Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helyzetjelentés Spanyolországból:  Az irodák túlnyomó része szintén blokkolva,mint Olaszból, oddsportal megy, néhány iroda használható csak (pinnacle,betathome,marathon,amerikaiak), ázsiaiaknál 12bet,188bet kuka, 138,sbo működik.

A mybet felfüggesztette a számlámat (nem tudok belépni, a kifizetésemet nem teljesítik), és a tartózkodási helyemről érdeklődnek. Lehet, hogy az nem tetszik nekik, hogy amikor VPN-t használok akkor román ip-m van, mobilnettel meg olasz (különben a blokkolás miatt nem elérhető az oldaluk), és ezeket gyakran váltogattam. Vagy csak simán azzal van bajuk, hogy nem magyar ip-ről játszok. Úgy tűnik, ezzel az irodával nem lehet számolni hosszú távon a blokkolás bevezetése után.

Idézetet írta: Irtis Dátum október 26, 2013, 11:30:16
A mybet felfüggesztette a számlámat (nem tudok belépni, a kifizetésemet nem teljesítik), és a tartózkodási helyemről érdeklődnek. Lehet, hogy az nem tetszik nekik, hogy amikor VPN-t használok akkor román ip-m van, mobilnettel meg olasz (különben a blokkolás miatt nem elérhető az oldaluk), és ezeket gyakran váltogattam. Vagy csak simán azzal van bajuk, hogy nem magyar ip-ről játszok. Úgy tűnik, ezzel az irodával nem lehet számolni hosszú távon a blokkolás bevezetése után.

Köszi az infókat, hasznosak! Egyébként miért nem magyar IP-t is nyújtó VPN-t használsz? Én a "Hide my ass-sal" dolgozom, ott a kínálatban szerepel egy magyar is (budapesti), és nekem eddig (kb 3 hónapja vagyok előfizetője) minden rendben ment vele, pedig bónuszokhoz is használom (tehát még inkább figyelve lehetek). De van több ilyen VPN is, szóval, ha csak az a bajuk, hogy nem magyar IP-ről vagy, akkor hadd teljesüljön a kívánságuk.

Ingyenes VPN-t használok, ott meg nincs magyar ip lehetőség. De akkor megfontolok egy előfizetést, köszi a tippet!

Idézetet írta: Irtis Dátum október 26, 2013, 12:59:18
Ingyenes VPN-t használok, ott meg nincs magyar ip lehetőség. De akkor megfontolok egy előfizetést, köszi a tippet!

Én a vipvpn.hu oldalt használom, ingyenes és magyar IP-t ad :ok:

Az ingyenes változat nagyon lassú. A Bet365 streamje pl. használhatatlan vele.

http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/10/26/szerencsejatek-megmondanak-ki-megbizhato/~~fokusz

Micsoda véletlen! Úgy látom a javaslatban lévő feltételeknek csak egy cég felel meg...
No comment  :-X

Idézetet írta: misk@ Dátum október 26, 2013, 20:33:34
http://fn.hir24.hu/gazdasag/2013/10/26/szerencsejatek-megmondanak-ki-megbizhato/~~fokusz

Micsoda véletlen! Úgy látom a javaslatban lévő feltételeknek csak egy cég felel meg...
No comment  :-X

Szerintem a SzZrt-nek mindegy, nekik nem kell a koncessziós jogért könyörögniük.
Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy miért vonzó egy "megbízható" szolgáltatónak, hogy a pályázati út megkerülésével kap koncessziót és fizet érte legalább kétszer annyit...
Akkora a tolongás, hogy ilyen kiskapukat kell nyitni?  :)

Hja és ha ezek lesznek a megbízható szerencsejáték szervezők, akkor a simán koncesszióra pályázók és ott nyerők a megbízhatatlanok?  :)
Akkor azok miért kapnak jogot?

Hi!
Ebben aVPN témában elég diletáns vagyok, legyetek szívesek elmagyarázni hogyan működik ez. Fel kell lépni valamelyik oldara vagy le kell tölteni valamit? Mennyibe kerül? Köszi.

