Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én tegnap azért felhívtam őket,hogy akkor 13-tól fogadhatok-e a tippmixpro-n?de a nem tudok időpontot,meg a jelentőségteljesen megnyomott hatásszüneteken kívűl semmi....Aztán megkérdeztem tőle,hogy az offline játékukat nem áll-e szándékukban fejleszteni,arra már határozott nem volt a válasz....Az így is termeli a sajtot,minek fejleszteni....A tippmipro,meg hoz egy kis plussz lóvét,mert a többség egy idő után lenyeli a békát,és ott fogad,sok iroda meg nem is fog licencet venni,tehát nem lesz nagy konkurencia,akiket meg elbuknak a szerencsejáték rt.-nél(ügyfeleket) ,azok úgyis inkább kifelé veszik a kavicsot "nem kár értük".

Belehallgattam a parlamenti közvetítésbe,Orbán Gábor képviselő azt mondja az is lehet minden marad a régiben!
Magyarországon még nem cenzúráztak ez idáig semmit a neten.Még beszélnek róla,a szerencsejátékot is szeretnék helyzetbe hozni és tényleg jó lenne ha az állam is kapna egy kis lét a cégektől!

Magyarországi területre vonatkozna a korlátozás nem a Magyar emberekre!Aki külföldön lakik Magyar állampolgár külföldön játszhat.

http://hangtar.radio.hu/parlament#!#2013-05-07

Itt bele lehet hallgatni a képviselők véleményére.Lap alja.Az időre kattintva.

Idézetet írta: Larsson Dátum május 08, 2013, 11:54:10
http://hangtar.radio.hu/parlament#!#2013-05-07

Itt bele lehet hallgatni a képviselők véleményére.Lap alja.Az időre kattintva.

Ha az Orbán és a Lázár közötti telefonbeszélgetésekbe lehetne belehallgatni, az kiindulási pont lehetne, a Parlamentben inkább csak a falnak beszélnek...

Ami a lényeg az online világot törvényileg szabályozni nem lehet,mindig van kiskapu.
plusz mi az érdek itt fizessenek adót vagy elküldjük őket!

Parlamenti videót belinkelni  :o TiB, ez már a perverzitás határát súrolja!  ;D

Szerintem ha majd a Közlönyben megjelenik, akkor érdemes vele foglalkozni. Addig még 26-szor átszabhatják.



Végignéztem a parlamenti vitát.
Nem kérdés, hogy a Fidesz megszavazza a törvényt, de egyetértek a Jobbikos képviselőkkel, ez a törvény nem alkalmas arra, hogy cenzúrázza az internetet, és adóbevételt teremtsen.
Ráadásul végrehajtási rendelet még sehol nincs, ezt a Fideszes képviselők is elmondták.

Szóval a látottak alapján lesz egy törvény, viszont változni nem fog semmi.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 09, 2013, 09:20:54
Végignéztem a parlamenti vitát.
Nem kérdés, hogy a Fidesz megszavazza a törvényt, de egyetértek a Jobbikos képviselőkkel, ez a törvény nem alkalmas arra, hogy cenzúrázza az internetet, és adóbevételt teremtsen.
Ráadásul végrehajtási rendelet még sehol nincs, ezt a Fideszes képviselők is elmondták.

Szóval a látottak alapján lesz egy törvény, viszont változni nem fog semmi.

Remélem így is lesz...

Idézetet írta: nasgur Dátum május 08, 2013, 16:59:46

"Hosszú hónapok óta várnak a sportfogadók a Szerencsejáték Zrt. új online fogadási oldalára"   ;D  :noway:

Ez fájt. Persze hogy "várunk" rá... Tipikus előre megírt parasztvakító szöveg.

Idézetet írta: benson Dátum május 08, 2013, 13:35:35
Parlamenti videót belinkelni  :o TiB, ez már a perverzitás határát súrolja!  ;D

Szerintem ha majd a Közlönyben megjelenik, akkor érdemes vele foglalkozni. Addig még 26-szor átszabhatják.

Hétfőm 13 órakor lesz a részletes vita és a végszavazás.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum május 10, 2013, 12:42:18
Hétfőm 13 órakor lesz a részletes vita és a végszavazás.

13-án 13 órakor (2013-ban) ;D  Ha már szerencsejátékról szavaznak... Keresve sem találhattak volna jobb időpontot.

Idézetet írta: benson Dátum május 10, 2013, 13:23:52
13-án 13 órakor (2013-ban) ;D  Ha már szerencsejátékról szavaznak... Keresve sem találhattak volna jobb időpontot.

Találhattak volna rá egy pénteki napot.  :)