Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én a Google Walleton keresztül fizettem eddig a vpn-t, kártyáról. Szerintem igy közvetitő pénztárcák segitségével továbbra is menni fog.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 05, 2013, 10:00:12
Én a Google Walleton keresztül fizettem eddig a vpn-t, kártyáról. Szerintem igy közvetitő pénztárcák segitségével továbbra is menni fog.

Nem is tudtam, hogy Walletal lehet fizetni. Köszönöm az infot :)  :ok:


Idézetet írta: misk@ Dátum július 05, 2013, 10:48:04
szerintem meg a klasszikus lufi  ;)

Maga az ötlet és a működés nagyon jól ki van találva. Viszont pont emiatt vannak ellene a hatóságok. Túl nagy az anonimitás és akkor meg kell szűntetni.

Idézetet írta: misk@ Dátum július 05, 2013, 10:48:04
szerintem meg a klasszikus lufi  ;)

A legszebb hogy régebben egyik haverom mesélt róla és akkor még pár dolláron volt az árfolyam. Végül nem vettem mert nem nagyon hiszek az ilyenekbe. Egy hónapja kb néztem rá az árfolyamára és bőven 100 dollár felett volt :D kellett volna venni :) kíváncsi vagyok hogy megtudja e vetni a lábát hosszútávon, az biztos, hogy ha kitalálják ezeket a változásokat nagyon nagy teret adnak az ilyen alternatív megoldásoknak.

Hmm...Az utolsó pár hozzászólás elég kínai volt nekem  :o   Ha valakinek van egy kis ideje leírná nekem a VPN és a Bitcoin lényegét ? Mire valók mért lesz jó az online sportfogadóknak ?

Idézetet írta: kunisse Dátum július 05, 2013, 17:56:33
Hmm...Az utolsó pár hozzászólás elég kínai volt nekem  :o   Ha valakinek van egy kis ideje leírná nekem a VPN és a Bitcoin lényegét ? Mire valók mért lesz jó az online sportfogadóknak ?

Amennyit én megértettem belőle:
a VPN szolgáltatással "el tudjuk hitetni", hogy másik országból játszunk, ezzel elvileg kijátszható a magyarországi blokkolás.
A bitcoin meg egy digitális fizetőeszköz, amit bizonyos szolgáltatók már elfogadnak, mint pl. a VPN szolgáltatók.
Azt nem tudjuk, hogy valóban lesz-e komoly, általánosan elfogadott fizetőeszköz a bitcoin-ból így vásárolni belőle eléggé spekulatív dolog, viszont elképzelhető, hogy ez lesz a kiskapu a VPN szolgáltatások igénybevételéhez.

majd fizetunk webmoneyval netellerel skrillel esetleg abaqoosal :D

Ha jól hámoztam ki, akkor a blokkolás 2014. január 2.-tól indul.

Szerintetek az elképzelhető hogy nem fognak minden irodát blokkolni ? Pl bet356, unibet, sportingbet meg a többi Magyarországon befutottabb iroda mellett van esély hogy elsiklanak a nem annyira köztudatban lévő pl Ladbrokes, Tipico, Pinnacle irodák mellett ?

Szerintem lehet, de ezek nem annyira kicsik.

Idézetet írta: söprű Dátum július 16, 2013, 14:32:58
Szerintem lehet, de ezek nem annyira kicsik.

Hát annyira nem kicsik de szerintem jóval kevesebb magyar ügyfelük van mint a másik 3nak akit hirtelen felsoroltam. Valószínűnek tartom egyébként hogy lesz kihagyott iroda ( a kormány intézkedéseinek hány %-a szokott hatékony lenni ? :D )

Egyszerűen csak végigolvassák itt az orgon, hogy milyen irodák vannak, összeraknak egy listát, kiküldik a szolgáltatóknak, azok meg blokkolják. Ami megúszhatja sztem az néhány olyan iroda, ami egyáltalán nem forog a köztudatban sem. Pl a szlovák niké és hasonlók.

Idézetet írta: söprű Dátum július 16, 2013, 14:43:11
Egyszerűen csak végigolvassák itt az orgon, hogy milyen irodák vannak, összeraknak egy listát, kiküldik a szolgáltatóknak, azok meg blokkolják. Ami megúszhatja sztem az néhány olyan iroda, ami egyáltalán nem forog a köztudatban sem. Pl a szlovák niké és hasonlók.

Itt a vége neki is... :)