Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum október 01, 2013, 09:35:48
http://vallalkozoi.negyed.hu/vnegyed/20131001-iden-mar-nem-feheritik-ki-az-illegalis-fogadasi-oldalakat.html?sec-2

Remélem, ha már a "legalizáljuk, és nyissuk meg a piacot" köntösbe bújtatták az Szrt. monopol helyzetének megszilárdítására vonatkozó tervüket, akkor legalább következetesen végigviszik a hülyeségüket, és a pályáztatás végéig hagyják szabadon működni az irodákat.

Akkor elvileg mától nekünk minden nap "nyereség" ,amit töketlenkedéssel töltenek ezek a náthások..

Á, pont ez a cél, hogy még véletlenül se vegyen senki licenszet, hogy a Tippmixpro legyen az egyetlen alternatíva. Én 50%-ot adok arra, hogy jövő év elejétől elkezdődnek a blokkolások 0 licensz mellett, 30%-ot, hogy változtatnak valamit a szabályozáson (pl előkerül az egyéni adófelelősség), 20% hogy minden marad az eddigi szürke zónában egyelőre


Helyzetjelentés Olaszországból: A legtöbb fogadóirodát blokkolják, csak néhány érhető el (bet-at-home, willhill, tipico, sisal). Még az olyan kisebb irodákat is blokkolják, mint a Yogano, sőt még az Oddsportal-t is! Viszont mobilnettel vagy VPN-el könnyen kikerülhető a korlátozás. A mybetnek és a 188betnek azonban feltűnt, hogy nem magyar IP-ről játszok, és érdeklődtek ennek okáról...

Idézetet írta: Irtis Dátum október 15, 2013, 19:02:04
Helyzetjelentés Olaszországból: A legtöbb fogadóirodát blokkolják, csak néhány érhető el (bet-at-home, willhill, tipico, sisal). Még az olyan kisebb irodákat is blokkolják, mint a Yogano, sőt még az Oddsportal-t is! Viszont mobilnettel vagy VPN-el könnyen kikerülhető a korlátozás. A mybetnek és a 188betnek azonban feltűnt, hogy nem magyar IP-ről játszok, és érdeklődtek ennek okáról...

A regisztrációd amikor megcsináltad, feltételezem, hogy az még Magyarországi IP címről történt, nem pedig Olaszról?

Igen Magyarországról. De nem értem, hogy miért baj nekik ha külföldön játszok?

Idézetet írta: Irtis Dátum október 15, 2013, 23:03:49
Igen Magyarországról. De nem értem, hogy miért baj nekik ha külföldön játszok?

Várható volt, hogy ezt válaszolod:( . Valszeg azt feltételezik, hogy kiköltöztél külföldre és a lakcímed így megváltozott, azaz a jövőben talán nem fogod magad tudni kellőképpen "igazolni" az esetlegesen szükséges hivatalos papírok nélkül(pl. közüzemi). Én is csak találgatok ez esetben, hiszen miért nem nyaralhatnál külföldön, egy vízummentes országban korlátlan ideig? Nyilván a tartózkodási engedély kötöttsége sem jöhet szóba, egy EU-s országon belül...A legjobb, ha nyílegyenesen megkérdezed tőlük, úgy face to face, hogy most ezzel mi is a gondjuk? Persze előtte indokold meg egy ésszerű magyarázattal, hogy mit is keresel ott..Arra vigyázz szerintem, hogy ne munkaszerződést mondj, mert az nyilvánvalóan lakcímváltozással és bejegyzéssel jár, amit ez esetben egyből bekérnének szvsz..

A mybet azt válaszolta, hogy ha 3 hónapnál hosszabb ideig vagyok külföldön, akkor frissítenem kell a lakcím adataimat.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 16, 2013, 19:11:31
A mybet azt válaszolta, hogy ha 3 hónapnál hosszabb ideig vagyok külföldön, akkor frissítenem kell a lakcím adataimat.

Nem örülök a hírnek, de ez egy konkrétum, amiből le lehet vonni következtetéseket:)

Akkor ezek szerint mobilneten továbbra is elérhetőek lesznek az irodák, és csak a vezetékeset tudják blokkolni?

Idézetet írta: torricelli Dátum október 21, 2013, 15:51:21
Akkor ezek szerint mobilneten továbbra is elérhetőek lesznek az irodák, és csak a vezetékeset tudják blokkolni?

Hát ezt meg miből gondolod?

Irtis írta, hogy mobilnettel vagy VPN-el könnyen kikerülhető a korlátozás. Vagy félreértettem valamit?

Azt írtam, hogy Olaszországbn így megy, amiből nem feltétlenül következik, hogy Magyarországon is ez lesz.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 22, 2013, 13:36:37
Azt írtam, hogy Olaszországbn így megy, amiből nem feltétlenül következik, hogy Magyarországon is ez lesz.

Ez igaz , de nekem ez egy pozitív hír ,hogy ha ott nem tudták vagy nem akarták a totális blokkolást,akkor van esély rá,hogy itt sem teszik.