizetői díjakból inkább fizetnénk a büntetést...

Persze közelebb kéne egymáshoz költöznünk, hogy a hálózat kiépítése olcsóbb legyen!   ;D

Esetleg marad a tippmix előtti, ősrégi módszer: egymás közötti fogadás.
"-A Bayern kurva erős, most, a BL-t is simán fogja nyerni!
-Na azért én nem írnám le a Dortmundot sem. Biztos nem feltartott kézzel fognak kimenni a Wembley gyepére.
-Jó, jó, de azért a Bayern jobb csapat, fogadni mernék, hogy megnyerik!
-Akkor fogadjunk! Ötezer?
-Oké, legyen!
-De mivel a Bayern tényleg esélyesebb valamivel, én csak 3500-at dobnék be, ha nem gond.
-Rendben!"

Szerintem az is jó biznisz lenne ha valaki indítana egy olyan szolgáltatást ahol "személyiségeket" lehet vennni olyan országokból,
ahol nincs szabályozás.
Nem is értem hogy miért nincs még ilyen (lehet hogy van amúgy) hisz arbosoknak is megérné beruházni 3 havonta/ fél évente egy új accountra skrillestől összesirodástól.  :angel: :police:

#927 május 03, 2013, 11:44:20, Alkimista87
Idézetet írta: benson Dátum május 03, 2013, 11:18:49
Esetleg marad a tippmix előtti, ősrégi módszer: egymás közötti fogadás.
"-A Bayern kurva erős, most, a BL-t is simán fogja nyerni!
-Na azért én nem írnám le a Dortmundot sem. Biztos nem feltartott kézzel fognak kimenni a Wembley gyepére.
-Jó, jó, de azért a Bayern jobb csapat, fogadni mernék, hogy megnyerik!
-Akkor fogadjunk! Ötezer?
-Oké, legyen!
-De mivel a Bayern tényleg esélyesebb valamivel, én csak 3500-at dobnék be, ha nem gond.
-Rendben!"

Draw no bet: Dortmund 2,43 - Bayern 1,70

De szép oddsok, nem is kellenek nekünk ide irodák! ;D

ui: (persze, csak ha 90 percre vonatkozik) Vagy végső nyertesre?  8)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 03, 2013, 11:35:51
Draw no bet: Dortmund 2,43 - Bayern 1,70

De szép oddsok, nem is kellenek nekünk ide irodák! ;D

ui: (persze, csak ha 90 percre vonatkozik) Vagy végső nyertesre?  8)

Igen, bukik nélkül a szokásos levonás is eltűnik.  8)
A végső nyertes életszerűbb egy ilyen helyzetben, de persze megállapodhatnak DNB-ben is. Pont ez a szép az egészben, hogy nincsenek hülye korlátok, abban állapodnak meg a felek, amiben akarnak. Egyetlen feltétel, hogy vakon megbízzanak egymásban, vagy egy 3. emberben, akinek a meccs előtt odaadják a téteket.