Fizetős általában 10 dollár/hó környékén van, letöltesz egy programot mely létrehozza neked a beállitásokat és a kapcsolatot, meg kiválaszthatod melyik szerveren keresztül akarsz kimenni (milyen IP cim kell). Csatlakozás után minden adatforgalom azon keresztül megy és titkositott.

hát ez a 10 dolcsi nagyon is viselhető, de az irodák/ termek hogy fogadják az efféle megoldást?

Továbbá, nem vagyok én olyan nagy nyerő játékos, talán ha egyszer utaltam ki, a kormány hogy fogadja, ha valaki elég szépen termel profitot? Milyen szankciókra számíthat, például ha nem adózik belőle,
de most főleg a blokkolás utánra gondolok, gondolom ezután majd jobban figyelik az ilyesmi(persze ha beválik ez a VPN-es megoldás), vagy például ez a titkosított mit takar?

Na hát egyelőre ennyi, ezek most nagyon fúrják az oldalam, ha bárki bármit kifundált, szívesen várom a  válaszokat. :D

Ennek a VPN-dolognak már egy ide próbálok utánaolvasni de nem találtam olyan oldalt (pl.egy fórumot)ahol a felhasználók leírják a tapasztalataikat.Pedig érdekelne a különbség az efféle szolgáltatások között.Ami általában érdekel:a gépem és az adataim védelme.Általában a szolgáltatás folyamatossága,megbízhatósága.Ha valaki tud egy jó oldalt erről akkor adhatna egy linket.De azt se bánnám ha itt a fórumon nyílna egy topik és a már használók leírnák a tapasztalataikat.

Idézetet írta: swagpetho Dátum október 30, 2013, 10:55:30
Továbbá, nem vagyok én olyan nagy nyerő játékos, talán ha egyszer utaltam ki, a kormány hogy fogadja, ha valaki elég szépen termel profitot? Milyen szankciókra számíthat, például ha nem adózik belőle,
de most főleg a blokkolás utánra gondolok, gondolom ezután majd jobban figyelik az ilyesmi(persze ha beválik ez a VPN-es megoldás), vagy például ez a titkosított mit takar?

Na hát egyelőre ennyi, ezek most nagyon fúrják az oldalam, ha bárki bármit kifundált, szívesen várom a  válaszokat. :D

Aki "elég szépen termel profitot", az vagy internetes pénztárcán keresztül utaltatja hazai bankszámlára a pénzt (ebből meg ugye nem következik egyenesen, hogy szerencsejátékból származna az összeg), vagy a magyar pénzintézetek  kihagyásával közvetlenül a netes pénztárcából, bankkártyával költi el a profitját...

Eddig sem üldözték a szerencsejáték nyeremények után adót nem fizető játékosokat - azért tudnának rájuk szűrni - a blokkolás után sem hiszem, hogy erre fognak milliárdokat költeni.
Mivel a játékosok sokkal nagyobb részének nincsen rendszeres jövedelme a szerencsejátékból, aligha tudnának komoly adóbevételt kreálni belőle.
(sőt, egy adóztatási hullám pont a valóban nyereséges játékosokat üldözné el, akik most legalább itthon költik el a profitjuk egy részét)

Idézetet írta: dzoli Dátum október 02, 2012, 11:38:12
Egy évvel ezelőtt is pontosan ez volt, hogy majd tervezik hogy x milliárd bevétel lesz az online irodáktól... egy év múlva is pontosan ugyanitt fogunk állni, hogy majd tervezik, én meg majd beidézem a saját kommentemet :)


Idézetet írta: Lacapi Dátum október 02, 2012, 13:08:36
Bár neked lenne igazad, de félek, ez már nem így lesz. A nyugatabbi kollégák - pl. belgák, olaszok - is megoldották a korlátozást, fideszék is megoldják. Belgiumban most indult az állami betfirst.be, példa tehát van, és fogják is követni.

Mehehe.... remélem jövőre megint a Fidesz nyer, a kiválóan megmutatkozó hozzá nem értésük fogja garantálni azt hogy egy év múlva sem lesz semmi lényegi változás a témában, se blokkolás, se egy fillér bevétel bárkitől is (de majd megint beidézem magam)...részemről hajrá Fidesz!  :fakk2: